Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Lista obserwujących

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
MISIEK_TO_JA
Posty: 2

Lista obserwujących

Post autor: MISIEK_TO_JA » czw lip 25, 2019 10:30 am

Czasami mam kilku lub więcej obserwujących moją transmisję ale widze tylko jedną osobę.Jak zrobić żeby widzieć pełna liste obserwatorów?

Awatar użytkownika
_Suzy_
Posty: 55

Post autor: _Suzy_ » czw lip 25, 2019 1:30 pm

Ci, których nie widzisz, a Cię oglądają to niezalogowani użytkownicy :) i nie da się z tym nic zrobić.

smutny33
Posty: 2

Post autor: smutny33 » wt sie 27, 2019 12:23 am

Tacy obserwujący powinni być wyrzuceni po 5 minutach oglądania bez zalogowania. Tak działa automat. Niestety automat nie działa dobrze i ktoś niezalogowany może oglądać ile chce bo jest na to prosty trick...

Antymateria
Posty: 2

Post autor: Antymateria » sob sie 31, 2019 1:43 pm

Kiedyś był liveshow, tam można było ustawi swe konto tak, by niezalogowani nie mieli wstępu na pokazy. To więc sprawa techniczna.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr sie 26, 2020 8:10 pm

Tylko co to da, że niezalogowani nie będą Cię widzieli ? Tutaj każdy może sobie założyć dowolną ilość kont, więc to nic nie da. Ponadto co Ci da znajomość nicku oglądającego ? Nic. Pod tym nickiem może być każdy. Ksiądz, policjant, tatuś, mama, siostra i nawet Donald Trump (kiedyś twittował że uwielbia SU ;) )

Ponadto na kamerki z chłopami wchodzą tylko pedały, ewentualnie sporadycznie paru ciekawskich - sam kiedyś kuknąłem, ciekawiło mnie jaki są proporcje nadających kobiet i chłopów.
Zaskoczyło mnie, ze prawie tylu samo chłopów nadaje - tyle tylko, że ich prawie nikt nie ogląda. Cóż, homo stanowią jakieś 3% społeczeństwa, więc nie dziwota jeśli u panienki jest 100 oglądających to u chłopa tylko paru maks.
Ponadto homo łatwiej mogą sobie przygruchać innego homo do zabawy - nie muszą się tyle nabiegać co facet za kobietą, więc pewnie też rzadziej wchodzą na kamerki.

ODPOWIEDZ