Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Podglądanie

Co nas kręci, co nas podnieca.
Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Podglądanie

Post autor: Raider_op_ » wt cze 18, 2019 11:05 pm

Uwielbiam być podglądany... zwłaszcza kiedy się masturbuję a sąsiadka podgląda mnie z okna lub tarasu. Podnieca mnie fakt, że ona nie wie, że ja wiem, że mnie podgląda. Zazwyczaj kiedy wychodzi z psem na spacer, ja odsłaniam wszystkie okna tarasowe tak by przechodząc obok mogła na mnie popatrzeć a ja w tym czasie oddaje się w pełni zabawie ;)

Moje pytanie skierowane jest do Kobiet ;) wolicie podglądać facetów czy być podglądane przez nich?

A może same praktykujecie taki ekshibicjonizm?

Anastazja31
Posty: 42

Post autor: Anastazja31 » śr cze 19, 2019 11:30 am

Właśnie dla tego jestem na SU...
Uwielbiam być podglądana, nie wstydzę się siebie kręci mnie strasznie jak ktoś się patrzy kiedy się bawię :D
Nie lubię za dużo gadania na priv... na początku i na końcu ok, ale w trakcie wolę totalnie oddać się emocjom, tym bardziej jak są to krótkie privy.
Jak dowiedziałam się o SU połączyłam przyjemne z pożytecznym, tym bardziej, że jestem singielką .
Uwielbiam patrzeć jak mężczyzna się podnieca kiedy się bawię... te zamglone oczy ...
wrrr ;-) i już nakręcona :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » śr cze 19, 2019 1:34 pm

Anastazja31 pisze:
śr cze 19, 2019 11:30 am
Właśnie dla tego jestem na SU...
Uwielbiam być podglądana, nie wstydzę się siebie kręci mnie strasznie jak ktoś się patrzy kiedy się bawię :D
Nie lubię za dużo gadania na priv... na początku i na końcu ok, ale w trakcie wolę totalnie oddać się emocjom, tym bardziej jak są to krótkie privy.
Jak dowiedziałam się o SU połączyłam przyjemne z pożytecznym, tym bardziej, że jestem singielką .
Uwielbiam patrzeć jak mężczyzna się podnieca kiedy się bawię... te zamglone oczy ...
wrrr ;-) i już nakręcona :D
Pozdrawiam
Będę musiał skorzystać z opcji poglądu Twojej transmisji w takim razie :twisted:
Dajesz podglądać się sąsiadom?

Anastazja31
Posty: 42

Post autor: Anastazja31 » śr cze 19, 2019 6:54 pm

Raider_op_ pisze:
śr cze 19, 2019 1:34 pm
Anastazja31 pisze:
śr cze 19, 2019 11:30 am
Właśnie dla tego jestem na SU...
Uwielbiam być podglądana, nie wstydzę się siebie kręci mnie strasznie jak ktoś się patrzy kiedy się bawię :D
Nie lubię za dużo gadania na priv... na początku i na końcu ok, ale w trakcie wolę totalnie oddać się emocjom, tym bardziej jak są to krótkie privy.
Jak dowiedziałam się o SU połączyłam przyjemne z pożytecznym, tym bardziej, że jestem singielką .
Uwielbiam patrzeć jak mężczyzna się podnieca kiedy się bawię... te zamglone oczy ...
wrrr ;-) i już nakręcona :D
Pozdrawiam
Będę musiał skorzystać z opcji poglądu Twojej transmisji w takim razie :twisted:
Dajesz podglądać się sąsiadom?
Nie mam możliwości, mieszkam praktycznie w szczerym polu :)

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » czw cze 20, 2019 6:44 am

Anastazja31 pisze:
śr cze 19, 2019 6:54 pm
Raider_op_ pisze:
śr cze 19, 2019 1:34 pm
Anastazja31 pisze:
śr cze 19, 2019 11:30 am
Właśnie dla tego jestem na SU...
Uwielbiam być podglądana, nie wstydzę się siebie kręci mnie strasznie jak ktoś się patrzy kiedy się bawię :D
Nie lubię za dużo gadania na priv... na początku i na końcu ok, ale w trakcie wolę totalnie oddać się emocjom, tym bardziej jak są to krótkie privy.
Jak dowiedziałam się o SU połączyłam przyjemne z pożytecznym, tym bardziej, że jestem singielką .
Uwielbiam patrzeć jak mężczyzna się podnieca kiedy się bawię... te zamglone oczy ...
wrrr ;-) i już nakręcona :D
Pozdrawiam
Będę musiał skorzystać z opcji poglądu Twojej transmisji w takim razie :twisted:
Dajesz podglądać się sąsiadom?
Nie mam możliwości, mieszkam praktycznie w szczerym polu :)
To tak jak ja, mam zaledwie dwa domy obok siebie , całe szczęście powoli osiedle się rozbudowuje i mieszkańców przybywa. Już fantazjuje o jakiejś nowej sąsiadce :twisted:

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » czw cze 20, 2019 7:21 am

Uwielbiam jak ktoś na mnie patrzy. Wielokrotnie również próbowałam nakłonić byłego żebyśmy robili to przy kimś (nawet nie że trójkąty czworokaty czy cos tylko żeby był ktoś kto nas podgląda bądź siedzi obok i oglada) strasznie mnie to kręci 😍😍😍

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » czw cze 20, 2019 7:24 am

Raider_op_ pisze:
wt cze 18, 2019 11:05 pm
Uwielbiam być podglądany... zwłaszcza kiedy się masturbuję a sąsiadka podgląda mnie z okna lub tarasu. Podnieca mnie fakt, że ona nie wie, że ja wiem, że mnie podgląda. Zazwyczaj kiedy wychodzi z psem na spacer, ja odsłaniam wszystkie okna tarasowe tak by przechodząc obok mogła na mnie popatrzeć a ja w tym czasie oddaje się w pełni zabawie ;)

Moje pytanie skierowane jest do Kobiet ;) wolicie podglądać facetów czy być podglądane przez nich?

A może same praktykujecie taki ekshibicjonizm?
Sama bym Cię tak przez okno pooglądala 😍

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » czw cze 20, 2019 7:28 am

Możesz mi wierzyć, że sam dałbym Ci taką okazję nieraz. Na razie zapraszam na transmisje 😉

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » czw cze 20, 2019 7:54 am

Raider_op_ pisze:
czw cze 20, 2019 7:28 am
Możesz mi wierzyć, że sam dałbym Ci taką okazję nieraz. Na razie zapraszam na transmisje 😉
Na razie skorzystam.z transmisji ;p

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » pt cze 28, 2019 1:25 am

Anastazja31 pisze:
śr cze 19, 2019 11:30 am
Właśnie dla tego jestem na SU...
Uwielbiam być podglądana, nie wstydzę się siebie kręci mnie strasznie jak ktoś się patrzy kiedy się bawię :D
Nie lubię za dużo gadania na priv... na początku i na końcu ok, ale w trakcie wolę totalnie oddać się emocjom, tym bardziej jak są to krótkie privy.
Jak dowiedziałam się o SU połączyłam przyjemne z pożytecznym, tym bardziej, że jestem singielką .
Uwielbiam patrzeć jak mężczyzna się podnieca kiedy się bawię... te zamglone oczy ...
wrrr ;-) i już nakręcona :D
Pozdrawiam
chętnie popatrzę jak ssiesz. Maże o zlizaniu spermy czyjejś po wkładaniu

ODPOWIEDZ