Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem SU-MASOWE OSZUSTWA

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Re: Problem SU-MASOWE OSZUSTWA

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » pn kwie 06, 2020 6:15 am

LandLord pisze:
ndz kwie 05, 2020 2:26 pm
Fajną masz wnękę ;)
No ba!
;)

Gucio999
Posty: 20

Post autor: Gucio999 » wt cze 23, 2020 8:49 pm

WulkanizatorPochw pisze:
czw lut 13, 2020 8:39 am
Zauważyłem że ostatnio większość transmisji grupowych to oszustwa.
Większe lub mniejsze ale jednak. Nie wykonywanie celów z opisów, notoryczne odwlekanie, ściemnianie i żebranie dodatkowych żetonów. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego że Moderatorzy na to pozwalają, dlatego że jest chory system reklamacji tych grupowych. Dziewczyny doskonale o tym wiedzą dlatego to wykorzystują.
Kliknięcie opcji zgłoś na transmisji grupowej nie wystarcza do reklamacji. Wielokrotnie z tej opcji korzystałem
i nigdy taka reklamacja nawet nie została rozpatrzona. Dlaczego? Bo potrzeba aż 30% zgłoszeń. Jeśli ich nie ma to twoje zgłoszenie jest gówno warte. Przykładowo na transmisji grupowej dziewczyny X jest 100 osób. Transmisja załóżmy 10 minut. Od początku dziewczyna ściemnia, zwleka z wykonywaniem celów. Dobija połowa czasu transmisji grupowej ale dalej ściema. Myślisz nie zgłaszam jeszcze bo przecież ma jeszcze czas, może coś się wydarzy. Kiedy transmisja dobiega do końca najczęściej nie zdążysz zgłosić grupowej bo musisz jeszcze napisać wyjaśnienie zgłoszenia. Nawet jeśli zdążysz to z tych 100 osób aż 30 musi zrobić to samo! CHORE! W rzeczywistości zgłoszenie jest chuja warte bo nigdy nie ma aż tylu zgłoszeń by dostać zwrot żetonów. Tak jak pisałem dziewczyny wiedzą o tym doskonale i to wykorzystują. Grupowe transmisje to najlepszy dar od Showupa dla oszustek. Na indiwidualnych priwach tego typu kombinatorki nie poszaleją. Nie wykonuje rzeczy z opisu priwa, klikasz zgłoś i pozamiatane. Żetony wracają do Ciebie a ona zostaje z niczym. Dlatego wiele z tych oszustek nawet nie myśli robić indiwidualnych priwów. Przykład Dziewczynki18 Myszki, Calineczki i wiele jej podobnych nicków. To samo Slodkiedziewczynki które robią tylko i wyłącznie grupowe za 100 żetonów. Kolejne mega oszustki. Od samego startu grupowej jedna wielka ściema i żebranie o żetony.
Mam wrażenie że to wszystko narasta, oszustek przybywa, coraz ciężej o uczciwą transmisję grupową.
Ten portal leci w dół. Moderatorzy akceptują ten stan rzeczy i mają to głęboko w...
A myślałeś, że SU odda kasę, którą już zarobił? Oni mają % od każdego zeta.

VeryFunny
Posty: 25

Post autor: VeryFunny » czw lip 09, 2020 7:35 pm

Dokladnie. Nie beda sobie biznesu psuc. Im wiecej z frajerow sciagna, tym wiecej maja profitow. Nie zalezy im zeby to naprawiac, bo zalezy im na kasie. Dlatego laleczki itp hasaja i radosnie robia ten sam wal od pol roku.

Panmaeep
Posty: 10

Post autor: Panmaeep » wt lip 21, 2020 6:55 pm

Początkowe grupowe jeszcze jakoś spoko były, a teraz 90% na odjeb. No ale np za 50 żetonów nie ma co fajerwerków oczekiwać.

ODPOWIEDZ