Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Tylko zalogowani uzytkownicy.

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
TylkoSexDziki
Posty: 33

Re: Tylko zalogowani uzytkownicy.

Post autor: TylkoSexDziki » śr cze 19, 2019 5:10 pm

Jestem za zalogowanymi użytkownikami;)

nieobliczalny27
Posty: 1

Post autor: nieobliczalny27 » czw cze 20, 2019 10:05 am

Zgadzam się. Powinna być możliwość robienia transmisji tylko dla zalogowanych. Może i ktoś założy fake konto ale przynajmniej takiego można wywalić. A tak to zwykle połowa widzów to niezalogowani lubiący popatrzeć.

IzabellBDSM
Posty: 12

Post autor: IzabellBDSM » pt cze 21, 2019 11:11 pm

ja też jestem za trans dla zalogowanych :) a wiadomości powinny być nadal za opłatą ale tak żeby można było wstawiać załączniki :) np zdjęcia :)

Tu-mowi-ZODIAK
Posty: 11

Post autor: Tu-mowi-ZODIAK » sob cze 22, 2019 9:20 pm

Napisze tutaj bo reszte tematow ktore zalozylem lub skomentowalem skasowali:) Jesli tak ma wygladac"forum" to jest to zenujace przedsiewziecie i mozecie sobie je wsadzic w tylek Panowie i Panie decyzyjni dziekuje nie pozdrawiam:)

kimiiii
Posty: 14

Post autor: kimiiii » pn cze 24, 2019 1:21 pm

Ależ kochani, przecież jeśli ktoś komuś przeszkadza na transmisji to istnieje opcja "ban" i transmitujaca/transmitujacy juz nie musi się uzerac z potencjalnym niedojebkiem :) Weryfikacje konta mijają się z celem, Show Up ma być szybki i łatwy w obsłudze. Panowie wchodzą, przez te 5 minut które jest dla "niezalogowanych użytkowników" powiedzmy wersja demo raczej nie zdarza sobie dogodzić ;) a niezalogowany użytkownik i tak nie może pisać na transmisji:) Wiec koniec końców i tak muszą założyć sobie jakieś konto które później szybciutko kasuja, ślad nie zostaje i to jest piękne :) Niektórzy wchodzą tylko na chwilę pamiętajcie o tym, a nie codziennie z uporem stalkera; )

Tu-mowi-ZODIAK
Posty: 11

Post autor: Tu-mowi-ZODIAK » wt cze 25, 2019 3:29 pm

kimiiii pisze:
pn cze 24, 2019 1:21 pm
Ależ kochani, przecież jeśli ktoś komuś przeszkadza na transmisji to istnieje opcja "ban" i transmitujaca/transmitujacy juz nie musi się uzerac z potencjalnym niedojebkiem :) Weryfikacje konta mijają się z celem, Show Up ma być szybki i łatwy w obsłudze. Panowie wchodzą, przez te 5 minut które jest dla "niezalogowanych użytkowników" powiedzmy wersja demo raczej nie zdarza sobie dogodzić ;) a niezalogowany użytkownik i tak nie może pisać na transmisji:) Wiec koniec końców i tak muszą założyć sobie jakieś konto które później szybciutko kasuja, ślad nie zostaje i to jest piękne :) Niektórzy wchodzą tylko na chwilę pamiętajcie o tym, a nie codziennie z uporem stalkera; )
Przy mniejszej liczbie ogladajacych sławetne 5 minut nie działa. Tak wiec nie ma kogo banowac. Chodzi o to zeby tych nielogow własnie NIE BYLO. Jak nie opcja dodatkowa to niech "5 minut" działa w kazdych warunkach

kimiiii
Posty: 14

Post autor: kimiiii » wt cze 25, 2019 4:32 pm

Tu-mowi-ZODIAK pisze:
wt cze 25, 2019 3:29 pm
kimiiii pisze:
pn cze 24, 2019 1:21 pm
Ależ kochani, przecież jeśli ktoś komuś przeszkadza na transmisji to istnieje opcja "ban" i transmitujaca/transmitujacy juz nie musi się uzerac z potencjalnym niedojebkiem :) Weryfikacje konta mijają się z celem, Show Up ma być szybki i łatwy w obsłudze. Panowie wchodzą, przez te 5 minut które jest dla "niezalogowanych użytkowników" powiedzmy wersja demo raczej nie zdarza sobie dogodzić ;) a niezalogowany użytkownik i tak nie może pisać na transmisji:) Wiec koniec końców i tak muszą założyć sobie jakieś konto które później szybciutko kasuja, ślad nie zostaje i to jest piękne :) Niektórzy wchodzą tylko na chwilę pamiętajcie o tym, a nie codziennie z uporem stalkera; )
Przy mniejszej liczbie ogladajacych sławetne 5 minut nie działa. Tak wiec nie ma kogo banowac. Chodzi o to zeby tych nielogow własnie NIE BYLO. Jak nie opcja dodatkowa to niech "5 minut" działa w kazdych warunkach
Ach widzisz:) u mnie nigdy niema "mało osob" wiec nawet o tym nie wiedziałam :lol: Wg mnie oglądać mógłby każdy, od tego są privy i transmisję grupowe żeby "za więcej " placic;) buziaki

foktulfdntdajna6u0s
Posty: 62

Post autor: foktulfdntdajna6u0s » śr cze 26, 2019 9:36 am

Tu-mowi-ZODIAK pisze:
wt cze 25, 2019 3:29 pm
Przy mniejszej liczbie ogladajacych sławetne 5 minut nie działa. Tak wiec nie ma kogo banowac. Chodzi o to zeby tych nielogow własnie NIE BYLO. Jak nie opcja dodatkowa to niech "5 minut" działa w kazdych warunkach
Kiedyś tak było.
Teraz oparte jest to na ciasteczkach i obliczaniu sekund ile się oglądało. Co łatwo obejść trybem prywatnym, linkiem bezpośrednim do transmisji, inną przeglądarką i czyszczeniem transmisji.

Tu-mowi-ZODIAK
Posty: 11

Post autor: Tu-mowi-ZODIAK » pn lip 08, 2019 5:45 pm

Tez własnie dlatego,ze da sie 5 minut obejsc jestem za tym aby wprowadzic mozliwosc zaznaczenia i wpuszczenia na trans tylko zalogowanych:)

ODPOWIEDZ