Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Podglądanie

Co nas kręci, co nas podnieca.
zwyczajny_31
Posty: 17

Re: Podglądanie

Post autor: zwyczajny_31 » pt cze 28, 2019 10:40 pm

mnie bardzo kręci jak mogę komuś na kamerce pokazać się z zabawką (koreczek analny, wibro, kulki żelowe) a tym samym spowodować podniecenie drugiej strony do orgazmu - daje mi to duża satysfakcje !!!

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » śr lip 24, 2019 3:18 am

TylkoSexDziki pisze:
czw cze 20, 2019 7:21 am
Uwielbiam jak ktoś na mnie patrzy. Wielokrotnie również próbowałam nakłonić byłego żebyśmy robili to przy kimś (nawet nie że trójkąty czworokaty czy cos tylko żeby był ktoś kto nas podgląda bądź siedzi obok i oglada) strasznie mnie to kręci 😍😍😍
ja bym sam prosił kolegów o sex zTobą

rafal0091
Posty: 2

Post autor: rafal0091 » wt lip 30, 2019 6:24 am

Lubie patrzeć na fajne tyleczki i marzę żeby na twarz mi dupko v usiadła fajna laleczka oj marzę

Gucio999
Posty: 20

Post autor: Gucio999 » pn sty 13, 2020 5:41 am

Podglądanie i bycie podglądanym - moja ulubiona fantazja, jeszcze nie zrealizowana poza SU.
Myśli o pokazie dla grupy pań zawsze zrobią mi dobrze, szczególnie, jak myślę o znajomych. ;)

Fajnie też by było po "akcji" usłyszeć za plecami: "Wszystko widziałam, podobało mi się" :p.
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2021 4:24 am przez Gucio999, łącznie zmieniany 1 raz.

wojtas1177
Posty: 68

Post autor: wojtas1177 » pt sty 24, 2020 2:04 am

podgladac jak para sie pieprzy? to jest to.. a pozniej dolaczyc i kopulować :P

retoo23
Posty: 11

Post autor: retoo23 » pt sty 24, 2020 8:37 pm

Ja często podglądam siostre jak przebiera sie w pokoju.

winnisia_mloda
Posty: 8

Post autor: winnisia_mloda » śr lut 19, 2020 6:19 pm

Ja jestem chyba ekshibicjonistką, uwielbiam chodzić po mieszkaniu nago przy odsłoniętych oknach. Na samą myśl, że ktoś mnie wtedy widzi, robi mi się gorąco :)

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr lut 19, 2020 7:53 pm

winnisia_mloda pisze:
śr lut 19, 2020 6:19 pm
Ja jestem chyba ekshibicjonistką, uwielbiam chodzić po mieszkaniu nago przy odsłoniętych oknach. Na samą myśl, że ktoś mnie wtedy widzi, robi mi się gorąco :)
Ja mam podobnie, ale trochę na opak ;) Jak mi gorąco, to chodzę nago po mieszkaniu licząc, że nikt mnie nie zobaczy - z tym akurat nie mam problemu, bo dom z dużym ogrodem. Musiałby ktoś dronem przylecieć - a pewnie zawisłby w gałęziach drzew zanim zdążyłby coś zauważyć :)
A tak na serio, to rzadko się zdarza - albo w czasie upałów, latem, po prysznicu, albo jak z łóżka wyskoczę po coś do kuchni. W łóżku jakoś tak się przyzwyczaiłem, że nie lubię mieć nic na sobie do spania. No koniec, bo trochę nie na temat...

SzukamWas
Posty: 3

Post autor: SzukamWas » czw lut 20, 2020 8:52 pm

Witam czy jest tu ktoś na kogo mógłbym się popatrzeć jak się z kimś kocha lub wspólne przyglądanie się ?

Jezyczek136
Posty: 7

Post autor: Jezyczek136 » sob kwie 22, 2023 9:16 am

Lubię podglądać

ODPOWIEDZ