Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Żetony sie sypią , Laski oszukują a Administracja ma w DUPIE ??

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
misiek021
Posty: 21

Żetony sie sypią , Laski oszukują a Administracja ma w DUPIE ??

Post autor: misiek021 » wt lut 11, 2020 9:05 pm

Witam jestem na SU prawie od początku z małymi przerwami moje pierwsze konto zostało zablokowane to znaczy tylko wiadomości ze niby podawałem dane na prywatywnej wiadomości ale mniejsza o to. Z tego co za obserwowałem to kiedyś Administracja pilnowała tego portalu a teraz to co się dzieje to jest jakaś jedna wielka porażka . Większość lasek naciąga ludzi na żetony ustawiają grupowe i jednym słowem walom w ch na tych grupowych ludzie nie widzą jak zgłosić trans moze ustawicie to gdzieś w widocznym miejscu ? Ciężko jest zbanować permanentnie oszusta-oszustkę na IP ? a nie ze zrobi zaraz drugie konto i z powrotem naciąga innych nowych ludzi ? czy wam tylko zależy na żetonach kasie ?? Ta strona ma potencjał bo mozna też poznać fajne dziewczyny ale jak sie widzi oszustów to sie odechciewa tu wchodzić. Jak nie zaczniecie nic z tym robić to nie widzę długiej kariery tej strony .

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » śr lut 12, 2020 1:17 am

Ciężko jest zbanować permanentnie oszusta-oszustkę na IP
Tak, bo mimo wszystko to generuje ruch żetonów (zyski).

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » czw lut 13, 2020 8:41 am

Bez kitu napisałem o tym temat i dopiero potem zobaczyłem twój post :lol:
Zgadzam się w 100% z Tobą
Laski oszukują na potęgę ! Szczególnie na transmisjach grupowych!
Doskonale wiedzą że zgłoszenia w 99% przypadków nic nie dają.
Moderatorzy mają w dupie.

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » czw lut 13, 2020 8:43 am

@Pytajnik a myślisz że taka oszustka generuje tylko zyski?
Że tym co robi nie przynosi ogólnych strat dla portalu?
Jedna druga trzecia taka i zobacz jak ten portal zaczyna wyglądać.
Tych kombinatorek jest coraz więcej!

Oktawiusz191
Posty: 14

Post autor: Oktawiusz191 » czw lut 13, 2020 10:35 am

WulkanizatorPochw pisze:
czw lut 13, 2020 8:43 am
@Pytajnik a myślisz że taka oszustka generuje tylko zyski?
Że tym co robi nie przynosi ogólnych strat dla portalu?
Jedna druga trzecia taka i zobacz jak ten portal zaczyna wyglądać.
Tych kombinatorek jest coraz więcej!
Zgadzam się z wami... W 1000% a sprzedawanie tych biletów w promocji... Kur.... Co to za kpina wala wałki te prostytutki już nie kamerkowe tylko realne zawsze można w realu je spotkać i zarzadać zwrotu... Która pierwsza o tym opowie na swojej transmisji? Hehehe

