Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Żetony sie sypią , Laski oszukują a Administracja ma w DUPIE ??

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
penio528
Posty: 14

Re: Żetony sie sypią , Laski oszukują a Administracja ma w DUPIE ??

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 1:18 am

Ale ja mówię bardziej o tym jak się zachowują faceci A nie o tym xD dopóki nie wprowadza zmian to zawsze będą oszustwa i takie sytuacje.

penio528
Posty: 14

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 1:20 am

Skoro adminowi pozwalają na tego typu zachowania to niech dalej się bawią obrażają oszukują itd :) tylko potem będą płakać i się żalic na forum które i tak kazdy ma w dupie :)

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr mar 18, 2020 1:24 am

penio528 pisze:
śr mar 18, 2020 1:18 am
Ale ja mówię bardziej o tym jak się zachowują faceci A nie o tym xD dopóki nie wprowadza zmian to zawsze będą oszustwa i takie sytuacje.
To nie jest strona dla grzecznych dziewcząt i chłopców.
Im prędzej wszyscy zdadzą sobie z tego sprawę, tym lepiej dla nich.
Z tego co widzę, to za większość oszustw, odpowiedzialne są tu panie, tak przynajmniej twierdzą i opisują to panowie.

penio528
Posty: 14

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 1:45 am

Szczerze to po twoich wypowiedziach to sądzę że pozwalasz na tego typu zachowania więc po prostu niech każdy robi siebie w huja i nie placzmy na forum więcej:)
Bardzo dobrze że oszukują jak są takimi cipkami że się dają zrobić jak małe dziecko to trudno się mówi przecież to stronka nie dla grzecznych chłopców dziewczyn hahahahahaha.

nastolatka75G
Posty: 5

Post autor: nastolatka75G » śr mar 18, 2020 1:48 am

To nie jest strona dla grzecznych dziewcząt i chłopców.
Im prędzej wszyscy zdadzą sobie z tego sprawę, tym lepiej dla nich.
Z tego co widzę, to za większość oszustw, odpowiedzialne są tu panie, tak przynajmniej twierdzą i opisują to panowie.
[/quote]

Bo jak dziewczyny piszą, to posty zostają usunięte. Taka prawda niestety. Moderatorzy bronią panów bo na nich zarabiają, a na dziewczyny mają wywalone. Nie raz zgłaszałam panów i nic z nimi moderatorzy nie robili.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr mar 18, 2020 2:04 am

penio528 pisze:
śr mar 18, 2020 1:45 am
Szczerze to po twoich wypowiedziach to sądzę że pozwalasz na tego typu zachowania więc po prostu niech każdy robi siebie w huja i nie placzmy na forum więcej:)
Co ja mam do pozwalania lub nie...
Mnie tu nikt o zdanie nie pyta.
Poza tym nikt nie oszukał mnie na tyle, żebym musiała za nim biegać i tracić czas oraz nerwy na wymuszanie zwrotu kilku żetonów.
Sama też nie oszukuję.
Jeśli uważasz, że warto, to zostań samozwańczym szeryfem SU. ;)

penio528
Posty: 14

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 7:17 pm

Oko hahahahahahahha szkoda czasu na rozmowy z Tobą widać kompletnie nie wiesz o co chodzi w su xD tyle w temacie.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr mar 18, 2020 7:22 pm

penio528 pisze:
śr mar 18, 2020 7:17 pm
Oko hahahahahahahha szkoda czasu na rozmowy z Tobą widać kompletnie nie wiesz o co chodzi w su xD tyle w temacie.
No i fajnie! Grunt, że ty wiesz. ;)

penio528
Posty: 14

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 7:23 pm

Papa dziecinko żyj w świecie Internetu bo ego trzeba sobie podnieś:) żegnam leszczu.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr mar 18, 2020 7:24 pm

penio528 pisze:
śr mar 18, 2020 7:23 pm
Papa dziecinko żyj w świecie Internetu bo ego trzeba sobie podnieś:) żegnam leszczu.
Pa, słoneczko.

ODPOWIEDZ