Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cały wachlarz

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
seba998msz
Posty: 7

Cały wachlarz

Post autor: seba998msz » pn lut 01, 2021 1:36 am

Jeśli wiem, że kobieta czegoś pragnie, coś ją kręci, to co by to nie było, spełnię jej fantazje, tak np. doszło do sexu z facetem
🌧️ Pissing - od kobiety ❤️ na całe ciało i do ust, w ubraniach, w najróżniejszych miejscach. Picie jej piss-u z butelki w pracy, lub z kufla w barze. Takze pissing sam na siebie całego, także w ubraniach i plenerze.
🥒 Pegging ❤️ a także samemu wkładanie zabawek czy dłoni
✊🤜 Fisting od kobiety - od kilku lat już moją dupą ma kontakt z zabawkami itp, w pewien sposób kręci mnie to, że nie jestem bi, nie podniecają mnie faceci, ale mam hmm rozepchaną dupę, co jest nietypowe dla hetero. I szczerze kręci mnie myśl, żeby mieć jeszcze bardziej pojemną, na obie ręce, lub żeby będąc z dwiema kobietami mającymi strapon, móc usiąść na oba jednocześnie nie mieć w sobie dwa.
👩‍❤️‍💋‍👨 cumkiss, cumplay, creampie clean-up, samemu także jestem skłonny do złożenia czy połknięcia swojego spustu, jeśli tak zażyczy sobie Pani
👀📸🎥 Robić coś dla obserwującej osoby, mieć robione zdjęcia i być nagrywanym: nago, podczas sexu, a szczególnie jeśli robię coś perwersyjnego dla kobiety, lub pierwszy raz, lubię mieć pamiątkę, nawet jeśli to coś co zrobiłem wbrew swojej naturze, wstydliwego itp, np. Mam zdjęcia z dnia gdy dla spełnienia fantazji kobiety, pierwszy raz w życiu wziąłem do buzi, czy uprawiałem anal z facetem. Nie ważne co to, każde nowe doświadczenie lubię mieć udokumentowane.
🏞️🌆 Plener i miejsca publiczne, sex oraz inne upodobania. Mieć robione zdjęcia nago na łonie natury. Czuć dreszczyk emocji, że ktoś może przyłapać. Np. będąc na ognisku, oddalić się nie duży kawałek w krzaki, żeby kobieta użyła strap-on, podnieca mnie myśl "gdyby ktoś ze znajomych to zobaczył... Co najlepsze znajoma para z reala też jest na tym portalu, ale na szczęście Koleżanką też lubi użyć strapon :p

Chętnie porozmawiam o różnych upodobaniach, wymienię się zdjęciami/filmikami, pokazywanie się też mnie kręci, z twarzą, nie wiedząc, czy po drugiej stronie nie jest ktoś znajomy

Mamut_Manfred
Posty: 482

Post autor: Mamut_Manfred » sob lut 06, 2021 8:20 pm

Książka napisana xdddddddddd ale czy ktoś to czyta xddddddddd

ODPOWIEDZ