Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wąchanie i lizanie

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
SoczekCipeczkowy
Posty: 2

Wąchanie i lizanie

Post autor: SoczekCipeczkowy » pn mar 29, 2021 2:54 am

Stwierdziłem że dodam to również tutaj i proszę pomoc mi z rozwiązaniami tego problemu, bo nie będę miał co lizać i wąchać a to moje największe fetysze gdy widzę ostrą suczkę 😘
Witam wszystkich i nie wiem skad ten nick, naprawde czym sie kierowalem przy zakladaniu i gdzie jest moje pierwsze konto Secret L, Zooxne, Sporo tego było, generalnie chciałem wszystkich powitać udało mi się dwa lata wytrzymać bez tego błogosławionego cipeczkami i fetyszystami miejsca, gdyż moja była jakby tylko zobaczyła gdzieś napis showup to byłoby nie ciekawie, piękna i atrakcyjna kobieta tylko miała identyczny sposób rozumowania jak moja poprzednia partnerka z ktora bylem 7 lat, jakby sie zgadaly, dupa jest od srania a nie od lizania i wkladania tam penisa, zwariowales? Albo stopy chcesz wachac spocone brudne? Nawet czyste nie wchodzily w gre, co dopiero naszczac do mordy w wwanie, "zwariowales?" O lodzie też moglem pomazyc ale na szczescie mam przyjaciolke ktora do granic mozliwosci sprawdzala co mnie jara, a wiedziala ze jest mega atrakcyjna i zboczona a nie swietoszka, ona wrecz sie chyba cieszy, ze jaram sie na jej stopy, nigdy jej tego nie powiedzialem ale zdjecia ktore mi czasem przesyła mmm idealne zadbane zawsze odpierdolone zgrabne, rozmiar 37 grecka budowa smukłe długie palce i kciuk nienagannej budowy bez deformacji, wszystkie paznokcie zrobione w salonie, takie stopy to skarb, jej facet akurat nie ma fetyszu stóp a ona tak dba o te stopy ale jak się jej zapytac i wyjsc na takiego psychola, przepraszam Klaudia, czy moge wylizac Twoje spocone stopy? Spalilbym sie ze wstydu, a moze jednak jest szansa ze da sie kiedys namówić? Od kiedy jestem sam próbuje mnie kusić i testować na wszystkie sposoby, Ale nie posunie się do zdrady swojego faceta, ja jej powiedzialem ze jestesmy tylko przyjaciolmi bo tak jest ale powiedzialem, ze tez nie raz, ze jakbym na jedna noc sie zamienil z jej facetem to bym wszystkie aspekty sprawdził i raz pokazała mi swoje słodkości na moment, korek w dupce i bez korka i jej dziurki były dokładnie takie jak sobie wyobrażałem, choć pokazała mi je tylko na chwilę to powiedziałem, że są wspaniałe i wylizałbym je bez mrugnięcia okiem, ale nigdy między nami do niczego nie doszło, ja na początku byłem ją zauroczony ale z czasem zrozumiałem, że musiałbym zniszczyć związek który trwał juz dekadę zanim ją poznałem raz zeby byłoby to arcy trudne ale wykonalne, dwa, ze nie chciałem tego bo jest z naprawde ulozonym facetem i i niego nie jestem zazdrosny, moglbym nawet się z nią dzielić :D Ale morał jest taki, czy może jej to zapropomować i na to czeka i nie wie, że ja tego chcę? Wiele razy komplementowałem jej stopy i naprawdę fetyszysci stop dziela sie na tych którzy nie przykładają większej uwagi koto stopy będą lizać i czy będą zadbane czy nie, ja nie wyobrazam sobie tak jak na sąsiednim markecie dla fetyszystow ktorego temat zaraz poruszę, jak wiara moze kupowac spocone buty (ok mnie tez one jarają ale pod warunkiem, ze wiem do kogo naleza, jak one wyglądają czy są zadbane) jesli czuje duzy pociąg do płci przeciwnej, lub feromony stóp jakiejś młodej stópki w kozaczku latem może tak zawrócić w głowie, że nie ważne czy brudna czy z piachem, będziemy chcieli ją lizać, ja mam nadzieję, że pewnego dnia będę mogł zobaczyć jak to jest lizać stópki kobiecie, i mówie wam na moim przykładzie, zainteresujcie się fetyszami partnerów, bo one są ukryte ale wychodzą dlatego showup to miejsce gdzie mogę o tym pisać