Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Przebieranki

Co nas kręci, co nas podnieca.
RatkaP
Posty: 2

Przebieranki

Post autor: RatkaP » wt cze 18, 2019 7:36 am

Czy kogoś też kręcą różnego rodzaju przebieranki?
Zakonnica, Pielęgniarka, Policjantka czy Harcerka?

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » śr cze 19, 2019 12:08 am

Zdecydowanie! Uwielbiam kiedy kobieta jest ubrana w koszule i pończochy, taki biurowy dress code, obowiązkowe szpilki... ;)

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » śr cze 19, 2019 12:32 pm

Polecam jako kobieta. Widzę ile przyjemności sprawia to mężczyźnie A mi satysfakcji :) uczennica, pokojowka, koszule z ponczochami, sukienki skąpe z ponczochami, króliczki playboya i masa innych kombinacji...

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » śr cze 19, 2019 3:00 pm

TylkoSexDziki pisze:
śr cze 19, 2019 12:32 pm
Polecam jako kobieta. Widzę ile przyjemności sprawia to mężczyźnie A mi satysfakcji :) uczennica, pokojowka, koszule z ponczochami, sukienki skąpe z ponczochami, króliczki playboya i masa innych kombinacji...
Fakt, faceci zdecydowanie są wzrokowcami i uprawiają sex również wzrokiem ;) ja osobiście nie lubię rozbierać kobiety „do rosołu” lubię jak ta koszula czy pończochy na niej zostają :twisted:

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » śr cze 19, 2019 4:50 pm

Raider_op_ pisze:
śr cze 19, 2019 3:00 pm
TylkoSexDziki pisze:
śr cze 19, 2019 12:32 pm
Polecam jako kobieta. Widzę ile przyjemności sprawia to mężczyźnie A mi satysfakcji :) uczennica, pokojowka, koszule z ponczochami, sukienki skąpe z ponczochami, króliczki playboya i masa innych kombinacji...
Fakt, faceci zdecydowanie są wzrokowcami i uprawiają sex również wzrokiem ;) ja osobiście nie lubię rozbierać kobiety „do rosołu” lubię jak ta koszula czy pończochy na niej zostają :twisted:
Dokładnie tak! Masz całkowitą rację dlatego tez jak swego czasu z poprzedniego konta robilam transmisję to nigdy nie rozbieralam się do końca. Bo widziałam że miałam dużo większe powodzenie w tych przebierankach niz bez nich.

KiciKici69
Posty: 9

Post autor: KiciKici69 » sob cze 22, 2019 8:53 pm

Szefowe, sekretatki, nauczycielki koniecznie w rajstopkach albo ponczoszkach 8-)

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » ndz cze 23, 2019 7:34 am

KiciKici69 pisze:
sob cze 22, 2019 8:53 pm
Szefowe, sekretatki, nauczycielki koniecznie w rajstopkach albo ponczoszkach 8-)
❤❤❤

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 7:12 am

KiciKici69 pisze:
sob cze 22, 2019 8:53 pm
Szefowe, sekretatki, nauczycielki koniecznie w rajstopkach albo ponczoszkach 8-)
Drogie Damy powiedzcie dlaczego kobiety w tym przypadku moja siostra przylapujac mnie na przebieraniu się w ciuszki drugiej siostry strinusie, rajstopki, bluzeczka 3/4 oraz sexi mini i szpileczki robiąc zdjęcia z ukrycia każdego etapowi mojej transformacji podeszła do mnie smiejac sie szyderczo mówiąc fb i instagram bedzie huczal suko jak się nie posłuchasz. W ułamku sekundy zostałem jej pelno etatowym służącym na wyłączność tylko i wyłącznie w ciuszkach kobiecych jak również idąc do pracy ona decyduje o mym ubiorze wybierając w czym idę do pracy a w czym wracam tzn do pracy wierzchnia odzież jest moja a reszta damska A wracając wszystko damskie plus makijaż. Czy każda kobieta postapila by tak samo jak moja siostra?

Fallen69
Posty: 4

Post autor: Fallen69 » wt paź 27, 2020 3:22 am

Witam , też uwielbiam przebieranki , z 18-letniego wysportowanego chłopca , zamieniam się w Kasie , uległa grzeczna suka głodna kutasa , uwielbiam zakolanoweczki , spódniczki , rajstopki lubię robić sobie sesje , ktoś coś ? Zapraszam do kontaktu

HotViola
Posty: 4

Post autor: HotViola » pt sty 29, 2021 1:47 pm

zapraszam ja moge ubierac rajstopki koszule i ponczoszki dogadamy sie

ODPOWIEDZ