Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Połykanie spermy

Co nas kręci, co nas podnieca.
spory987
Posty: 60

Re: Połykanie spermy

Post autor: spory987 » ndz lip 07, 2019 3:34 pm

TylkoSexDziki pisze:
śr cze 26, 2019 8:59 am
Rudeboy11 pisze:
wt cze 25, 2019 5:13 pm
TylkoSexDziki pisze:
pn cze 24, 2019 12:04 am
To jest fakt uzależnia. Ja uwielbiam polykac sperme swojego byłego. Czasami spotkamy się na jakieś miłe wieczory to chętnie to robię. Toleruje spust wszędzie byle nie we włosy. :D
Przy obecnej partnerce tego nie mam, i nie mam pojęcia jak Ją do tego przekonać. Masz może jakiś pomysł?
Najgorszy jest pierwszy raz. Jak mam być szczera mój pierwszy nie był na trzeźwo i byłam wtedy niesamowicie podniecona. Kobietą musi się tak zatracić w tym żeby nie myśleć że możesz zaraz dojść. Takie po prostu nieoczekiwane. Ja nie myślałam o tym że ja polkne tylko o tym żeby jak najlepiej sprawić przyjemność partnerowi.
Dokladnie najgorszy jest ten pierwszy raz. Jak juz sie czlowiek przelamie i to zrobi to juz potem jest z gorki :) Wiele czasu minelo zanim w koncu sie przelamalem i polknalem wlasna sperme pierwszy raz zlizujac z dloni , ale jak juz to zrobilem to przyznam ze mega sie tym podjaralem. Pozniej byl kolejny raz i kolejny . Teraz juz ( chcecie to sie smiejcie i piszczcie co chcecie ) powiem wprost... lubie sobie porzadnie wytrzepac kutasa po spuscie polykajac wlasna sperme.Podnieca mnie to.

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » czw lip 11, 2019 5:25 am

Strzepnięte - połknięte , można iść do pracy . :) jakos tak mnie naszła ochota :)

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » czw lip 11, 2019 9:16 pm

Mozecie sie smiac ale tak bardzo lubie polykac wlasna sperme , ze tak jak zaczalem dzisiejszy dzien , tak samo dzisiejszy dzien zakoncze :) czyli ... POŁYCZKIEM :) jakis dzisiaj nienasycony jestem :)

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » śr lip 24, 2019 3:41 am

spory987 pisze:
ndz lip 07, 2019 3:34 pm
TylkoSexDziki pisze:
śr cze 26, 2019 8:59 am
Rudeboy11 pisze:
wt cze 25, 2019 5:13 pm


Przy obecnej partnerce tego nie mam, i nie mam pojęcia jak Ją do tego przekonać. Masz może jakiś pomysł?
Najgorszy jest pierwszy raz. Jak mam być szczera mój pierwszy nie był na trzeźwo i byłam wtedy niesamowicie podniecona. Kobietą musi się tak zatracić w tym żeby nie myśleć że możesz zaraz dojść. Takie po prostu nieoczekiwane. Ja nie myślałam o tym że ja polkne tylko o tym żeby jak najlepiej sprawić przyjemność partnerowi.
Dokladnie najgorszy jest ten pierwszy raz. Jak juz sie czlowiek przelamie i to zrobi to juz potem jest z gorki :) Wiele czasu minelo zanim w koncu sie przelamalem i polknalem wlasna sperme pierwszy raz zlizujac z dloni , ale jak juz to zrobilem to przyznam ze mega sie tym podjaralem. Pozniej byl kolejny raz i kolejny . Teraz juz ( chcecie to sie smiejcie i piszczcie co chcecie ) powiem wprost... lubie sobie porzadnie wytrzepac kutasa po spuscie polykajac wlasna sperme.Podnieca mnie to.
Najlepiej smakuje sperma z kutasa kolegi jak jest na cpice mojej żony, uwielbiam zlizywać ją z kondona

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » sob lip 27, 2019 4:43 am

cuckie22 pisze:
śr lip 24, 2019 3:41 am
spory987 pisze:
ndz lip 07, 2019 3:34 pm
TylkoSexDziki pisze:
śr cze 26, 2019 8:59 am


