Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

oszustwo

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
grooby87
Posty: 1

oszustwo

Post autor: grooby87 » pt lut 21, 2020 10:08 pm

witam. kredyty zapłacone, a Pani na ekranie nie raczyła się pojawić. czyli kolejny portal na zwykłe kradzenie kasy. nie polecam.

thommy18
Posty: 35

Post autor: thommy18 » wt lut 25, 2020 7:38 pm

U mnie wczoraj było to samo u Pani Laura2600. Nigdy nie było żadnego problemu z privami u niej. Zapłaciłem 500 / 15 min. Pani połączyła się i z 15 min. może było 2 minuty pokazu gdzie Pani była poza kadrem kamery. Wyglądało to w ten sposób, że z całej kobiety było widać fragment ręki i ramienia / barku. Poprosiłem żeby Pani umiejscowiła się w kadrze bo jest zły rzut kamery i nie widać jej. Wyglądało na to, że kamera ma zoom włączony i przez to źle Panią widać. Stwierdziła, że nikt się nie skarżył na to i że może oglądam na telefonie. Tak naprawdę to oglądam na 23 calowym TV i z mojej strony problemu nie było. Dalej zaczęła laptopem manewrować tak, że rozłączyła transmisje i na mojej przeglądarce była tylko próba połączenia wkoło. I dalej był komunikat o braku możliwości połączenia i próbie ponowienia go i tak wkoło. Nie za bardzo wiem co tam Pani wywineła bo stale czas transmisji biegł i Pani widniała jako obecna, ale połączenia wideo nie było. Transmisja oczywiście zgłoszona i mail do SU poleciał. Po 10 minutach odpowiedź na maila, w którym znajduje pytanie czy zgłaszałem nadużycie. Oczywiście zrobiłem to i opisałem problem. Wysłałem mailem zrzuty ekranu, ale chyba na niewiele się to zdało. Opisałem też dokładnie problem. Zapytałem o decyzję w sprawie żetonów, bo uważam zdecydowanie, że w tej konkretnej sytuacji powinny wrócić do mnie. Ktoś odpisał na mail tylko tyle, że w panelu można sprawdzić status reklamacji. Od wczoraj tam jest informacja, że zgłoszono do moderacji. Ani żetonów z powrotem ani jakiegokolwiek rozwiązania. Olewatorstwo i granie na zwłokę ze strony administracji portalu. Raj na ziemi dla panienek z kamerek. Szkoda, że kobiety które dotąd sumiennie robiły pokazy też przez łatwy przypływ gotówki i brak kontroli popsuły się. Można lepiej wydać prawie 100 zł. niż na tym portalu.

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » czw lut 27, 2020 8:54 pm

Administracja zapoznała się z treścią priv, i żetony trafiły do mnie. Wina oglądającego.

thommy18
Posty: 35

Post autor: thommy18 » pt lut 28, 2020 12:59 am

Wina leży po stronie administracji SU, dlatego, że nie potrafi upilnować sfołoczy panienek przy tym aby się wywiązywały z tego za co biorą kase. Jaka wina oglądającego jest w tym, że nadająca nie potrafi ustawić się w kamerze tak by można ją zobaczyć tylko siedzi obok kamery ? To jest śmiechu warte i to nie chodzi o szukanie winnego, bo dalej twierdze, że winny jest Showup i jego zarząd. Jak jest to możliwe, że przez 13 minut z 15 wykupionych system nie potrafi mnie podłączyć do pokazu tylko pisze, że się nie udało, a potem, że będzie ponawianie próby i tak do końca transmisji... Dawniej było to niedopuszczalne i żetony wracały. Twierdzi się tutaj, że trzeba mieć odpowiedni internet do transmisji. Sprawa polega na tym, że mój internet to 120 mbit download i 15 upload. Su w ostatnim czasie tnie przez 80% pobytu ludzi tu. Administracja pisze, że trzeba podać swój speedtest... Szkoda, że Panie, które tu nadają, zarabiają nie muszą przedstawić speedtestu. Zresztą większość Pań tutaj to ma IQ betoniarki elektrycznej z odwróconą fazą, więc w sumie nie ma się czemu dziwić...

ODPOWIEDZ