Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Żetony sie sypią , Laski oszukują a Administracja ma w DUPIE ??

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
thommy18
Posty: 35

Re: Żetony sie sypią , Laski oszukują a Administracja ma w DUPIE ??

Post autor: thommy18 » ndz mar 01, 2020 8:48 pm

Za darmo tutaj się nie pokazuje nic. Są cele na ogólnych transmisjach, transmisje grupowe, prywatne, darowane żetony i itp. Dawno się nie spotkałem by któraś coś za darmo pokazała. Często jest tak, że blisko celu na publicznej transmisji Pani twierdzi, że zaraz będzie kurier, listonosz albo siostra jest za ścianą. Jeżeli chcesz szacunku, kultury czy większego poważania to zaloguj się na portalu o innej tematyce. Od siebie mogę stwierdzić, że nikogo nie wyzywam tutaj, a co inni robią nie moja sprawa. Nie chodzi tutaj o januszowanie tylko akurat z Panią Laura2600 nie było nigdy problemu, ale kiedyś niestety pierwszy raz musi nastąpić. Jeżeli chodzi o Twój wpis czy Pani Laury to nie za bardzo rozumiem Wasze reakcje. Chciałybyście żeby rzucać Wam kase jeszcze znosić fochy ? Dopóki ktoś nie da żetonów przecież nie ma co liczyć na pokazywanie czegoś. Jeśli już zapłacił za sex pokaz to chce zobaczyć sex pokaz, a skoro nawet transmitująca nie chce się ustawić w kadrze kamery albo rozłącza się to z jakiej racji pisać superlatywy ? Nie rozumiem też hipokryzji pod hasłem "mam wywalone na to". Za chwile: "Pisałam maila do administratora, bo nie było żetonów, a i tak czekałam na nie 2 dni. No nigdy nikt mnie jeszcze nie zgłosił...." Liczycie chyba, że ludzie którzy dają Wam pieniądze żetony są głupi, tępi i ślepi. Skoro moderator uznał, że daje ci 1/4 "wypłaty" to kłóć się z nim. Jednak musiało coś nie pyknąć Ci do końca. Gdyby pokaz był OK żetony byłyby u Ciebie bo admin odrzuciłby skargę. Jeżeli jedna, druga czy trzecia Pani decyduje się robić sexpokazy za pieniądze to powinna się z tego wywiązywać. Skoro nagminnie się nie wywiązujecie nie dostajecie kasy. Prosta zasada.

nastolatka75G
Posty: 5

Post autor: nastolatka75G » wt mar 03, 2020 7:03 pm

thommy18 :

Czyli twoim zdaniem możecie nas obrażać a my mamy skakać jak nam zagracie ? hahahahaha :D to wy płacicie nam i jeżeli myślicie że będziecie traktować nas jak gówno to wszyscy będą zadowoleni ? widać że nieźle ciebie wychowali rodzice serio współczuje im,po drugie.
Fochy znosicie ? to my wasze debilne komentarze,chamstwa znosimy ale i tak zarabiamy na takich debilach jak ty :) każdy wie jaki to portal a jednak nie umiecie się zachować i często jest tak że 3/4 siedzi i wali pod stołem a 1-4 osoby max dają żetony xD.
Całe to SU wraz z wami jest zjebane i tylko i wyłącznie jestem tutaj po to żeby zarobić a potem wyłączyć transmisję i mieć wyjebane na was :)
Ja swoje privy robię na 100% i nie ma możliwości żebym robiła coś nie tak wiec nie możesz mi nic zarzucić skoro nigdy u mnie nie byłeś.
Co do debili itd to ja ci powiem że połowa z was nie umie pisać gramatycznie i ma problemy z ortografią i dzieci w 1 klasie podstawowej mają więcej oleju w głowie niż wy,bo one myślą głową a wy swoimi małymi parówkami co trzymacie w majtkach :)

thommy18
Posty: 35

Post autor: thommy18 » wt mar 03, 2020 9:34 pm

Kto kogo obraża i w którym momencie ? Nikt nie wmawia Tobie, że robisz złe privy Jako wykupujący prywatne pokazy płacimy za to, że będziemy oglądać sex pokaz. Tak jest przynajmniej w teorii. W praktyce różnie to bywa i coraz częściej można się naciąć na nieuczciwą nadającą. Pisząc w takim tonie i słownictwie jak Ty wydaje się, że to Ty jesteś słabo wychowana. Jakie chamstwo Ciebie spotkało i ze strony kogo ? Jeśli tak było proszę wyjaśniać z Tą osobą, która Ciebie obraża. Mi nic do tego, skoro szkalujesz mnie i z drugiej strony piszesz o wychowaniu ? To jest nic innego jak hipokryzja. Portal z sex kamerkami jest taki a nie inny. Nikt Cię nie przymusza żebyś tu była. Tym bardziej jeśli jest tu tyle złego. Przychodzisz popracować ? Skoro tak to trzeba zapracować sobie na żetony / pieniądze. Jeśli się tego nie robi a oczekuje bliżej nieokreślonych gratyfikacji to nie ma się czemu dziwić, że nie do końca to wychodzi. Może 15% ludzi majętnych czy posiadających żetony jest głupich, ślepych i głuchych. Reszta zauważa, że coś tu nie gra.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr mar 04, 2020 12:49 am

nastolatka75G pisze:
wt mar 03, 2020 7:03 pm
zarabiamy na takich debilach
Powinnaś być wdzięczna opatrzności, że tacy debile w ogóle istnieją, bo dzięki nim, masz co jeść i za co opłacić rachunki.