Najgorszy jest pierwszy raz. Jak mam być szczera mój pierwszy nie był na trzeźwo i byłam wtedy niesamowicie podniecona. Kobietą musi się tak zatracić w tym żeby nie myśleć że możesz zaraz dojść. Takie po prostu nieoczekiwane. Ja nie myślałam o tym że ja polkne tylko o tym żeby jak najlepiej sprawić przyjemność partnerowi.
Dokladnie najgorszy jest ten pierwszy raz. Jak juz sie czlowiek przelamie i to zrobi to juz potem jest z gorki :) Wiele czasu minelo zanim w koncu sie przelamalem i polknalem wlasna sperme pierwszy raz zlizujac z dloni , ale jak juz to zrobilem to przyznam ze mega sie tym podjaralem. Pozniej byl kolejny raz i kolejny . Teraz juz ( chcecie to sie smiejcie i piszczcie co chcecie ) powiem wprost... lubie sobie porzadnie wytrzepac kutasa po spuscie polykajac wlasna sperme.Podnieca mnie to.
Najlepiej smakuje sperma z kutasa kolegi jak jest na cpice mojej żony, uwielbiam zlizywać ją z kondona
fajnie jest tez wydoic sie spuszczajac sie prosto do ust z zarzuconymi nogami za glowe... cudownie wtedy czuc ta cieplote spermy :) bynajmniej ja tam lubie sie tak wydoic i nakarmic proteinkami :)

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » czw sie 22, 2019 3:05 am

Moja żona dała mi kodona po kutasie sasiada kazała mi zalozyc i walić konia kiedy patrzylem na jej cipkę i zdjęcie jrgo fiuta

Pioter321
Posty: 1

Post autor: Pioter321 » pt wrz 27, 2019 9:45 am

cuckie22 pisze:
czw sie 22, 2019 3:05 am
Moja żona dała mi kodona po kutasie sasiada kazała mi zalozyc i walić konia kiedy patrzylem na jej cipkę i zdjęcie jrgo fiuta
Ja bym Twoją zlizał z Żony chętnie.

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » ndz paź 27, 2019 3:35 am

Pokaż fotę kutasa

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » ndz lis 10, 2019 5:43 pm

spory987 pisze:
ndz lip 07, 2019 3:34 pm
TylkoSexDziki pisze:
śr cze 26, 2019 8:59 am
Rudeboy11 pisze:
wt cze 25, 2019 5:13 pm


Przy obecnej partnerce tego nie mam, i nie mam pojęcia jak Ją do tego przekonać. Masz może jakiś pomysł?
Najgorszy jest pierwszy raz. Jak mam być szczera mój pierwszy nie był na trzeźwo i byłam wtedy niesamowicie podniecona. Kobietą musi się tak zatracić w tym żeby nie myśleć że możesz zaraz dojść. Takie po prostu nieoczekiwane. Ja nie myślałam o tym że ja polkne tylko o tym żeby jak najlepiej sprawić przyjemność partnerowi.


Dokladnie najgorszy jest ten pierwszy raz. Jak juz sie czlowiek przelamie i to zrobi to juz potem jest z gorki :) Wiele czasu minelo zanim w koncu sie przelamalem i polknalem wlasna sperme pierwszy raz zlizujac z dloni , ale jak juz to zrobilem to przyznam ze mega sie tym podjaralem. Pozniej byl kolejny raz i kolejny . Teraz juz ( chcecie to sie smiejcie i piszczcie co chcecie ) powiem wprost... lubie sobie porzadnie wytrzepac kutasa po spuscie polykajac wlasna sperme.Podnieca mnie to.

Spermą jest najlepszym afrodyzjakiem, mi od razu staje kutas, kiedy czuję że moja żona ma ciepła spermę w drugiej dziurce. Zawsze każe mi wkładać język i połykać

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » ndz lis 10, 2019 8:38 pm

Jest sposób na to, moja żona włożyła sobie palec w majtki i wyjęła biały trzymając mnie za kutasa. Palec powędrował na mój język. Kazała mi połknąć. Poczuła że mi kutas twardnieje i kazała wylizać całe majtki za kare

ODPOWIEDZ