Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Obciagał mi koles przy swojej żonie

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
16pila
Posty: 1

Obciagał mi koles przy swojej żonie

Post autor: 16pila » sob lip 03, 2021 12:04 am

Obciagał mi koles przy swojej żonie mieliscie takie cos?

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » pn lip 05, 2021 1:49 pm

Tak.
Nie.
Obciągałem facetowi przy jego żonie XD

alvado69
Posty: 11

Post autor: alvado69 » śr lip 07, 2021 4:00 am

Na dzień dzisiejszy jestem chętny na jakiegoś geja nawet co lubi robić dobrze z tym że ja nie dotkne faceta nigdy... A poznałem jednego co lubił laskę robić publicznie... Fajna sprawa czasem mu pozwalam sobie strzelać ale na kolanach jak mi ssie to nie widzę hehehe. Za pierwszym razem przywiozl mi tania prostytutue żebym mógł ja bzykac i patrzeć na nią a on mnie delikatnie ocieral po dupce fajne było to że było to na ławce w małym parku heh siadlem mu na jakkach ale nie włożył mi go tylko sobie masowalem jego malutkim kutaskiem dupe jak ona mi robiła loda... Wtedy rewolucja nastąpiła teraz nawet przy masturbacji wkladam sobie coś niewielkiego tak do 5 cm w dupe i wtedy jest mega orgazm i strasznie mocny wytrysk. Polecam analny vibratorek dla men każdy z nas ma te wszystkie doznania tylko trzeba się przelamac... Powtarzam nie jestem gejem i nie zrobię nigdy facetowi donrze ale tak jak w twojej historii to rarytasik. Dalbym onciagnac przy żonie lub nawet przy przypadkowej bezdomnej babie byle by była przy mnie może być stara po 80 takie też mam w planach nb
zykac

lolezamna2
Posty: 1

Post autor: lolezamna2 » pn lip 26, 2021 12:25 am

Kiedyś obciagalem facetowi przy jego żonie, później on ja ruchał a ja pisałem na zmianę jej cipkę i jemu jaja. Świetna sprawa generalnie!

TestMeee
Posty: 32

Post autor: TestMeee » pt lip 30, 2021 3:08 am

lolezamna2 pisze:
pn lip 26, 2021 12:25 am
Kiedyś obciagalem facetowi przy jego żonie, później on ja ruchał a ja pisałem na zmianę jej cipkę i jemu jaja. Świetna sprawa generalnie!
Hyba szartójesz gupio ropisz

Lubiezny44
Posty: 11

Post autor: Lubiezny44 » wt sie 03, 2021 2:54 am

Czasem mysle jak by to bylo zlac sie do meskiej mordy a potem wyjebac jego zone w dupe lub odwrotnie....

Kaman1111
Posty: 6

Post autor: Kaman1111 » wt sie 10, 2021 6:44 am

Hej. Masz jeszcze smaka na kutasa? Faza

Awatar użytkownika
ad_astra_lbn
Posty: 11

Post autor: ad_astra_lbn » śr sie 11, 2021 5:13 pm

Ja tam lubię wraz z żoną zaprosić kogoś do wyrka od czasu do czasu i wspólnie, między innymi zabawami, zająć się jego pałką i worem.

ODPOWIEDZ