Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cum on coffe drink

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Piotr260
Posty: 8

Cum on coffe drink

Post autor: Piotr260 » pt lut 05, 2021 11:44 am


Połykanie spermy
A jest tutaj ktoś kto lubi kawę ze swoją śmietankę?
Ja lubię spuścić się do kawki i wypić super drink

pies66
Posty: 8

Post autor: pies66 » pt lut 05, 2021 9:12 pm

Tak sam z siebie to może nie, ale na privkach z dominacją - owszem- zdarzało się. Spust na rozkaz do przygotowanej przed privem kawy i wypicie. W takim przypadku jak najbardziej :)

Rusalka
Posty: 1

Post autor: Rusalka » ndz lut 07, 2021 4:42 pm

Musi smakować niesamowicie

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » czw lut 11, 2021 4:37 am

Rusalka pisze:
ndz lut 07, 2021 4:42 pm
Musi smakować niesamowicie
Masz racje Rusałko :) moja smakuje mi jak lepki,soczysty,sliski,troche słonawy,gorzkawo-mdly cierpki budyn z duza iloscia protein :) Swoja sperme okreslam jak " proteinowy przysmak " :) Pierwszy raz z ciekawosci sprobowalem jakies 4-5 lat temu i robie to do dzisiaj dosc czesto !! Zgadzam sie z poprzednikami , ze porzadnie wytrzepac kutasa i poslusznie polknac caly ladunek na rozkaz i na oczach kobiety Dominy to cos mega podniecajacego !! Lubie jak rzuci przed tym cos w stylu " pokaz swojej Pani jak niegrzeczna kurewka spermopijka jestes" :)

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » sob lut 13, 2021 5:03 am

jjjaaa1959 pisze:
czw lut 11, 2021 11:11 pm
do kawy to rzadko kiedy się spuszczam. często do szklaneczki i wypijam albo na dłoń i zlizuję. dawniej kiedy byłem młodszy spuszczałem sie w usta, ale juz kręgosłup nie jest taki giętki
O TAK !!! nie ma to jak zarzucic nogi za glowe i oproznic jaja spuszczajac sie prosto do ust !! czuc wtedy te cieplo swojego nektaru rozkoszy :)

pies66
Posty: 8

Post autor: pies66 » pt lut 19, 2021 9:04 pm

spory987 pisze:
sob lut 13, 2021 5:03 am
jjjaaa1959 pisze:
czw lut 11, 2021 11:11 pm
do kawy to rzadko kiedy się spuszczam. często do szklaneczki i wypijam albo na dłoń i zlizuję. dawniej kiedy byłem młodszy spuszczałem sie w usta, ale juz kręgosłup nie jest taki giętki
O TAK !!! nie ma to jak zarzucic nogi za glowe i oproznic jaja spuszczajac sie prosto do ust !! czuc wtedy te cieplo swojego nektaru rozkoszy :)
Popieram, pamiętam początki masturbacji jako nastolatek, Ciekawość była duża i zdarzało się zarzucić nogi do tyłu, dla ułatwienia opierając tyłek o ścianę i zlać się na twarz i do ust. Dziś również zdarza mi się coś takiego, teraz w wannie :p, a zwłaszcza podczas dominacji połknięcie jest proste :) Sam moment trafienia w usta i twarz jest mega przyjemny, gdy czuć ciepło spadającej spermy.

ODPOWIEDZ