thommy18
Posty: 35

Post autor: thommy18 » śr lut 26, 2020 1:07 am

misiek021 pisze:
wt lut 11, 2020 9:05 pm
Witam jestem na SU prawie od początku z małymi przerwami moje pierwsze konto zostało zablokowane to znaczy tylko wiadomości ze niby podawałem dane na prywatywnej wiadomości ale mniejsza o to. Z tego co za obserwowałem to kiedyś Administracja pilnowała tego portalu a teraz to co się dzieje to jest jakaś jedna wielka porażka . Większość lasek naciąga ludzi na żetony ustawiają grupowe i jednym słowem walom w ch na tych grupowych ludzie nie widzą jak zgłosić trans moze ustawicie to gdzieś w widocznym miejscu ? Ciężko jest zbanować permanentnie oszusta-oszustkę na IP ? a nie ze zrobi zaraz drugie konto i z powrotem naciąga innych nowych ludzi ? czy wam tylko zależy na żetonach kasie ?? Ta strona ma potencjał bo mozna też poznać fajne dziewczyny ale jak sie widzi oszustów to sie odechciewa tu wchodzić. Jak nie zaczniecie nic z tym robić to nie widzę długiej kariery tej strony .
Zgadzam się w pełni z tym co napisałeś. Nawet Panie, z którymi nigdy nie było problemu na transmisjach czy privach teraz walą ludzi na żetony i na kase jak się patrzy. Nie dalej jak wczoraj sytuacja z Panią Laura2600. Nigdy nie było żadnego problemu z transmisjami. Wczoraj wybrany priv 500 kredytóów na 15 min. Miało być wszystko w priv, nagle się okazuje, że pani siedzi poza kadrem kamery i nie reaguje na prośby o umiejscowienie się w kamerze tak by można było ją zobaczyć. Nic to nie dało, a potem Pani zaczęła próby ustawiania kamerki w sposób taki, że rozłączyła transmisje i nie wiem co tam się odwaliło. Było tak, że Pani była widoczna jako zalogowana i czas do końca transmisji biegł. U mnie nie szło się połączyć z wideo bo stale komunikat o tym, że następuje próba połączenia a potem, że nie da się połączyć z transmisją i jest próba ponowienia połączenia. Z 15 minut transmisji prawidłowo odbyło się może 2 minuty transmisji, gdzie i tak Pani po prostu była poza kadrem kamery. Sprawa zgłoszona do SU - nadużycie + mail w tej sprawie. Oczywiście oczekiwałem zwrotu żetonów, bo uważam, że transmisja nie odbyła się tak jak powinna, a właściwie w ogóle się nie odbyła. Po 10 minutach od zgłoszenia pytanie czy było zgłoszone nadużycie podczas priva. Oczywiście zrobiłem to i dalej wysłałem im screeny i opisałem sprawę. Spytałem jaka jest decyzja dotycząca żetonów. Dostałem lakoniczną odpowiedź o tym, że status reklamacji można sprawdzić w panelu po zalogowaniu... Tak już 2 dzień jedynie co to napis, że zgłoszono moderacji. Ani żetonów ani żadnego rozwiązania, więc generalnie wygląda na demonstracyjne olewanie tematu przez adminów tego portalu. Może sprawa jest błaha i rozgrywa się o tylko i aż 88 PLN, ale uważam, że te prawie 100 złotych można wydać lepiej niż na tym portalu, a szczególnie w sytuacji gdy prywatne transmisje mają tak wyglądać, że wcale nie wyglądają. Wydaje się, że nie jest to odosobniony przypadek czytając wpisy innych. To samo z Panią Kokainką i innymi podobnymi. Ta Pani z kolei każe wychodzić z priva bo rzekomo nie jest sama w domu albo musi naprawić głos w laptopie i będzie robiła restart transmisji. Po czym jako sponsor transmisji prywatnej mam wpis, że nie dotrwałem do końca transmisji i się rozłączyłem. Tym samym nie ma możliwości złożenia reklamacji, ponieważ a) system uznaje, że nie doczekałem do końca transmisji i przerwałem jej oglądanie b) nie można rozpatrzeć reklamacji bo nie był naciśnięty przycisk o nadużyciu. Suma sumarum Pani inkasuje żetony za nie wykonany pokaz. Administracja ma wywalone, bo Pan jako sponsor nie nacisnął, że jest nadużycie. To tak jakby w sądzie powiedziano, że ktoś został zamordowany, bo się nie uchronił przed kulą z karabinu terrorysty. Dla mnie to jest chore. Jako widz na SU jestem długo i napisałem długi post i dzisiaj nie pierwszy. Uważam, że trzeba takie sytuacje nagłaśniać gdzie się da.

