Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Podglądanie

Co nas kręci, co nas podnieca.
klaudia33
Posty: 3

Re: Podglądanie

Post autor: klaudia33 » śr wrz 13, 2023 1:20 pm

Mój fetysz polega na masturbowaniu się w miejscach publicznych:) ....chodzi o zaciskanie ud tzn zakładanie nogi na nogę ( najlepiej podwójnie:) ....uwielbiam siadać w kinie albo busie albo w pracy i delikatnie rytmicznie zaciskać sobie uda mmmmm wyobrażam sobie że ktoś mnie obserwuje i podnieca się razem ze mną...myślę że wiele kobiet w ten sposób się masturbuje....jeżeli jest ktoś kto też tak ma to proszę o odpowiedź....pozdrawiam

Gucio999
Posty: 20

Post autor: Gucio999 » sob lis 18, 2023 6:23 am

klaudia33 pisze:
śr wrz 13, 2023 1:20 pm
Mój fetysz polega na masturbowaniu się w miejscach publicznych:) ....chodzi o zaciskanie ud tzn zakładanie nogi na nogę ( najlepiej podwójnie:) ....uwielbiam siadać w kinie albo busie albo w pracy i delikatnie rytmicznie zaciskać sobie uda mmmmm wyobrażam sobie że ktoś mnie obserwuje i podnieca się razem ze mną...myślę że wiele kobiet w ten sposób się masturbuje....jeżeli jest ktoś kto też tak ma to proszę o odpowiedź....pozdrawiam
Móc Cię gdzieś oglądać w akcji ... przyjemność już na samą myśl.

trzepak77
Posty: 3

Post autor: trzepak77 » śr kwie 17, 2024 9:49 pm

Ja praktykuje masturbacje pr,y pisuarze, wchodzę do kibla w galerii za 3 min pełna godzina i czekam jak wejdzie sprzątaczka, wtedy wale konia a ona wchodzi i patrzy , czasem udaje że nie patrzy to wtedy pojękuje i wale tak żeby było słychać, często wychodzą a jak patrzy to od ra,u tryskam , no jest mega.

TwojMlodzieniec
Posty: 1

Post autor: TwojMlodzieniec » wt kwie 23, 2024 1:17 pm

Ja to samo - Kraków

ODPOWIEDZ