Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Administrator - blokowanie profili.

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
armin86
Posty: 11

Administrator - blokowanie profili.

Post autor: armin86 » sob wrz 21, 2019 2:21 pm

Witam,
Wypowiedź kieruję do administratorów SU, mianowicie chodzi mi o pewne zmiany w Showup'ie. Temat na forum poruszony kilkukrotnie ale pozwolę sobie wspomnieć o tym jeszcze raz! Myślę, że ostatni bo tracę cierpliwość... Musicie wprowadzić kilka zmian bo systematycznie tracicie ludzi, nie trafiają do Was wypowiedzi na tym forum. Kiedy wprowadzicie możliwość blokowania profili? na niektóre profile nie chcę zwracać uwagi i przeszkadza mi obecność na głównej stronie pewnych kobiet. Myślę, że możliwość blokowania rozwiązałaby ten problem!

mati130
Posty: 18

Post autor: mati130 » czw wrz 26, 2019 11:27 am

armin86 pisze:
sob wrz 21, 2019 2:21 pm
Witam,
Wypowiedź kieruję do administratorów SU, mianowicie chodzi mi o pewne zmiany w Showup'ie. Temat na forum poruszony kilkukrotnie ale pozwolę sobie wspomnieć o tym jeszcze raz! Myślę, że ostatni bo tracę cierpliwość... Musicie wprowadzić kilka zmian bo systematycznie tracicie ludzi, nie trafiają do Was wypowiedzi na tym forum. Kiedy wprowadzicie możliwość blokowania profili? na niektóre profile nie chcę zwracać uwagi i przeszkadza mi obecność na głównej stronie pewnych kobiet. Myślę, że możliwość blokowania rozwiązałaby ten problem!
Widzę,że nie jestem sam w tym blokowaniu niepotrzebnych profili

manyleaders
Posty: 7

Post autor: manyleaders » wt gru 01, 2020 11:34 pm

Hej. Jest na to sposób co chcecie, ale za każdym razem jak o tym piSze to mod USuwa post... cHamsko ...

ODPOWIEDZ