Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

dublowanie napiwkow

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
wrednypierun78
Posty: 5

dublowanie napiwkow

Post autor: wrednypierun78 » pt sie 02, 2019 1:01 pm

Su od aktualizacji zeszlo na "psy" , wiekszosc funkcji sie posypala , skrypty serwisu nie dzialaja czasami poprawnie, nie ma mozliwosci powiadomien ustawic itp.
Pewnego razu jednak cos innego mnie zaskoczylo. A mianowicie znikanie zetonow bez mojej wiedzy!
Zetony znikaja podwojnie. Jak to mozliwe ?
A no jest to mozliwe a SU w obecnej chwili stara sie ze mnie zaszydzic pytajac ktorys tam raz juz jak to sie stalo , gdzie ja bylem itp.


Wyjasnie to tutaj zatem skoro w prywatnej korespondencji z dzialem SU nie jestem w stanie dotrzec do jakiejkolwiek myslacej i czytajacej istoty.

Bedac u pewnej Pani na transmisji robilem tej Pani napiwki, gdy siedzialem na zwyklym czacie nie bylo zadnego problemu z nimi. Ale problem sie zaczal gdy z czata zwyklego przenioslem sie na Chat
"Chat prywatny z ....... " .

W tym czasie jakiekolwiek rzucenie napiwka powodowalo jego dublowanie i zamiast 100 zetonow z konta znikalo 200.
Jest to wina ze strony SU i nie da sie tego inaczej wytlumaczyc.



Jak waszym zdaniem nazwac to ? kradziez czy oszustwo ?

nobelium
Posty: 8

Post autor: nobelium » pt sie 02, 2019 2:25 pm

W tym czasie jakiekolwiek rzucenie napiwka powodowalo jego dublowanie i zamiast 100 zetonow z konta znikalo 200.
A pytałeś się pani czy otrzymała napiwek podwójnie?

wrednypierun78
Posty: 5

Post autor: wrednypierun78 » pt sie 02, 2019 11:55 pm

nobelium pisze:
pt sie 02, 2019 2:25 pm
W tym czasie jakiekolwiek rzucenie napiwka powodowalo jego dublowanie i zamiast 100 zetonow z konta znikalo 200.
A pytałeś się pani czy otrzymała napiwek podwójnie?
Nie musisz sie pytac nikogo , w transakcjach masz wszystko co robisz z zetonami na swoim koncie. Drugie iz wczasie dawania napiwka dzwiek rzucania napiwka byl podwojny, nalozony jeden na drugi, to samo w transakcjach , napiwek nakladal sie na napiwek, czasy (godzina , minuty oraz sekundy)

ODPOWIEDZ