Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PROPOZYCJA

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
princep1
Posty: 11

PROPOZYCJA

Post autor: princep1 » czw cze 13, 2019 12:25 pm

Proponuję wprowadzić możliwość korzystania z forum po 5 krotnym doładowaniu żetonów (nie wliczając w to opcji za 100 żet) lub ograniczenie 1 konto na 1 adres IP (ciężko to kontrolować co prawda, ale większość dziewczyn z Su też hakerami nie jest).
Inaczej na forum nie będzie obiektywnych postów, już widziałem mase ustawionych postów pewnej pani na "M" - każdy wie o kim mowa, jaka to Ona nie jest zajebista... Dno, dna.
Dobrze że powstało to forum, już mam 3 typy kobiet u których mój żeton przestanie bywać.

boxhead
Posty: 12

Post autor: boxhead » czw cze 13, 2019 5:44 pm

princep1 pisze:
czw cze 13, 2019 12:25 pm
Proponuję wprowadzić możliwość korzystania z forum po 5 krotnym doładowaniu żetonów (nie wliczając w to opcji za 100 żet) lub ograniczenie 1 konto na 1 adres IP (ciężko to kontrolować co prawda, ale większość dziewczyn z Su też hakerami nie jest).
Inaczej na forum nie będzie obiektywnych postów, już widziałem mase ustawionych postów pewnej pani na "M" - każdy wie o kim mowa, jaka to Ona nie jest zajebista... Dno, dna.
Dobrze że powstało to forum, już mam 3 typy kobiet u których mój żeton przestanie bywać.
Nie trzeba, wystarczy mieć rozum i samemu sobie weryfikować te profile a trudne to nie jest, świeży profil, nick wyciągnięty z dupy, 1-5 postów na konto max

Anastazja31
Posty: 42

Post autor: Anastazja31 » czw cze 13, 2019 6:05 pm

Haha reklama dźwignią handlu ;)
Chłopaki, i tak znacie nas lepiej niż my was :) ja biorę aktywny udział w forum bo kto był na moich transmisjach wie że jestem gadułą i lubię podejmować różne tematy...
I tak transmisja zweryfikuje wszystko, priv ...
Możemy sobie tu wstawiać milion fejkowych reklam, z miliona założonych fejkowych kont, a Wy rzucicie okiem 5 minut na transmisji i wiecie wszystko :P
Ja wam mogę uroczyście zagwarantować że w takie bzdury się nie bawię, nie mam zamiaru się kompromitować i za stara jestem na to ;)

ODPOWIEDZ