a niektóre dziewczyny świetnie wczuwają się i angażują w rolę kiedy wiedzą co nas kręci, mnie normalnie brzydzą kogoś siki, buty przepocone itp. ale jak jestem kimś zafascynowany to działa zuepłnie odwrotne, moja przyjaciółka też raz zrobiła test z sikami, w garażu siedzieliśmy i nam się fajnie rozmawiało na tematy luźne min. seksu i ona wie otwarcie że bym ją puknął i że jestem mega podjarany na nią fizycznie, w niektóre dni mniej a w niektóre bardziej zależy jak sie zachowywuje, i nasikała w czysty dzbanek od wody w garażu by były mrozy, nigdy nie miałem okazji nawet sprawdzić czy siki mnie jarają, okazało się, że trochę tak, i nie piłem ich ale w wannie wlewalem sobie troche do buzi i na twarz i mega mnie to podekscytowało a ona jakoś ustawiła tą akcję od samego początku bo czekała czy wyleje ten dzbanek i drugi raz mnie wyczuła, tak jak z wkładką z jej buta którą ukradłem a ona po jakimś czasie ja dojrzała na zdjęciu, oczywiscie jej perfekcyjne stópki nigdy praktycznie nie śmierdzą, i to jest właśnie pojebane nie? Bo fajnie by było umytą czystą stopę lizać, ale pot ma chyba jakieś feromony i jakaś część w mózgu odbiera stopy jako cipkę, zauwazyłem tez ze swoich obserwacji, że fetyszysci stóp (tacy bardziej szanujacy sie, wspolczuje tym co kupują z jednego sklepu te przepocone buty od niby szczuplej 22) a po nodze w kształcie bulwy dałbym jej 50 lat i po sladach na stopie) wracajac do tematu, sorry ale jestem na SU ciągiem 35 godzinę bo troche musialem nadrobic i wziac cos na podniesienie libidoo i pobudzajacego ale przesadzilem z dawka i pierdole 3 po 3, nie wiem czy tak tez macie ale mniejszą uwage zwracamy na biust, dla mnie male biusty są super i uwielbiam ssać te sutki i zdecydowane wole jak stopa ma jakis naturalnie w miare fajny kształt i się o nią zadba i posiadaczka stopy jest atrakcyjna to ok, jesli natomiast posiadaczka nawjspanialszej stopy miala by twarz jak Roman mechanik to, no nie. A co mogę wtrącić, że moje dwie partnerki miały w porządku stopy ale nie dbały o szczegoły tak jak moja Przyjaciółka, ona ma boskie stopy i co z tego jak jej mąż przyszły nie został obrażony darem lub też przekleństwem tego fetyszu? No właśnie i tutaj wchodzi showup, na początku wstydziłem się spytać o takie privki ale jak zaczynałem dawno temu przygodę to trafilem na dwie dziewczyny ktore wyrosły na kobiety i urosło im coś jednej i drugiej, mowa o Kasii i Zuzie, pamiętam jak miały takie zgrabniejsze ciałka i mniejszy biust i zawsze wspominam mile privki z nimi, miałem w końcu potworną ochotę żeby skosztować trochę ich nektaru z brzoskwinek i jakieś przepocone buciki, to by było coś, jednak wtedy nie było paczkomatów, wysyłek anonimowych, a każdy chciał zachować anonimowość i właśnie tu zaczyna się meridum sprawy, Kurde po prawej stronie ciągle siedzi w takiej pięknej pozycji KimiGod21 i powiem wam, że zaraz minie 40 godzin bez snu i nie chcę mówić ile razu waliłem gruchę ale potrzebowałem tego, mniejsza z tym zawsze szukałem sobie dziewczyn, które będą mnie mega pociągały, z którymi na privkach będę mega podekscytowany, odkrywałem sobie każdy element i że tak brzydko to określę, szukałem dziewczyn które mają ładne ciało, buzię albo chociaż usta i włosy bo mam do tego zmysł i nos, wiem po twarzy i po dłoniach czy dziewczyna będzie miała ładne dziurki i stopki czy nie, i jesli byla zaangazowana i rozumiala moje fetyszy, to wolalem trzymac taki diament i z nia dogadywac coraz ciekawsze privy i zawsze mi zalezalo na jednym, zeby stworzyc privek na ktorym wybrana dziewczyna, robi to co umie najlepiej, jest ładna zadbana skupia się na tym co robi więc dlaczego nie chcieć odkupić od niej przesiąkniętym jej zapachem majtek, czy spoconych