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » czw lut 27, 2020 12:17 pm

Bo laski nauczyły się że zgłoszenie transmisji grupowej jest praktycznie niemożliwe. Nawet jak zgłosić to niemal na 99,9999% pewne jest to że nie zrobi to aż 30% osób więc twoje zgłoszenie jest nic nie warte bo i tak nie poleci do moderacji. JA JUŻ ZREZYGNOWAŁEM Z GŁUPICH GRUPOWYCH!! NIE CHCE PŁACIĆ 50 czy 100 żet za takie gówno, niestety aktualnie prawie każda grupowa to większe lub mniejsze oszustwo.
Wole dopłacić i zabrać laskę na priwka sam na sam. Atmosfera 100% lepsza i zero ściem!

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » pt lut 28, 2020 9:12 am

Tommy nie płacz, nagłośnij,idź do gazety ,telewizji...powiedz ,że wydałeś 50 zł na wirtualne walenie konia, a że miałaś tak słaby sprzęt, to nie widziałeś laski bo ma kamerkę hd. Tylko pamiętaj aby zaznaczyć, że sam zgłosiłeś moderacji, i niestety wina leżała po twojej stronie 👍😂
Janusz biznesu, uff dobrze tylko Ty czujesz się oszukany, sam przez siebie...

thommy18
Posty: 35

Post autor: thommy18 » pt lut 28, 2020 1:42 pm

Ja nie muszę nic nagłaśniać. Zrobiłem podobnie jak inni, którzy byli tutaj oszukani na żetony / hajs. To na co wydaje pieniądze to moja sprawa, ale skoro ktoś się decyduje robić pokazy za pieniądze to powinien się z tego wywiązywać. Nie przez początek priva siedzieć poza kamerą przez 2 minuty, a na pozostałych 13 minut rozłączyć wideo. O sprzęcie komputerowym rozmawiać nie będziemy, bo wątpię czy cokolwiek się znasz na tym. Zgłosiłem problem do moderacji, ponieważ uważam, że pokaz, za który zapłaciłem nie odbył się we właściwy sposób, a tak naprawdę wcale się nie odbył. Nigdy nie umawiałem się na to, że będę oglądał fragment twojej ręki zamiast pokazu erotycznego. Drugorzędną kwestią jest to czy to było 50 zł. czy więcej. Gdybym wydał 100 lub 150 zapewne podobnie bym był oszukany. Jestem tu już długo i chodzę do Pań, które są w porządku. Wiem, które Panie oszukują i od paru dni Ty do tej grupy się zaliczasz. Bezczelnością jest twierdzenie z Twojej strony, że cię o coś oskarżam. Rozumiem, że powinienem puścić ci następne żetony żebyś znów napisała, że sprzęt komputerowy u mnie był za słaby. Róbcie drogie Panie tak dalej ludzie, którzy naprawdę mają sporo kasy i przychodzą na kamerki finansując Was zastanowią się nad zasadnością swoich działań. Grajcie głupów dalej, że internet, komputer jest za słaby... Dlaczego żadna z transmitujących Pań nie zmierzy prędkości swojego łącza za to wszyscy wiedzą, że zawinił sprzęt oglądającego.

nastolatka75G
Posty: 5

Post autor: nastolatka75G » ndz mar 01, 2020 2:05 am

A wy nie jesteście lepsi ? ile razy wchodzicie na kamerki dziewczyn i jak wam coś za darmo nie pokazujemy to nas wyzywacie od kurew itd ? mam screeny i mogę udowodnić,szczerze to bardzo dobrze że was w huja robią skoro są opinie o kimś to się nie wchodzi do nich na privy i tyle w temacie a wy janusze biznesu naiwni płacicie a potem płaczecie że w kulki lecą xD druga sprawa ile razy mam sytuacje że robię wszystko zgodnie z opisem zgłaszacie a potem dostaję 1/4 z tego albo w ogóle ? o tym nie powiesz jak robicie ? widzicie jedną stronę medalu tej sytuacji,najpierw należy spojrzeć na siebie a potem komentować innych.

ODPOWIEDZ