Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak możliwości oceny

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
LeoNeon
Posty: 10

Brak możliwości oceny

Post autor: LeoNeon » czw gru 17, 2020 12:09 pm

Zostałem oszukany przez jedna z dziewczyny. Chciąc wyatwaić komentarz i ocene okazało sie że nie mogę, strona odmawia tej podstawowej funkcjonalnosci ... Wczesniej dodawalem pozytywne komentarze i wszytko bylo ok, jednak jak dodaje jedna albo dwie gwiadzki wtedy nic sie nie dzieje. Czy to normalne, czy inni tez maja taki problem?

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » pt gru 18, 2020 8:51 pm

Każdy może włączyć lub wyłączyć możliwość komentowania swojego profilu, więc to nie strona, a użytkownik odmawia wstawiania komentarzy.

LeoNeon
Posty: 10

Post autor: LeoNeon » pn gru 28, 2020 10:46 am

ni rozumiesz, mozliwosc jest z tym ze cos jest zepsute. Jak daje mniej niz 4 gwiazdki to po prostu przycisk "dodaj komentarz" nie reaguje na klikniecie. To wina strony, coś jest zepsute.

Piracik
Posty: 11

Post autor: Piracik » pn gru 28, 2020 4:00 pm

Musisz dać przynajmniej 10 żetonów przez profil

LeoNeon
Posty: 10

Post autor: LeoNeon » pt sty 01, 2021 12:22 pm

musze dac 10 zetonow zeby moc wystawic negatywny komentarz a pozytywne moge wystawiac bo dawania zetownow? Po co piszesz takie glupoty?

Pytajnik
Posty: 300

Post autor: Pytajnik » sob sty 02, 2021 2:32 am

LeoNeon pisze:
pt sty 01, 2021 12:22 pm
musze dac 10 zetonow zeby moc wystawic negatywny komentarz a pozytywne moge wystawiac bo dawania zetownow? Po co piszesz takie glupoty?
Zawsze tak było, że musi być transfer żetonów by komentować profile.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » ndz sty 03, 2021 6:05 am

LeoNeon pisze:
pt sty 01, 2021 12:22 pm
musze dac 10 zetonow zeby moc wystawic negatywny komentarz a pozytywne moge wystawiac bo dawania zetownow? Po co piszesz takie glupoty?
Każdy profil, który chcesz skomentować lub ocenić, najpierw musisz zasilić kwotą 10 żetonów.
Odkąd ja pamiętam, to zawsze tak było.

LeoNeon
Posty: 10

Post autor: LeoNeon » ndz sty 03, 2021 10:51 pm

no nie wierze :D

Czy wy potraficie czytać? Ja oceniam profile lasek ktorym dalem jakis hajs .... i potem poszedlem na priv

Na prawde nie kumacie? Mogę komentować jak dodaje komentarz z czteroma albo pięcioma gwiazdkami. Jak chce dodac komentarz z trzema, dwoma albo jedną gwiazdką to wtedy coś sie wykasztania i nie mogę dodac komentarza ... Powaga, nie rozumiecie tego? lol!

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » ndz sty 03, 2021 11:35 pm

Rozumiem, ale nie mam zamiaru zaniżać komuś średniej, żeby sprawdzić, czy tylko tobie się coś wykasztania.

LeoNeon
Posty: 10

Post autor: LeoNeon » wt sty 05, 2021 2:36 pm

kiepski_dowcip pisze:
ndz sty 03, 2021 11:35 pm
Rozumiem, ale nie mam zamiaru zaniżać komuś średniej, żeby sprawdzić, czy tylko tobie się coś wykasztania.
Przecież nikt Cie o to nie prosi.

ODPOWIEDZ