Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Spadek żetona :D

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
sjbauhcasudhc
Posty: 4

Spadek żetona :D

Post autor: sjbauhcasudhc » czw sty 16, 2020 11:57 am

Widać, że tolerowanie oszustek na tym portalu, i wszechobecny LUSH, od którego chce się już naprawdę rzygać sprawiły, że coraz mniej panów kupuje tutaj żetony i niechętnie zasypuje nimi swoje ulubienice. Transmisje są nudne i przewidywalne. Lush wyłączył całkowicie kreatywność dziewczyn i doprowadzi do upadku SU.

Alemisiechce82
Posty: 9

Post autor: Alemisiechce82 » pt sty 17, 2020 7:27 pm

Hmm może tak ale brak zakupu przez sms bardziej boli.

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » czw sty 23, 2020 4:09 pm

Sama mam LUSHa (kupowany pod kątem prywatnej zabawy, a do SU tak dodatkowo), zresztą nie zawsze go włączam i powiem Wam, że sama mam mieszane uczucia. Czasami transmisje bez LUSHa są o wiele ciekawsze, bo nie sprowadzają się tylko do tych wibracji, ale z drugiej strony czasami bywa ciekawie z tym LUSHem, jak znajdzie się ktoś, kto ewidentnie ma frajdę z kontroli nad nim. Albo jak kiedyś spontanicznie wyszedł u mnie "konkurs sterowania" i się panowie między sobą prześcigali, który lepiej zawibruje. Nawet śmieszne to było xD

niedobryja
Posty: 3

Post autor: niedobryja » ndz lut 02, 2020 11:30 pm

Też srednio lubie lusha, obserwowalem na innych stronkach to zjawisko i cieszylem sie, ze jeszcze tego na SU wowczas nie bylo :P no ale sie skonczylo :D - żetki lecą, dziewczyna się "trzepie", ew krzyczy/jęczy i tyle :b dla mnie srednia zabawa, szybko sie nudzi

Awatar użytkownika
Bose_Stopy_Antylopy
Posty: 39

Post autor: Bose_Stopy_Antylopy » ndz lut 02, 2020 11:42 pm

sjbauhcasudhc pisze:
czw sty 16, 2020 11:57 am
Lush wyłączył całkowicie kreatywność dziewczyn i doprowadzi do upadku SU.
Obrazek

ODPOWIEDZ