Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Stare Konta/Wyszukiwarka

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
MrDirector
Posty: 9

Stare Konta/Wyszukiwarka

Post autor: MrDirector » wt cze 11, 2019 6:29 pm

Moim zdaniem na Su brakuje wyszukiwania profili istnieje możliwość sprawdzenia ostatnich założonych kont oraz tych top, ale nie ma możliwości wyszukiwania po nazwie użytkownika, dodatkowo brakuje mi usuwania starych nie aktywnych kont. W zamian można by było stworzyć licznik osób zarejestrowanych przez cały czas istnienia portalu co by przyciągało widzów (ilość osób zarejestrowanych w między czasie), a nie odciągało starych widzów, czyt cała masa osób, które konta np. (tutaj akurat nie wiem ile su istnieje) ale załóżmy konto z 2013r, które jest nie aktywne od 2lat. Można by było wprowadzić limit np. Raz w miesiącu login albo na 3 miesiące.

_LUCYFER
Posty: 9

Post autor: _LUCYFER » wt cze 11, 2019 9:05 pm

też myślałem o wyszukiwarce, ale pewnie tego nie ogarną bo im się nie chce..

boobdroid
Posty: 23

Post autor: boobdroid » wt cze 11, 2019 9:56 pm

Myślę, że usuwanie kont jest problematyczne, są dziewczyny które wchodzą przez miesiąc-2 raz w roku a są takie wyjątkowe że zarabiają w tym czasie tysiące żet dziennie, szkoda by było żeby nie miały opcji powrotu.

MrDirector
Posty: 9

Post autor: MrDirector » wt cze 11, 2019 11:15 pm

No ok rozumiem, ale to nie opłacało by im się zrobić np dłuższy i częstszy skok a np. jednorazowy i sobie odłożyć? Plus podany czas był przykładowy, można dać np 1rok.

ODPOWIEDZ