Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nieprzystosowany do najnowszego Androida

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
Suckpussy
Posty: 3

Nieprzystosowany do najnowszego Androida

Post autor: Suckpussy » ndz lis 01, 2020 6:39 am

Niestety najnowsze wersje Androida nie obsługują wtyczki Flash i niestety nie mogę utworzyć transmisji, zmiana przeglądarki nie pomaga niestety. Bardzo mi sie to nie podoba, nie mam dostępu do swojego konta. Czy jest mobilna jakas wersja czy sposób w jaki można ominąć flash??? Próbowałam wszystkiego i nic 😭😭😭

Podofilia
Posty: 58

Post autor: Podofilia » pn lis 02, 2020 12:21 pm

Suckpussy pisze:
ndz lis 01, 2020 6:39 am
Niestety najnowsze wersje Androida nie obsługują wtyczki Flash i niestety nie mogę utworzyć transmisji, zmiana przeglądarki nie pomaga niestety. Bardzo mi sie to nie podoba, nie mam dostępu do swojego konta. Czy jest mobilna jakas wersja czy sposób w jaki można ominąć flash??? Próbowałam wszystkiego i nic 😭😭😭
Showup nie korzysta już z Flasha...
Po prostu masz zbyt chujowy telefon albo Huawei, którego nie obsługują.

Frankie72
Posty: 1

Post autor: Frankie72 » wt paź 03, 2023 3:04 pm

Mam to samo a moim skromnym zdaniem iPhone 13 chujowym telefonem nie jest

(Kruger)
Posty: 60

Post autor: (Kruger) » wt paź 03, 2023 3:59 pm

Suckpussy pisze:
ndz lis 01, 2020 6:39 am
Niestety najnowsze wersje Androida nie obsługują wtyczki Flash i niestety nie mogę utworzyć transmisji, zmiana przeglądarki nie pomaga niestety. Bardzo mi sie to nie podoba, nie mam dostępu do swojego konta. Czy jest mobilna jakas wersja czy sposób w jaki można ominąć flash??? Próbowałam wszystkiego i nic 😭😭😭
Technologia wymarła w 2019 próbuj w edge/opera czy Vivaldi tam czasem działa jeszcze Firefox czy przeglądarka soul oparta na chrome (Android)

(Kruger)
Posty: 60

Post autor: (Kruger) » wt paź 03, 2023 4:00 pm

Frankie72 pisze:
wt paź 03, 2023 3:04 pm
Mam to samo a moim skromnym zdaniem iPhone 13 chujowym telefonem nie jest
Showup nie wspiera iPhone i MAC całe Apple trzeba czekać na nową wersję Showup

(Kruger)
Posty: 60

Post autor: (Kruger) » śr paź 04, 2023 8:47 pm

Suckpussy pisze:
ndz lis 01, 2020 6:39 am
Niestety najnowsze wersje Androida nie obsługują wtyczki Flash i niestety nie mogę utworzyć transmisji, zmiana przeglądarki nie pomaga niestety. Bardzo mi sie to nie podoba, nie mam dostępu do swojego konta. Czy jest mobilna jakas wersja czy sposób w jaki można ominąć flash??? Próbowałam wszystkiego i nic 😭😭😭
Mi zaczęło chodzić w najnowszym wydaniu Firefox na androida

ODPOWIEDZ