Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Boot odesłał legalnie zagospodarowane żetony

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
dawdoof1
Posty: 3

Boot odesłał legalnie zagospodarowane żetony

Post autor: dawdoof1 » śr kwie 17, 2024 7:32 pm

Witajcie, macie problemy z Su że dostajecie żetony za transmisje i nagle na drugi dzień prawdopodobnie wina systemu boota przelewa sobie spowrotem z mojego konta na konto laski która mi legalnie przesłała żetony i dostaje bana na 7 dni a laska bana dostaje na 365 dni, czy czasem coś tu nie halo jest druga sprawa. Aby sprawdzić legalność i rzetelność serwisu razem ze znajomymi z pewnej instytucji sprawdziliśmy serwis. tzw zrobiliśmy prowokacje. Jak się okazuje serwis nie działa rzetelnie jak należy. Bo bez powodu blokuje ludzi i to na bardzo długi czas, do tego znikające żetony itp Co to za praktyki serwisu gdzie żetony są legalnie nabywane za transmisje, lub jako napiwek. Powtarzam wszystko dokładnie było przeanalizowane i sprawdzone pod kontem normalnie działającego serwisu i są na to dowody i świadkowie. Czy macie podobne problemy, zapraszam do dyskusji ?

AWERrrrka
Posty: 1

Post autor: AWERrrrka » śr kwie 17, 2024 9:21 pm

jak się kupuje żetony na lewo to tak się dzieje :)
mi tak zbanowali poprzednie konto właśnie za handel .

dawdoof1
Posty: 3

Post autor: dawdoof1 » czw kwie 18, 2024 8:01 am

Przepraszam ale ja wyraźnie napisałem, że nic na lewo nie kupuje. I mogę to udowodnić, mam świadków na to i scriny porobione, a to że serwis jest nie kompetentny to niech zajmie się odpowiednia instytucja, może jak zapłacą srogą kare zaczną dbac o klientów i stronę.. Widać ze od wielu miesięcy strona nic nie aktualizowana, stan techniczny su, jakość pozostawia wiele do życzenia. Konkurencja nie spi

ODPOWIEDZ