Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Natalka20

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
Casual69
Posty: 20

Natalka20

Post autor: Casual69 » pt paź 11, 2019 5:35 pm

Ma cycki jak babcia masakra zero jędrności nie dziwie się, że twarz rzadko pokazuje bo ma jeszcze brzydszą niż ciało.Ale jest tania to desperaci idą zwalić bo nie stać ich na priv u ładnych.

kochaina_
Posty: 34

Post autor: kochaina_ » pt paź 11, 2019 6:09 pm

To żeś popłynęła. Nie ma wiszących cyckow. Duże ale nie obwisłe. Poza tym ma ładną twarz. Kiedyś pokazała na ogólnym. Do tego jest sympatyczna, czasem ostra ale przynajmniej ma charakter. Chyba cie boli, że zbiera niezłą kasę. Czyli podoba się facetom. Ja nie jestem lesbą ale czasem zerkam do niej na moment bo jest spoko.

RavenGetorix
Posty: 45

Post autor: RavenGetorix » pt paź 11, 2019 6:35 pm

Casual69 pisze:
pt paź 11, 2019 5:35 pm
Ma cycki jak babcia masakra zero jędrności nie dziwie się, że twarz rzadko pokazuje bo ma jeszcze brzydszą niż ciało.Ale jest tania to desperaci idą zwalić bo nie stać ich na priv u ładnych.
nie wiem jakie cycki mają stare babcie , ale Natalka ciałko ma zajebiste

Natalka20
Posty: 2

Post autor: Natalka20 » sob paź 12, 2019 10:10 pm

Casual69 pisze:
pt paź 11, 2019 5:35 pm
Ma cycki jak babcia masakra zero jędrności nie dziwie się, że twarz rzadko pokazuje bo ma jeszcze brzydszą niż ciało.Ale jest tania to desperaci idą zwalić bo nie stać ich na priv u ładnych.
Nie wiem skąd w Tobie tyle jadu, ale proponuje Ci abyś się ogarnęła :) Nigdy w życiu bym nie napisała tak nikomu.

ODPOWIEDZ