Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Podglądanie

Co nas kręci, co nas podnieca.
klaudia33
Posty: 3

Re: Podglądanie

Post autor: klaudia33 » śr wrz 13, 2023 1:20 pm

Mój fetysz polega na masturbowaniu się w miejscach publicznych:) ....chodzi o zaciskanie ud tzn zakładanie nogi na nogę ( najlepiej podwójnie:) ....uwielbiam siadać w kinie albo busie albo w pracy i delikatnie rytmicznie zaciskać sobie uda mmmmm wyobrażam sobie że ktoś mnie obserwuje i podnieca się razem ze mną...myślę że wiele kobiet w ten sposób się masturbuje....jeżeli jest ktoś kto też tak ma to proszę o odpowiedź....pozdrawiam

Gucio999
Posty: 20

Post autor: Gucio999 » sob lis 18, 2023 6:23 am

klaudia33 pisze:
śr wrz 13, 2023 1:20 pm
Mój fetysz polega na masturbowaniu się w miejscach publicznych:) ....chodzi o zaciskanie ud tzn zakładanie nogi na nogę ( najlepiej podwójnie:) ....uwielbiam siadać w kinie albo busie albo w pracy i delikatnie rytmicznie zaciskać sobie uda mmmmm wyobrażam sobie że ktoś mnie obserwuje i podnieca się razem ze mną...myślę że wiele kobiet w ten sposób się masturbuje....jeżeli jest ktoś kto też tak ma to proszę o odpowiedź....pozdrawiam
Móc Cię gdzieś oglądać w akcji ... przyjemność już na samą myśl.

trzepak77
Posty: 3

Post autor: trzepak77 » śr kwie 17, 2024 9:49 pm

Ja praktykuje masturbacje pr,y pisuarze, wchodzę do kibla w galerii za 3 min pełna godzina i czekam jak wejdzie sprzątaczka, wtedy wale konia a ona wchodzi i patrzy , czasem udaje że nie patrzy to wtedy pojękuje i wale tak żeby było słychać, często wychodzą a jak patrzy to od ra,u tryskam , no jest mega.

TwojMlodzieniec
Posty: 1

Post autor: TwojMlodzieniec » wt kwie 23, 2024 1:17 pm

Ja to samo - Kraków

Tunicniema1
Posty: 3

Post autor: Tunicniema1 » ndz maja 12, 2024 2:41 am

Witam, także lubuje się w publicznej masturbacji. Chętnie zabawie się w kabinie obok obserwatora

123Mateusz123
Posty: 8

Post autor: 123Mateusz123 » ndz maja 12, 2024 8:00 am

winnisia_mloda pisze:
śr lut 19, 2020 6:19 pm
Ja jestem chyba ekshibicjonistką, uwielbiam chodzić po mieszkaniu nago przy odsłoniętych oknach. Na samą myśl, że ktoś mnie wtedy widzi, robi mi się gorąco :)
...mam tak samo, aczkolwiek zawstydzam się gdy nie mam pełnej kontroli...

123Mateusz123
Posty: 8

Post autor: 123Mateusz123 » ndz maja 12, 2024 8:03 am

klaudia33 pisze:
śr wrz 13, 2023 1:20 pm
Mój fetysz polega na masturbowaniu się w miejscach publicznych:) ....chodzi o zaciskanie ud tzn zakładanie nogi na nogę ( najlepiej podwójnie:) ....uwielbiam siadać w kinie albo busie albo w pracy i delikatnie rytmicznie zaciskać sobie uda mmmmm wyobrażam sobie że ktoś mnie obserwuje i podnieca się razem ze mną...myślę że wiele kobiet w ten sposób się masturbuje....jeżeli jest ktoś kto też tak ma to proszę o odpowiedź....pozdrawiam
Coś w deseń że niby nikt nie widzi, ale lubię jak ktoś patrzy, o ile o tym wiem

Leonarddo
Posty: 1

Post autor: Leonarddo » ndz maja 26, 2024 7:11 am

Cześć wszystkim też lubię jak mnie inni podglądają podczas zabawy penisem lubię wtedy go piescic wiedząc że ktoś inny ma wtedy też przyjemność, czy ktoś też tak lubi napisz pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