AndrzejiNatalia
Posty: 13

Post autor: AndrzejiNatalia » sob mar 07, 2020 1:51 pm

thommy18 pisze:
ndz mar 01, 2020 8:48 pm
Za darmo tutaj się nie pokazuje nic. Są cele na ogólnych transmisjach, transmisje grupowe, prywatne, darowane żetony i itp. Dawno się nie spotkałem by któraś coś za darmo pokazała. Często jest tak, że blisko celu na publicznej transmisji Pani twierdzi, że zaraz będzie kurier, listonosz albo siostra jest za ścianą. Jeżeli chcesz szacunku, kultury czy większego poważania to zaloguj się na portalu o innej tematyce. Od siebie mogę stwierdzić, że nikogo nie wyzywam tutaj, a co inni robią nie moja sprawa. Nie chodzi tutaj o januszowanie tylko akurat z Panią Laura2600 nie było nigdy problemu, ale kiedyś niestety pierwszy raz musi nastąpić. Jeżeli chodzi o Twój wpis czy Pani Laury to nie za bardzo rozumiem Wasze reakcje. Chciałybyście żeby rzucać Wam kase jeszcze znosić fochy ? Dopóki ktoś nie da żetonów przecież nie ma co liczyć na pokazywanie czegoś. Jeśli już zapłacił za sex pokaz to chce zobaczyć sex pokaz, a skoro nawet transmitująca nie chce się ustawić w kadrze kamery albo rozłącza się to z jakiej racji pisać superlatywy ? Nie rozumiem też hipokryzji pod hasłem "mam wywalone na to". Za chwile: "Pisałam maila do administratora, bo nie było żetonów, a i tak czekałam na nie 2 dni. No nigdy nikt mnie jeszcze nie zgłosił...." Liczycie chyba, że ludzie którzy dają Wam pieniądze żetony są głupi, tępi i ślepi. Skoro moderator uznał, że daje ci 1/4 "wypłaty" to kłóć się z nim. Jednak musiało coś nie pyknąć Ci do końca. Gdyby pokaz był OK żetony byłyby u Ciebie bo admin odrzuciłby skargę. Jeżeli jedna, druga czy trzecia Pani decyduje się robić sexpokazy za pieniądze to powinna się z tego wywiązywać. Skoro nagminnie się nie wywiązujecie nie dostajecie kasy. Prosta zasada.
Dla mnie ten ich chwyt marketingowy typu " syn za ścina z laską" " mama za ściana" są do niczego to jak ona ma robic pokaz swobodnie skoro jest skrępowana bo ktoś za ścianą ???? no nie da się . Ale co ja tam wiem....... Ja wole te co nie maja nikogo za ścianą bo drą się w niebogłosy i mówią brzydkie rzeczy

penio528
Posty: 14

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 1:01 am

oko_rozwarte_szeroko pisze:
śr mar 04, 2020 12:49 am
nastolatka75G pisze:
wt mar 03, 2020 7:03 pm
zarabiamy na takich debilach
Powinnaś być wdzięczna opatrzności, że tacy debile w ogóle istnieją, bo dzięki nim, masz co jeść i za co opłacić rachunki.
Co ty gadasz za głupoty chłopie? :D większość dziewczyn tutaj dorabia A nie żyje z tych pieniądzy xD

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr mar 18, 2020 1:05 am

penio528 pisze:
śr mar 18, 2020 1:01 am
oko_rozwarte_szeroko pisze:
śr mar 04, 2020 12:49 am
nastolatka75G pisze:
wt mar 03, 2020 7:03 pm
zarabiamy na takich debilach
Powinnaś być wdzięczna opatrzności, że tacy debile w ogóle istnieją, bo dzięki nim, masz co jeść i za co opłacić rachunki.
Co ty gadasz za głupoty chłopie? :D większość dziewczyn tutaj dorabia A nie żyje z tych pieniądzy xD
Mów mi babo! ;)

Tym bardziej powinny cenić sobie tych "debili", bo dzięki nim, stać je na wszelkie dodatkowe kaprysy i zbytki.
Według moich obserwacji, zdecydowana większość, żyje tylko i wyłącznie z dochodów płynących z SU.
Ostatnio zmieniony śr mar 18, 2020 1:08 am przez oko_rozwarte_szeroko, łącznie zmieniany 1 raz.

penio528
Posty: 14

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 1:08 am

I co im z wdzięczności skoro są obrazane itd ? A admini gowno robią A debile sobie dalej siedzą :( dzisiaj byłem na transmisji u jednej takiej i zaczął obrażać ją od kurw itd A reszta siedzi i zero reakcji i taką mają miec dziewczyny wdzuecznosc ? Maja sie dac ponizac dla jakiś śmiesznych kwot ? Tak ma wyglądać ta strona ?

penio528
Posty: 14

Post autor: penio528 » śr mar 18, 2020 1:10 am

Adminowi tej strony to wielkie scierwa dla których ważna jest kasa i nic więcej .

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr mar 18, 2020 1:16 am

penio528 pisze:
śr mar 18, 2020 1:08 am
I co im z wdzięczności skoro są obrazane itd ? A admini gowno robią A debile sobie dalej siedzą :( dzisiaj byłem na transmisji u jednej takiej i zaczął obrażać ją od kurw itd A reszta siedzi i zero reakcji i taką mają miec dziewczyny wdzuecznosc ? Maja sie dac ponizac dla jakiś śmiesznych kwot ? Tak ma wyglądać ta strona ?
Każda praca wiąże się z pewnymi niedogodnościami, niektóre nawet z ryzykiem oraz możliwością utraty życia lub zdrowia.
Problem niektórych dziewcząt z SU, polega na bezgranicznej roszczeniowości.

ODPOWIEDZ