Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Blokada regionu

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
Anastazja31
Posty: 42

Blokada regionu

Post autor: Anastazja31 » śr cze 12, 2019 5:03 pm

Próbowalam kilku różnych portali z kamerkami, dobrze mówię po ang. I hisz. więc język nie był przeszkodą, jednak u nas podoba mi się najbardziej, jest jakoś inaczej, weselej :D
Te próby były spowodowane tym że na zagranicznych stronach można zablokować miasto, region (województwo), tu niestety tego bardzo brakuje ...
Nie umiem czuć się swobodnie nie pokazując twarzy, jednak dużo ryzykuje :(.
Czy jest szansa że kiedyś będzie taka opcja ?

Awatar użytkownika
Lubie_Bigos_
Posty: 16

Post autor: Lubie_Bigos_ » czw cze 13, 2019 4:51 am

Anastazja31 pisze:
śr cze 12, 2019 5:03 pm
Próbowalam kilku różnych portali z kamerkami, dobrze mówię po ang. I hisz. więc język nie był przeszkodą, jednak u nas podoba mi się najbardziej, jest jakoś inaczej, weselej :D
Te próby były spowodowane tym że na zagranicznych stronach można zablokować miasto, region (województwo), tu niestety tego bardzo brakuje ...
Nie umiem czuć się swobodnie nie pokazując twarzy, jednak dużo ryzykuje :(.
Czy jest szansa że kiedyś będzie taka opcja ?
Raczej tego nie zrobią...pozostaje nadal ryzyko :D ale kto nie ryzykuje ten nie pije szmpana :lol: :lol: :lol:

foktulfdntdajna6u0s
Posty: 62

Post autor: foktulfdntdajna6u0s » czw cze 13, 2019 11:15 am

Te opcje nie mają sensu, bo można obchodzić te zabezpieczenie przez użycie VPNa.
Blokada konkretnego miasta wskazuje skąd się jest... :lol:

Anastazja31
Posty: 42

Post autor: Anastazja31 » czw cze 13, 2019 5:07 pm

Tak tyle że tą blokadę widzą tylko Ci co ją założyli, nikt więcej. Osobom które logują się z danego miejsca się nie wyświetlasz i tyle.
Sens ma ponieważ jest tyle modelek że wontpie iż komuś by się chciało bawić w obchodzenie blokad, a w ten sposób masz większą pewność że przypadkiem nie ustrzeli Ciebie sąsiad z dołu.
Więcej dziewczyn zdecydowało by się myślę na pokazywanie twarzy, czy w ogóle na nadawanie.

boxhead
Posty: 12

Post autor: boxhead » czw cze 13, 2019 5:40 pm

Anastazja31 pisze:
czw cze 13, 2019 5:07 pm
Tak tyle że tą blokadę widzą tylko Ci co ją założyli, nikt więcej. Osobom które logują się z danego miejsca się nie wyświetlasz i tyle.
Sens ma ponieważ jest tyle modelek że wontpie iż komuś by się chciało bawić w obchodzenie blokad, a w ten sposób masz większą pewność że przypadkiem nie ustrzeli Ciebie sąsiad z dołu.
Więcej dziewczyn zdecydowało by się myślę na pokazywanie twarzy, czy w ogóle na nadawanie.
Bez sensu i w ogóle wtf ... jak boisz się że cie ktoś wystalkuje nie rób transmisji i kropka bo to o czym piszesz jest możliwe tylko i wyłącznie gdy ma się dostęp do głównego serwera więc dużo zabawy i wątpliwe powodzenie nawet dla ogarniętej osoby w temacie. Ogarnianie jakichkolwiek blokad regionalnych jest bez sensu bo to jest do obejścia w 5minut nawet przez osobę która się na tym zupełnie nie zna to raz a dwa to co pisze autorka to już grubo poleciała i chciała by aby ktoś napisał algorytm i zmienił kod pod nią xD nie prosze pani to tak nie działa i nie będzie.

Anastazja31
Posty: 42

Post autor: Anastazja31 » czw cze 13, 2019 5:51 pm

Ja nie wiem jak to działa, na międzynarodowych stronach to jest standard, i dałam tylko propozycje...
Nie rozumiem tego unoszenia się bez sensu.

NowyWMiescie
Posty: 6

Post autor: NowyWMiescie » pt cze 14, 2019 3:34 pm

Totalnie bez sensu kochana ponieważ z tego co pamietam mieszkasz w tym samym województwie co ja i teraz gdybys mnie zablokowała to chyba serce by mi pękło 😂😂

Anastazja31
Posty: 42

Post autor: Anastazja31 » sob cze 15, 2019 7:44 am

JEST SENS !!!! :evil: :evil: :evil:
Boj ja nie chce się przenosić :D Lubię Was bardzo, mam już wielu znajomych a przyjdzie czas że będę musiała :) liczę na to że do tego czasu wprowadzą tą opcję na profilu.
NowyWMiescie, a Ciebie kochany to ja najrzadziej widuje na moich transmisjach, więc chyba Twoje serce jakoś by wytrzymało ;) ;) ;)
Zawsze możesz dla mnie się przeprowadzić :D ;)

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » sob mar 21, 2020 12:57 pm

Anastazja31 pisze:
sob cze 15, 2019 7:44 am
Blokowanie po regionie nie ma żadnego sensu ponieważ u większości dostawców internetu z dynamicznym IP, region jest zwykle przypadkowy. Ile razy sprawdzam, IP Geolocation, to wyświetla mi inne miejsce w kraju. Ponadto nawet gdyby się tak dało, to nie zabezpieczy Cię to przed nagraniem transmisji z kamerki i wrzuceniem gdzieś w neta z twoim prawdziwym nazwiskiem, gdy ktoś Cię już rozpozna. Pełno takich przypadków widziałem. I tak właśnie tutaj trafiłem, bo w googla wrzuciłem nazwisko znajomej i od razu wyskoczyły jej foty na golasa i info, że tutaj działa. Więc wszedłem z ciekawości. Dawniej nigdy nie zaglądałem na kamerki.

Albo świecisz pupą przed całym światem i masz w dupie, że sąsiedzi, rodzina i kiedyś twoje wnuki zobaczą jak zarabiałaś na życie, albo obawiasz się tego i szukasz sobie mniej kontrowersyjnej pracy (nauczycielka, pielęgniarka, prawnik, pilot, dentystka...)

Tutaj rozwala mnie jak naiwne są dziewczyny i liczą, że przez 5-10 lat poszaleją sobie pokazując co mają najlepszego do pokazania, a kiedy młodość minie i z nią szansa na wysokie łatwe zarobki, to "ustatkują się" i "ułożą sobie życie", założą rodzinę udając, że nic takiego nigdy nie miało miejsca etc...
Sorki, nie w tych czasach globalnej wioski i internetu, który niczego nie zapomina. Niektórym, które nigdy nie pokazują twarzy, nie mają tatuaży, wyraźnych znamion (np. pieprzyki), może się jakoś upiecze, jednak trzeba zakładać, że większość zostanie rozpoznana. Dobra wiadomość, że za 15 lat, gdy wymrą słuchaczki radyja maryja, prawie nikogo nie będzie bulwersowało, że zarobiłaś na mieszkanie wypinając pupę. (mnie nie bulwersuje) :)

ODPOWIEDZ