Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Rozumiem że to strona erotyczna ale...

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
whiteroad30
Posty: 4

Rozumiem że to strona erotyczna ale...

Post autor: whiteroad30 » sob gru 28, 2019 1:53 pm

Rozumiem że to strona erotyczna ale ja wolę kobiety które nie pokazują golizny tylko sobie siedzą przed kompem nie dla trzepania żetonów tylko popijają sobie po woli kawkę i jak się znajdzie temat to można sobie coś tam pogadać , mam33 lata już się dosyć na gołe dziewczyny napatrzyłem nie mówię bo to dalej jest podniecające , ale mi to szczerze brakuje porozmawiać bo mieszkam na takiej wsi zabitej dechami i ani tu nie ma do kogo iść tym bardziej porozmawiać , a nie stać mnie na przeprowadzkę do miasta , no co to mam problem ,pozostaje tylko nadzieja a wiem kogo jest matką a na cud jakiś nie wiem skąd bo one się praktycznie bardzo rzadko zdążają pozostaje mi tylko codzienna monotonność , trochę obowiązków jak co dzień tych samych do wykonania eeh szkoda gadać dobrze że mam chociaż leki od psychiatry uspokajające i rozluźniające napięcie nerwowe , narzekam , nie aż tak bardzo na świecie teraz więcej nieszczęścia i chorych poważnie ludzi , powinienem się cieszyć z tego co mam z małych rzeczy , ale jak człowiek je ma na co dzień to przestaje je dostrzegać i myśli się tylko a ten to takim samochodem jeździ , a tamten jeszcze lepszym i skąd Ci ludzie mają kasę na takie fury na domy które stawiają , to jest zazdrość a ja tam już nie zwracam na to uwagi jak się tam komuś dobrze powodzi to niech mu będzie jeszcze lepiej. Ja żeby zabić czas to właśnie piszę sobie różne rzeczy do danych tematów częściej na Facebooku , a to co teraz to sobie właśnie po prostu z nudy napisałem a nie wiem nie interesuje mnie czy ktoś to przeczyta czy nie i czy można tu jakieś wnioski wyciągnąć - tyle.

DajMiUsmiech
Posty: 13

Post autor: DajMiUsmiech » sob sty 04, 2020 6:37 pm

Chcesz pogadać:-) zapraszam 💋spokojnego wieczorku

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pt lut 07, 2020 7:48 pm

whiteroad30 pisze:
sob gru 28, 2019 1:53 pm
W mieście, nawet mając dziewczynę, można być jeszcze bardziej samotnym niż na małej wsi - ludzi niby dużo, ale anonimowi, zagonieni, zapętleni w pogoni za groszem, wymęczeni otępiającą pracą biurową w korporacjach. A dziewczyna? Jak trafisz na taką "niemowę", co woli milczeć, będziesz miał gorzej niż gdybyś jej nie miał - niby jest obok, ale niemal zero więzi, zero kontaktu umysłowego. Ponadto do pogadania lepiej sobie poszukać facetów na jakichś forach tematycznych. W swoim życiu spotkałem bardzo niewiele dziewczyn, które miałyby coś interesującego do powiedzenia, jakieś swoje oryginalne przemyślenia. Możesz próbować na czatach - np. na czaterii można spotkać niezłe wariatki. Tutaj na privie pewnie też sobie "pogadasz" , ale takie pogadanie za $, to trochę jak seks za $. Towar zastępczy. Panienka z Tobą gada, ale nie dlatego, że ją interesujesz, ale żeby zarobić kasę na drogą torebkę, trzydziestą piątą z jej kolekcji markowych torebek. Znam osobiście parę dziewczyn, które pracują w tym zawodzie. Uwierz mi, one powszechnie gardzą facetami, zwłaszcza tymi którzy przychodzą na ich pokazy. Większość bardzo ładnie potrafi udawać zainteresowanie klientem sypiącym żetony, potrafią dla niego być miłe, ale to tylko gra. Za ka$ę, którą tak bardzo kochają, zmuszają się do oglądania i oceniania kutasów frajerów i prawienia im fałszywych komplementów - oczywiście zupełnie to ich nie bawi, wręcz rzygać im się chce od tego, stąd narastająca w nich pogarda do napalonych samców, ale rachunki trzeba z czegoś zapłacić, a że ta "praca" nie wymaga niemal żadnych kwalifikacji, wiele idzie na coś takiego. Lepsze to od siedzenia w Biedronce na kasie za 2 koła. Te bardziej obrotne tyle zarobią w jeden dzień.

ODPOWIEDZ