Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szukam dominy

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
rrobert12
Posty: 2

Szukam dominy

Post autor: rrobert12 » wt sty 04, 2022 9:43 am

Witam, szukam wirtualnej dominy, zapraszam.

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » wt sty 04, 2022 12:44 pm

Tylko https://showup.tv/Domina_Laura

wampstar
Posty: 8

Post autor: wampstar » wt sty 04, 2022 8:15 pm

rrobert12 pisze:
wt sty 04, 2022 9:43 am
Witam, szukam wirtualnej dominy, zapraszam.
Znaczy się Ty zapraszasz? To chyba jako pies powinieneś prosić o przyjęcie 🤨

rrobert12
Posty: 2

Post autor: rrobert12 » sob sty 22, 2022 4:33 pm

Ma Pani rację, więc proszę o przyjęcie..

niemczykartur3
Posty: 3

Post autor: niemczykartur3 » czw sty 27, 2022 11:39 pm

Pies gotowy podjąć służbę u swojej Pani

PokornyPotwor
Posty: 1

Post autor: PokornyPotwor » pn lut 07, 2022 7:44 pm

Podbijam bo temat ma kilka odpowiedzi i potencjał i chyba bez sensu zakładać nowy wątek.

Lubię spotkania z dominującymi (głównie) kobietami w realu ale na razie (kolejna fala c19) i muszę przystopować.
Czy są na SU Dominy, które potrafią poniżyć słowami, głosem, spojrzeniem itd. a nie wyłącznie wulgaryzmami i poleceniami?

Na razie trafiam głównie na Panie, które opierają się na wydawaniu poleceń mniej realnych (liż mi obcasy) lub bardziej (wsadź sobiej korek) a dużo trudniej mi znaleźć kogoś kto chce/potrafi naprawdę zdominować rozmówcę online. Lubię korki, lizać obcasy, być poniżany i ośmieszany i całą masę innych rzeczy ale żeby to miało sens to potrzebuję najpierw poczuć, że Pani która takie polecenie wydaje jest rzeczywiście Boginią (a przynajmniej człowiekiem o sile charakteru i charyzmie, które wykraczają poza moją zwykłą, przeciętną "ludzką" normę).

To nie jest trudne (przynajmniej w moim wypadku). Łatwo mi wejść w rolę uległego (w rolę - bo nie ulegam każdemu/każdej i w każdej sytuacji) w wielu "rolach" w życiu to ja kontroluję sytuację a tu (i ogólnie w bdsm) chciałbym tę kontrolę trochę/zupełnie odpuścić i oddać komuś innemu nawet jeśli to tylko kilkanaście minut online. Potem będę już szczekał na polecenie i chodził przy nodze jak posłuszny kundel. (albo po prostu starał się dopasować swoje potrzeby do możliwości i chęci Pani).

ODPOWIEDZ