Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wada forum SU

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
Trollosiewicz
Posty: 66

Wada forum SU

Post autor: Trollosiewicz » śr cze 12, 2019 12:48 pm

Największą wadą tego forum są wszelkiej maści stulejarze i osoby z IQ pantofelka (co często idzie w parze), które nie rozumieją, że formum nie jest tablicą ogłoszeń.

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » śr cze 12, 2019 12:50 pm

Przecież tu jest jakiś śmietnik...

wiecznyprawiczek99
Posty: 9

Post autor: wiecznyprawiczek99 » pt cze 14, 2019 6:23 pm

Ja jestem stulejarzem i mam duże IQ :D

Trollosiewicz
Posty: 66

Post autor: Trollosiewicz » ndz cze 16, 2019 12:23 pm

wiecznyprawiczek99 pisze:
pt cze 14, 2019 6:23 pm
Ja jestem stulejarzem i mam duże IQ :D
Dlatego napisałem, że często idzie to w parze, lecz nie zawsze ;-) Masz takie duże IQ, a nie zakumałeś? :o

Awatar użytkownika
shy_boy99
Posty: 2

Post autor: shy_boy99 » ndz cze 16, 2019 1:04 pm

A na transmisjach tego nie ma? Jest pełno i zawsze będzie.. niestety

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » pt cze 21, 2019 8:56 pm

Stulejarze zaczęli robić sobie jakieś biuro matrymonialne z forum, zaśmiecając posty normalnym ludziom chcącym wymienić swoje poglądy lub porozmawiać w kulturalny sposób. Moderatorzy powinni coś z tym zrobić i zacząć banować zjawisko trollingu 😕

Trollosiewicz
Posty: 66

Post autor: Trollosiewicz » sob cze 22, 2019 8:42 am

Raider_op_ pisze:
pt cze 21, 2019 8:56 pm
Moderatorzy powinni coś z tym zrobić i zacząć banować zjawisko trollingu 😕
Myślałem, że moderacja się obija, ale jeden mój wątek zginął, więc chyba pracują jak trzeba :)

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » czw cze 27, 2019 11:17 pm

No i stało się... forum to już istny śmietnik... fejki, desperaci, stulejarze, naciągacze a moderatorzy wciąż bierni w tym temacie... szkoda bo zapowiadało się fajne miejsce do rozmów... a wyszedł portal z anonsami zdesperowanych nastolatków.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz cze 30, 2019 2:21 pm

Raider_op_ pisze:
czw cze 27, 2019 11:17 pm
No i stało się... forum to już istny śmietnik... fejki, desperaci, stulejarze, naciągacze a moderatorzy wciąż bierni w tym temacie... szkoda bo zapowiadało się fajne miejsce do rozmów... a wyszedł portal z anonsami zdesperowanych nastolatków.


Dokładnie oba forum ,to musi być syf i Trolowanie jak tu już są trole z tamtego forum.
trol nr 1 fapka _suz_ i ta cala reszta to co tu nie pozwala nic napisać. Tak ze musisz uważać na to co piszesz..... o zdesperowanych nastolatków.

Awatar użytkownika
_Suzy_
Posty: 55

Post autor: _Suzy_ » ndz cze 30, 2019 2:38 pm

a ty nawet tu już się żalisz? :lol:
raider raczej miał na mysli stulejarskie "spotkam się" "szukam pani do zabawy za free", niż dyskusję, która jest na poziomie...no powiedzmy

ODPOWIEDZ