Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

brak nowych dziewczyn

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
suchar270
Posty: 19

Re: brak nowych dziewczyn

Post autor: suchar270 » śr cze 12, 2019 8:35 pm

Niestety tendencja jest raczej spadkowa, a szkoda :(

mlodyk123
Posty: 1

Post autor: mlodyk123 » śr cze 12, 2019 10:32 pm

WilgotnaMyszka11 pisze:
wt cze 11, 2019 11:52 pm
Jestem tutaj nowa :) chętnie bym zrobiła jakieś transmisje ale niespodzianka ...! Nie mogę, ponieważ nie wczytuje mojego liva, nie ma go na stronie głównej może ktoś by pomógł ? (Pisałam do moderatora nic nie zdziałało, resetowałam tel, czyściłem cookie wszystko co się da) jeśli ktoś pomoże z powodzeniem obiecuje jakiegoś super priva!!:* chodzi mi o tel iPhonie z przeglądarka safari
Puffin Browser przegladarka internetowa do pobrania z app store i wsystko smiga

Awatar użytkownika
StrangeThing
Posty: 2

Post autor: StrangeThing » sob lip 06, 2019 7:10 pm

Też jestem, ale póki co rzaaadko - wakacje i dzieciaki częściej w domu niż poza :twisted:

Klaudusia191
Posty: 2

Post autor: Klaudusia191 » sob lip 06, 2019 7:16 pm

WilgotnaMyszka11 pisze:
wt cze 11, 2019 11:52 pm
Jestem tutaj nowa :) chętnie bym zrobiła jakieś transmisje ale niespodzianka ...! Nie mogę, ponieważ nie wczytuje mojego liva, nie ma go na stronie głównej może ktoś by pomógł ? (Pisałam do moderatora nic nie zdziałało, resetowałam tel, czyściłem cookie wszystko co się da) jeśli ktoś pomoże z powodzeniem obiecuje jakiegoś super priva!!:* chodzi mi o tel iPhonie z przeglądarka safari
Safari będzie ciężko. SU jak zauważyłam, czyta najlepiej Chrome. A z telefonu transmisje nie są takie fajne, zainwestuj w przecientną kamerkę na początek. Z komputera nie tyle co wygodniej ale lepsza jakość.

Ewatran
Posty: 4

Post autor: Ewatran » pn lip 08, 2019 1:54 am

przy taki limicie wyplat 10000 zet noych lasek nie zobaczycie

lunanana
Posty: 2

Post autor: lunanana » wt lip 09, 2019 7:38 pm

Ja pod nickiem bylam rok temu ale krótko teraz _Luna_ zapraszam

Codziennik
Posty: 13

Post autor: Codziennik » ndz lip 14, 2019 3:37 pm

Te co miały dorobić to dorobiły ;) Trzeba czekać cierpliwie na nowe konkretne i zjawiskowe osoby ;)

_Valentino_
Posty: 13

Post autor: _Valentino_ » wt sie 20, 2019 4:05 pm

SU powinno znowu zainwestować w porządną reklamę tak jak to zrobiło w 2013 .Zaraz by się znalazło z 1000 nowych Ukrainek I paru żetoniarzy:)

Dziwkarz
Posty: 2

Post autor: Dziwkarz » śr wrz 25, 2019 1:00 am

To tylko się cieszyć bo później robią transmisję nawet jak mają już dzieci i męża z tego się nie wychodzi a na pewno nielicznym się to udaje. Bilbordów nie będzie bo to niezgodne z prawem. Zwłaszcza, że rządzi PiS.
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2019 1:09 am przez Dziwkarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Dziwkarz
Posty: 2

Post autor: Dziwkarz » śr wrz 25, 2019 1:02 am

Studentki niech się wezmą za naukę i korzystają z życia, poznają nowych ludzi ale w prawdziwym życiu zamiast sprzedawać się jak prostytutki bo showup to zwykły burdel tylko internetowy, wciągający jak bagno, niewarto zaczynać, pieniądze to niewszystko, stare stuleje nie zasługują na to żebyście tu zmarnowały swoją młodość.

ODPOWIEDZ