Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Swingers Klub

Co nas kręci, co nas podnieca.
Awatar użytkownika
Nadii
Posty: 8

Re: Swingers Klub

Post autor: Nadii » czw sty 23, 2020 11:14 pm

Chciałabym się kiedyś wybrać do takiego klubu, ale nie wiem czy sama bym się odważyła, już prędzej z kolegą. :P Dużo jest kobiet w takim klubie, czy po równi razem z mężczyznami?

wojtas1177
Posty: 68

Post autor: wojtas1177 » pt sty 24, 2020 2:02 am

zazwyczaj wiecej facetów ;) dlatego kobiety maja wstep wolny a my musimy płacic za wejscie :lol:

Mireczek99
Posty: 3

Post autor: Mireczek99 » sob lut 01, 2020 11:42 pm

Nadii zawsze mogę iść z tobą 😊

xxxkrecikxxx
Posty: 2

Post autor: xxxkrecikxxx » ndz lut 02, 2020 5:28 pm

Nie ukrywam rozmyślamy z partnerką wypad do takiego lokalu ale na zasadzie przebywania między ludźmi uprawiającymi seks jak i również to robić ale bez wymiany partnerów. Ktoś może się wypowiedzieć bardziej w temacie jak jest w takim klubie?

winnisia_mloda
Posty: 8

Post autor: winnisia_mloda » śr lut 19, 2020 6:08 pm

Kilka razy o tym myślałam, tak z czystej ciekawości jak to musi wyglądać. Ale jakoś cały czas mam opory

SzukamWas
Posty: 3

Post autor: SzukamWas » czw lut 20, 2020 8:58 pm

A wiecie gdzie znajdują się takie kluby ? Jestem z Leszna może ktoś chciałby się wybrać albo chociaż porozmawiać w tym temacie

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pt lut 21, 2020 12:02 pm

SzukamWas pisze:
czw lut 20, 2020 8:58 pm
A wiecie gdzie znajdują się takie kluby ? Jestem z Leszna może ktoś chciałby się wybrać albo chociaż porozmawiać w tym temacie
Najlepiej w tym celu skorzystać z Google, wyskoczy np ten

TakiOwaki24
Posty: 3

Post autor: TakiOwaki24 » ndz lut 23, 2020 1:43 am

Ja byłem w jednym Warszawskim i osobiście polecam. Był dzień otwarty i taka impreza ogólna bez tematyki. Trochę par, singli i singielek. Powiedzmy równowaga. Na saunie i w pokoju ogólnym poznałem pare. Na saunie 4 kat 3 panów i ona Sex plus trzepanie nam i na gorze na łożu kontynuacja jednej i kilkoma bacikami. Samotna kobieta raczej powinna iść z kimś kolega stad lub innego Sex portalu. Zwyczajnie żeby ktoś trochę panował nad sytuacją. Niemniej jest kulturalnie i bez chamstwa. Poza bzykaniem można wypić drinka zrelaksować na saunie itp. Nie trzeba się tylko rżnąć, można zwyczajnie nacieszyć oko wolnością innych ludzi. Będą panowie walący pod ścianą ale będą i parki które fajnie się bawią. Dobrze mieć przewodnika po klubie ale każdy sobie poradzi :) pzdr

ODPOWIEDZ