Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Majeczka89 oszukuje na zet

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
Namytop
Posty: 9

Majeczka89 oszukuje na zet

Post autor: Namytop » pt lis 03, 2023 1:43 pm

Witam, zostałem oszukany na żetony, zapłaciłem za transmisję 600 żet, pani kazała mi dopłacić jeszcze 200 nagle ciemny ekran, chwilę postała nic nie robiła, priv nazywał się scat. Pani stwierdziła że ją wyrzuciło po czym nie oddała mi żet, a jak kazałem żeby ustawiła za free priv lub bardzo tanio jako rekompensata to tego nie zrobiła, proszę o zwrot żetonów.

Transmisja dnia:

Prywatna transmisja z Majeczka89
Data 2023-10-29 12:18:43
Stawka -600 plus dopłata 200

Namytop
Posty: 9

Post autor: Namytop » śr lis 08, 2023 11:15 pm

Napisałem z 6 mieli że zostałem oszukany dokładnie opisalem sytuację i nadal nie dostałem żetonów, wchodzę bo te do góry są drogie i mi Siennie poodbaja dużo tapety itp te dolne mało widzów po 4 widzów ale są śliczne tanie mile więc wolę tych z dolnych pozatym no nie normalna jest jak można banować za nic mam nadzieję że ja spotka kara i będzie musiała oddać wszystkie żetony każdego co oszukała

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » czw lis 09, 2023 6:28 am

Namytop pisze:
śr lis 08, 2023 11:15 pm
Napisałem z 6 mieli że zostałem oszukany dokładnie opisalem sytuację i nadal nie dostałem żetonów, wchodzę bo te do góry są drogie i mi Siennie poodbaja dużo tapety itp te dolne mało widzów po 4 widzów ale są śliczne tanie mile więc wolę tych z dolnych pozatym no nie normalna jest jak można banować za nic mam nadzieję że ja spotka kara i będzie musiała oddać wszystkie żetony każdego co oszukała
Możesz sobie napisać następne 10 i tak już tych zet nie odzyskasz.Jak coś nie gra na priv czy grupowej to zgłasza się od razu w trakcie trwania.Poza tym wyjebales 800 zet czyli to wcale nie tak tanio,bo za połowę tego masz już fajnego priva u lasek z górnych rzędów.
A kończąc temat jeśli te z samego dolu są dla ciebie śliczne,to w ogóle nie ma o czym gadac-jeszcze nie raz przejebiesz zety i nic nie zobaczysz.

Namytop
Posty: 9

Post autor: Namytop » czw lis 09, 2023 6:55 am

Te z dołu są o wiele lepsze akurat ta była w miarę droga ale zależało mi na tym jednym privie za 800 nie lubię malowanych lalek z góry tapeciar itp nie podobają mi się wolę te z dołu oddać do ulub niektóre z górnej półki tez spoko ale unikam bo często nie odpsiuje bo mają za dużo widzów a ceny z kosmosu więc poco mi to wolę Mike z dołu, ciekawe kiedy mi oddadzą Zet, chciałem zgłosić w trakcie ale się nie dało, potem jak już pisało nie znaleziono transmisji to dopiero dało się zgłosić to nacislem ale nic z tego minęło chyba z 2 tygodnie i nic szkoda no laski już takie są oszukują i tyle lete do pracy zarobić na życie pa , 🥺

Namytop
Posty: 9

Post autor: Namytop » śr lis 22, 2023 6:58 pm

Kiedy zostaną mi zwrócone żetony

duren
Posty: 6

Post autor: duren » czw mar 28, 2024 10:13 pm

mnie też oszukała na kilkaset żet kiedyś, omijajcie Ją

ODPOWIEDZ