Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nowa funkcja: ukrywanie nielubianych osób z listy na stronie głównej

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
orgazmowy
Posty: 4

Nowa funkcja: ukrywanie nielubianych osób z listy na stronie głównej

Post autor: orgazmowy » czw kwie 09, 2020 4:48 pm

Nie lubię niektórych osób i chciałbym móc je zablokować.

ZasuszonyWor
Posty: 9

Post autor: ZasuszonyWor » czw kwie 09, 2020 5:50 pm

Podłączam się. Wypadałoby zrobić dla użytkowników jakąś czarną listę dla transmitujących, których nie chce się widzieć na stronie głównej.

rejecta
Posty: 2

Post autor: rejecta » ndz kwie 12, 2020 8:20 pm

Jestem za! Jest kilka awatarów na KOBIECYM dziale, na widok których chce mi się rzygać ( np. mistersnorma czy jakos tak ), zwyczajnie opuszczam portal jak to widzę, odechciewa się wszystkiego.

Akoss
Posty: 1

Post autor: Akoss » pt cze 05, 2020 11:00 pm

Podbijam, dobra inicjatywa.
Faktycznie znajdzie się kilka lasek, których już w życiu nie chciałbym zobaczyć...

asf89
Posty: 233

Post autor: asf89 » pt cze 05, 2020 11:06 pm

Biorąc pod uwagę, że od czasu jak to forum powstało ponad rok temu, nikt ze strony portalu się na nim ani razu nie odezwał, waszą najlepszą opcją na zablokowanie nielubianych osób, będzie zamknięcie oczu.

wujek_sknerus
Posty: 10

Post autor: wujek_sknerus » pn cze 29, 2020 5:43 pm

wszedłem tu w piątek wieczorem, chciałem pooglądać modelki i zwalić konia niestety nie było mi to dane ani w piątek ani w sobotę a w niedzielę już mi się odechciało oglądać po raz setny te same twarze do których nie wejdę nawet z dopłatą. Dużo bardziej wolałbym su z czarną listą (bez limitu), na któtą wrzucane są transmitujące poza zainteresowaniem a na głównej wyświetla mi tylko kilka transmisji z list ulubionych albo nowych dziewczyn.

Haruno
Posty: 7

Post autor: Haruno » pt lip 03, 2020 4:32 am

Ciekawy pomysł.

MlodyDawidekDuzy
Posty: 8

Post autor: MlodyDawidekDuzy » wt lip 07, 2020 4:10 pm

orgazmowy pisze:
czw kwie 09, 2020 4:48 pm
Nie lubię niektórych osób i chciałbym móc je zablokować.
Ten pomysł bardzo mi się podoba! Już dawno także powinni wprowadzić jakieś filtry wyświetleń transmisji

MlodyDawidekDuzy
Posty: 8

Post autor: MlodyDawidekDuzy » wt lip 07, 2020 4:11 pm

wujek_sknerus pisze:
pn cze 29, 2020 5:43 pm
wszedłem tu w piątek wieczorem, chciałem pooglądać modelki i zwalić konia niestety nie było mi to dane ani w piątek ani w sobotę a w niedzielę już mi się odechciało oglądać po raz setny te same twarze do których nie wejdę nawet z dopłatą. Dużo bardziej wolałbym su z czarną listą (bez limitu), na któtą wrzucane są transmitujące poza zainteresowaniem a na głównej wyświetla mi tylko kilka transmisji z list ulubionych albo nowych dziewczyn.
Podpisuje się pod tym postem 100% racji!!!

manyleaders
Posty: 7

Post autor: manyleaders » wt gru 01, 2020 11:27 pm

Hej. Jest na to sposób co chcecie, ale za każdym razem jak o tym piSze to mod USuwa post... cHamsko ...

ODPOWIEDZ