Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pozdro :) kto jaki Fetysz lubi na prywatkach ?

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adela11
Posty: 4

Pozdro :) kto jaki Fetysz lubi na prywatkach ?

Post autor: Adela11 » pt mar 19, 2021 11:34 am

Witam wszystkich, zastanawiam się kto jaki Fetysz najbardziej lubi oglądać u dziewczyn na prywatkach ?

Obrazek

Abrakadabrrra
Posty: 3

Post autor: Abrakadabrrra » wt mar 23, 2021 6:22 pm

ja zdecydowanie szpilki, stopy w szpilkach :)

Mamut_Manfred
Posty: 482

Post autor: Mamut_Manfred » śr mar 24, 2021 4:43 pm

Ja na pewno nie ciebie xdddddddddd

SoczekCipeczkowy
Posty: 2

Post autor: SoczekCipeczkowy » pn mar 29, 2021 2:56 am

Piersi nie są dla mnie tak ważne jak stopy, zadbane i zgrabne z niskim podbiciem, greckie z długimi smukłymi pałacami

smok1972
Posty: 4

Post autor: smok1972 » ndz kwie 18, 2021 1:54 am

Zabawa polegająca na ustaleniu różnych pieszczot i zabaw( także tych ostrych) a następnie zdanie się na losowanie, kto wykonuję wylosowaną pieszczotę.

MountainExplorer
Posty: 3

Post autor: MountainExplorer » pn kwie 26, 2021 1:38 pm

Miałem taką prywatkę że z jednego wieczoru zrobił się tydzień alkoholizowania i dzikiego sexu:) moja dziewczyna i jeszcze jedna kobietka i tak wylądowaliśmy w łóżku. Dobrze że miałem niebieskie tabletki bo inaczej bym nie ogarnął. Po tygodniu trzęsłem się jak galareta,zleciałem z wagi 5kg. Spełniłem swoją dziką fantazję z muszelki do muszelki.. i z jednej pupy odrazu do drugiej:) chyba podołałem zadaniu bo codziennie rano do łóżka dostawałem śniadanie, normalnie jak lord jakiś. Aa i pękła mi pod językiem ta żyłka w ostatni dzień,ból jak cholera jasna,miałem w końcu 4 dziurki do lizania więc co się w sumie dziwić

MountainExplorer
Posty: 3

Post autor: MountainExplorer » pn kwie 26, 2021 1:41 pm

A tak na marginesie to niewiasta z tej fotki jest jedną z piękniejszych kobiet jakie widziałem.Jest prześliczna.

ODPOWIEDZ