skarpetek? Przecież to krok dalej i zawsze do tego dążylem, żeby znajdywać takie dziewczyny, które uruchomią we mnie wszystkie fetysze i będą rozumiały je a nie wyśmiewały i teraz też poznałem parę super dziewczyn, zwłaszcza jedną która nie była kompletnie w moim typie ale mnie pochłonęła niesamowicie w kilkanaście sekund wiedziałem, że pragnę ją choć odrobinę zasmakować, wspaniale by było rozpakować i poczuć zapach jej cipeczki oglądając ją jednoczenie na privku, czy dostać przepocone buty od jakiejś dziewczyny która mnie mega pociąga i rozumie ten fetysz, w jaki sposób można to załatwić bo to jest i była zawsze dla mnie inspiracja i takie zadowolenie i to jest właśnie fetysz który myślałem, że dawno jest rozwiązany i że wrocę na gotowe to już pewnie SU zrobi taką funkcję niech dziewczyny sobie coś porzucają ale okazało się, że tego nadal nie ma, co mnie jako wielkiego konesera i smakosza nie zbyt zasmuciło, bo oczywiście czesi po sukcesie w swoim kraju otworzyli polski odział sklepu online z używaną bielizną, jest etap weryfikacji owszem ale jest też bardzo wielu oszustów i powodzenia dla tych którzy myśleli że wąchają stópkę jakiejś Ślicznej Julki chuj wie czuj pyt wąhali, może Dagmary z półpaścem? Pierwsze zdjęcia na ładnej zgrabnej dziewczynie, następne wszystkie na ziemi i u jednej która mega mnie kusiła ale jestem na 90% że to wał, wystawia same bokserki męskie na ziemi a wiara je kupuje mimo, że "dziewczyna" nie ma w ofercie zdjęć z noszenia ani wideo z noszenia i rzuca głupie wytłumaczenia, nawet za ofertę konkrternej dopłaty wolał/wolała wymyslec jakis powód albo skonczyć rozmowę w stylu "za duzo wymagasz" i takich oszustów jest tam wiele, oczywiście widziałem też koleżanki która prężnie prosperują mają swoją markę wyrobioną i sprzedają tego naprawdę sporo, tylko jak mówi regulamin? Jak chcę PRIV ty na Showsup za żetony a jak jakiś stanik to na tamtej stronie? I nie można używać słów sprzedasz bo też można dostać bana? A nazwa tamtej firmy to jak Voldemort? W sklepie sam wiesz którym? Szkoda, że SU nie pomyślało nad sklepikiem bo popyt na to rośnie i w końcu można tam handlować podczas transjmisji na SU? Bo kiedyś jak chciałem jakąś rzecz od jakiejs dziewczyny, tylko to było dawno, dogadywałem z nią privek jak będzie wyglądał i jak chciałem np majtki z tego privka to ona ustalała cenę privka już z majkami i uzgodniła to sobie ze mną wcześniej i wysyłała albo zdażało się, że jedna z tych pierdolonych złótów i żetoniar miesiąc udawała i umawiała się na privki żeby wyjebać mnie na 14 zl bo Tyle wyszła paczka za majteczki które wybrałem i na które się ugadywałem, tylko to było bardzo dawno na moim pierwszym koncie, użytkowniczka dość rozpoznawalna miała nick jesli moze podać, Aurelka96 , która zawsze była mocno wypięta w legginsach i jej dupka była cóż każdy sięna nią ślinił ale tworząc nowe konta po banach administratorzy ją szybko namierzali i to była pierwsza nie udana próba zakupu majtek, była jaka była, nie wiem jak maska bo nie widziałem ale tyły miala przednie i chuj 14 zl czy 11 zł wolała mnie oszukać, ale miałem screeny porobione nie wiem jak to dokładnie się skonczyło, ale czy jest takis sposob nie lamiacy regulaminu na zalatwianie takich zakupów? Bo spotkalem z 5 dziewczyn ktore bardzo się bały o ban a były zainteresowane takimi eksperymentami. No to jeszcze raz witam napisalem co mi lezy na sercu i jesli ktoś nakreśli mi sprawę będę wdziędzny, czy tamta strona sluzy do handlu a ta do privków? Czy nie lubia sie ze soba te dwa serwisy? Dzieki

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw kwie 01, 2021 12:32 am

Więcej trzeba było napisać xdddddddd to nie wypracowanie z polskiego xddddddddd

ODPOWIEDZ