Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nowa funkcja: ukrywanie nielubianych osób z listy na stronie głównej

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » pt mar 26, 2021 9:44 pm

Sami widzicie, jak tu się traktuje użytkowników. "Petycja" wisi od roku, a ci nawet nie byli łaskawi odpowiedzieć - a co dopiero wprowadzić takie proste zmiany! Ja aż poblokowałem obrazki na głównej (wszystkie) - bo kilka razy niemal zwymiotowałem jak zobaczyłem jakieś wstrętne cielska eksponujące ohydne dupy, odbyty i cipska - JUŻ NIE MÓWIĄC o ciągle pojawiających się w zakładce "KOBIETY" jakichś pedziach z kutasami na wierzchu!

Podofilia
Posty: 60

Post autor: Podofilia » sob mar 27, 2021 12:19 am

q-q-rychu pisze:
pt mar 26, 2021 9:44 pm
Sami widzicie, jak tu się traktuje użytkowników. "Petycja" wisi od roku, a ci nawet nie byli łaskawi odpowiedzieć - a co dopiero wprowadzić takie proste zmiany! Ja aż poblokowałem obrazki na głównej (wszystkie) - bo kilka razy niemal zwymiotowałem jak zobaczyłem jakieś wstrętne cielska eksponujące ohydne dupy, odbyty i cipska - JUŻ NIE MÓWIĄC o ciągle pojawiających się w zakładce "KOBIETY" jakichś pedziach z kutasami na wierzchu!
Dlatego userzy muszą liczyć na "modderów społeczności".
Tak jak w grach - twórcy modów czynią cuda.

Ale na SU nikogo takiego nie ma

Lolipop9688
Posty: 2

Post autor: Lolipop9688 » śr maja 17, 2023 12:33 am

amen bracie

Scream
Posty: 138

Post autor: Scream » śr lip 12, 2023 8:23 pm

Byłaby to niewielka zmiana, a całkiem przydatna. :) Ogólnie powinna być możliwość wzajemnego się banowania. Jeśli jakiś widz Ci nie odpowiada albo jakaś osoba transmitująca, to ją banujesz i nie wyświetla Ci się na czacie czy na głównej ściance. Tyle to mogliby zrobić dla widzów, którzy są równie ważnym ogniwem co osoby transmitujące. :)

ODPOWIEDZ