Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zetony dla Facetow...

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
19songo86
Posty: 9

Zetony dla Facetow...

Post autor: 19songo86 » ndz lis 03, 2019 2:31 pm

Czy ktorys dostal jakas pokazna kwote zetonow o ile w ogole paru???

Kobiety nie chca wysylac tylko dostawac a szkoda...

Co sadzicie bo mnie to ciekawi dlaczego tak jest... tak Kobieta plec piekna a facet sie nadaje... :lol:

Izunia1234
Posty: 5

Post autor: Izunia1234 » ndz lis 03, 2019 2:59 pm

Dałam 1000 zet w formie napiwku może to nie jest aż tak dużo ale zdażyło mi się. Po kilku dniach nie mogę się zalogować... BAN na rok. I dlatego już nie wysyłam :)

19songo86
Posty: 9

Post autor: 19songo86 » ndz lis 03, 2019 3:03 pm

Izunia1234 pisze:
ndz lis 03, 2019 2:59 pm
Dałam 1000 zet w formie napiwku może to nie jest aż tak dużo ale zdażyło mi się. Po kilku dniach nie mogę się zalogować... BAN na rok. I dlatego już nie wysyłam :)
No tak ok rozumiem ze sie nie wiem zrazilas czy cos ale daj szanse innym :) ja sie nigdy nie spotkalem ze ktos cos dal

19songo86
Posty: 9

Post autor: 19songo86 » ndz lis 03, 2019 6:45 pm

Izunia1234

PawelPal
Posty: 1

Post autor: PawelPal » pn lis 04, 2019 5:29 pm

Cześć,

zerkam czasami też co się dzieje u mężczyzn bo zdarza mi się transmitować, bardziej dla zabawy niż zysku ale fajnie by to było połączyć. Strasznie ciężko cokolwiek zarobić, większość napiwków leci od mężczyzn co tylko potwierdza że kobiety rzadko kiedy chcą się dzielić funduszami i chyba nie uważają że ktokolwiek transmitujący jest tego warty. Co ciekawe nawet dobrze utrzymane ciało niewiele pomaga.

Chociaż raz spotkał mnie wyjątek bo za samą rozmowę "na zachętę" dostałem 200 zet, no nie jest to dużo w porównaniu z kwotami jakie zdobywają kobiety ale było miło :). Powodzenia

cannabisLDZ
Posty: 7

Post autor: cannabisLDZ » pt lis 08, 2019 1:54 am

Ostatnio 1 raz dostałem 350 :O za prysznic w sumie i walonko :D
Nie trzeba żet, wystarczybdobra wspólna zabawa ;) A tego jak nie zapłacisz to chyba nie znajdziesz.. A szkoda, że tylko my jesteśmy tacy zboczeni, nie kobiety..😪

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » sob lis 09, 2019 12:24 pm

Poza top osobami a'la Rafatus czy Vertex, to tylko nieliczni dostawali żetony, od zakupów "na lewo", a ledwo kilka osób usługami poza transmisjami mogło coś dostawać - np. pomaganie dziewczynom od strony technicznej...

drivereczek
Posty: 7

Post autor: drivereczek » pn gru 30, 2019 9:15 am

Ja parę razy dostałem. Od tak i za privka.

Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » czw sty 02, 2020 8:13 pm

Kiedyś dostałem 250 ot tak od kogoś na ogólnej, mimo że byłem w bieliźnie.
Kilka razy ktoś się droczył rzucając małe napiwki co chwilę.

Czasem ktoś rzuci za jakieś atrakcje na ogólnym - oczywiście bez porównania z kobietami :)

Bez względu na wartość zawsze jest to miłe gdy ktoś sam z siebie doceni bezinteresownie i rzuci choćby 10.

ODPOWIEDZ