Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dźwięk rozmija się z obrazem na ogólnej

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
suchar270
Posty: 19

Dźwięk rozmija się z obrazem na ogólnej

Post autor: suchar270 » wt cze 11, 2019 8:42 pm

Też macie taki problem?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt cze 11, 2019 9:06 pm

To jest problem po twojej stronie ten server nie zacina nic jest dużo mocniejszy.
Sprawdź sobie łączę internetowe speedtest.net jaki jest upload sprawdź czy nie masz akurat aktualizacji w tym czasie czy się nie pobierają sprawdź czy nie blokuje cie adblok plus on powinien być na showup nie czerwony a szary klikasz i wyłączy robisz na reszcie kart ma być czerwony. Może też być antywirus jakieś reklamowe wersje.

ziki123
Posty: 1

Post autor: ziki123 » wt cze 11, 2019 9:12 pm

to raczej nie jest jego wina tylko os ktore prowadza transmisje albo maja slabe kamerki albo internet. Na innych str strimingowych typu twitch gdzie ludzie maja profesionalny sprzet do strimingu tego problemu nie ma.

_LUCYFER
Posty: 9

Post autor: _LUCYFER » wt cze 11, 2019 9:31 pm

wszystko się spierdol... po wprowadzeniu "nowego" showupa;
sma mam nie za szybki internet, ale na starym showupie wszystko mi działało idealnie,
teraz na niektóre privy nawet nie wchodzę, już widząc jakie mam lagi na ogólnym

mclaren123
Posty: 3

Post autor: mclaren123 » wt cze 11, 2019 11:57 pm

Ja czesto mam taki problem. A neta mam naprawdę dobrego

hakuna_matata
Posty: 4

Post autor: hakuna_matata » śr cze 12, 2019 12:12 am

_LUCYFER pisze:
wt cze 11, 2019 9:31 pm
wszystko się spierdol... po wprowadzeniu "nowego" showupa;
sma mam nie za szybki internet, ale na starym showupie wszystko mi działało idealnie,
teraz na niektóre privy nawet nie wchodzę, już widząc jakie mam lagi na ogólnym
Zgadzam się. Czasem już na transmisji ogólnej widać przycinki i piksele co zniechęca do zabawy na priv czy grupie. Na 10 moich ostatnich grupowych/privów, 7 nie nadawało się do oglądania. Non stop piksele i przycinki. Na głos rozjechany już nawet nie zwracałem uwagi z nerwów :lol: Jeśli to wina słabego łącza nadających, a nie oglądającego, to należałoby panie edukować czy coś ;) Według mnie jest to obecnie największy problem portalu.

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » śr cze 12, 2019 12:16 am

Ja mam światłowód, transmituje z kamery z telefonu, która jest podpięta przez kabel do laptopa, a i tak bywają widzowie, którzy skarżą się na lagi

Awatar użytkownika
Pan_Lizaczek
Posty: 5

Post autor: Pan_Lizaczek » śr cze 12, 2019 12:18 am

Ty burżuju! :O

suchar270
Posty: 19

Post autor: suchar270 » śr cze 12, 2019 5:34 pm

Czyli jest problem, ale nikogo to nie obchodzi. Spoko

HumorzastY_24UK
Posty: 1

Post autor: HumorzastY_24UK » śr cze 12, 2019 6:19 pm

Witam serdecznie :)
Jestem bywalcem SU od lat i zgadzam się. Takich problemów jak teraz, po zmianie designu, nie było nigdy. Wcześniej bywałem często na SU i nigdy nie miałem żadnych problemów. Teraz to już raczej sporadycznie wejdę raz na jakiś czas, co by narzeczona nie dowiedziała się o moich starych zainteresowaniach.
Łącze internetowe mam na światłowodzie,komputer też zoptymalizowany, a to co wyprawia się na niektórych transmisjach to totalna porażka. Ostatnio wszedłem na priv z koleżanką, która również ma zajebiste łącze, a i tak tylko piksele i co chwilę "próba łączenia".
ZRÓBCIE COŚ Z TYM :)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