Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Limit w wypłaceniu żetonów

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
laleczkaa11
Posty: 2

Limit w wypłaceniu żetonów

Post autor: laleczkaa11 » śr lip 22, 2020 5:18 pm

Wkurza mnie limit min 10000 żetonów do wypłacenia .Kiedyś wpadałam tu dość często bo lubiłam plus kasa wpadała na drobne wydatki . Mam 1700 żetonów które chciałbym wypłacić ale niestety podnieśli limit przez co się strasznie zniechęciłam bo dla mnie ten limit to dużo :( Przez co od roku już nie robię żadnej transmisji.

Marcelina20
Posty: 14

Post autor: Marcelina20 » wt sie 04, 2020 3:15 pm

Myślę że gdyby zmniejszono limit przynajmniej do 5000 żetonów to byłoby więcej nowych transmitujących kobiet. Wielu na pewno wydaje się niemożliwe uzbierać w szybkim czasie te 10 000 żet i dlatego nie podejmują się tej fuchy.

laleczkaa11
Posty: 2

Post autor: laleczkaa11 » czw sie 06, 2020 3:49 pm

Właśnie ja tak mam , rzadko wchodziłam na showup bo nie mam czasu wiec ten limit jest dla mnie nierealny dlatego od roku już nie robiłam żadnej transmisji

qwerto19
Posty: 1

Post autor: qwerto19 » pn sie 10, 2020 6:33 pm

Mam 1900 zet i nie ma możliwości wypłaty może ktoś chciałby kupić bądź ma jakiś inny pomysł na wypłatę ?

NaturalnaKobieta30
Posty: 1

Post autor: NaturalnaKobieta30 » czw lis 05, 2020 7:41 am

Stanowczo mowie wyplata id 10000 zet nie....
Kiedys bylo od 1000 zet moze to bylo i za malo ale napewno w tedy byla wieksza popularnosc bo po 1 nie kazda kobieta siedzi czesto
Nie kazda kobieta ma taka popularnosc by zarobic taka sume w szybkim czasie
Po za tym gdyby byly mniejsze wyplaty bylo by wiecej osob poniewaz sa sytacje w ktorych dla nie ktorych osob trzeba szybkiego zarobku..i szybkiej wyplaty..
Dobrym pomyslem bylo by zmniejszenie tego celu...

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » czw lis 05, 2020 2:11 pm

NaturalnaKobieta30 pisze:
czw lis 05, 2020 7:41 am
Stanowczo mowie wyplata id 10000 zet nie....
Kiedys bylo od 1000 zet moze to bylo i za malo ale napewno w tedy byla wieksza popularnosc bo po 1 nie kazda kobieta siedzi czesto
Nie kazda kobieta ma taka popularnosc by zarobic taka sume w szybkim czasie
Po za tym gdyby byly mniejsze wyplaty bylo by wiecej osob poniewaz sa sytacje w ktorych dla nie ktorych osob trzeba szybkiego zarobku..i szybkiej wyplaty..
Dobrym pomyslem bylo by zmniejszenie tego celu...
Traktujesz SU jako jedyne i stałe źródło dochodu? Oj, to bardzo nierozsądnie. Co będzie, gdy pewnego dnia padnie?
Poza tym chcę ci powiedzieć, jeśli jeszcze tego nie wiesz, że większość kobiet pracujących w Polsce, otrzymuje wypłatę (nieporównanie mniejszą niż zarobki na SU) raz w miesiącu i jakoś musi z tym żyć i z tego przeżyć. One też prawdopodobnie, chciałyby powiedzieć swoje stanowcze NIE, ale z pewnością, za taką postawę roszczeniową, dostałyby papiery na łopacie od swojego pracodawcy i mogłyby sobie szukać nowej roboty.

ODPOWIEDZ