Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pissing - Czy jest tutaj jakaś Pani, która na pokazach daje piss facetowi?

Co nas kręci, co nas podnieca.
seba998msz
Posty: 7

Pissing - Czy jest tutaj jakaś Pani, która na pokazach daje piss facetowi?

Post autor: seba998msz » pn sty 18, 2021 12:32 am

Witajcie, czy ktoś może zna parę lub kobietę, która podczas swoich pokazów sika na faceta lub piss jest w obie strony?

Jeśli ktoś taka kobietę/parę tu zna, to podpowiedzieć nick.

Chętnie też zobaczę pokaż na którym kobieta używa na facecie strapon 😱


A najchętniej to przyjąłbym zaproszenie od młodej kobiety, która ten strapon użyje na mnie i da piss 😁😁😁😁

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » wt sty 19, 2021 1:34 am

Ale masz kolego fantazje xdddddd urwałeś się z choinki? Xdddd idź potaplaj się w szambie xddddd podobne doznania będziesz miał xddddd

wampstar
Posty: 8

Post autor: wampstar » sob sty 23, 2021 4:25 pm

Seba zapraszam

lilithknox
Posty: 1

Post autor: lilithknox » pn sty 25, 2021 2:34 pm

Hej, dopiero co założyłam konto, ale planujemy ze swoim chłopakiem takie pokazy ;d

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » pn sty 25, 2021 4:52 pm

lilithknox pisze:
pn sty 25, 2021 2:34 pm
Hej, dopiero co założyłam konto, ale planujemy ze swoim chłopakiem takie pokazy ;d
Ale kto na kogo? Xddddd czy na wzajem xddddd

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » pn sty 25, 2021 5:04 pm

A kupę też robicie xddddd

seba998msz
Posty: 7

Post autor: seba998msz » pn sty 25, 2021 11:14 pm

Mamut_Manfred pisze:
pn sty 25, 2021 5:04 pm
A kupę też robicie xddddd
Oj trollu trollu, to całkowicie dwie różne rzeczy.

Przy odpowiednim przygotowaniu piss pozostaje bezbarwny i prawie bezsmakowy (Gdyby Ci taki nalać do butelki, żebyś nie wiedział co to, sam byś wypił. Pozostaje jedynie fajne uczucie ciepłego prysznica i do tego oczywiście dochodzi podniecenie z perwersyjnej zabawy.

Co do kupy, no tego już nie da się zrobić, żeby było smaczne (a może jest hahah nie wiem :p ), ale nie pachnie zbyt zachęcająco :p ale może to jak z wątróbką 🤣

Zdecydowanie rozumiem Twoje podejacie, sceptycyzm i niedowierzanie, bo tak samo ohydne wydawało mi się to jeszcze ze dwa lata temu, póki przypadkiem nie spróbowałem (droczac się z dziewczyną, przytrzymując ją już po seksie, popuściła, a że kleczac trzymałem ją za nogi to na mnie 🤷🏻‍♂️
Gdyby tamtego dnia zaproponowała "nasikam na Ciebie", to odp "spier! Pojeb** ! Bo też wydawało mi się mega ohydne.

Ba pissing, który jest podczas spotkań w klimacie dominacji, w którym sikanie na kogoś jest oznaką wyższości, a dla uległej osoby poniżenia i upodlenia itp, Wcześniej specjalnie nie piją dużo płynów, żeby piss był skoncentrowany, śmierdzący i ohydny. Takiego też bym nie tknął.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » wt sty 26, 2021 11:26 am

Dalej dla mnie jesteście odrażający xddddddd to nikomu nie może się podobać tylko pojebancom xdddddddd

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » wt sty 26, 2021 2:57 pm

seba998msz pisze:
pn sty 25, 2021 11:14 pm
Co do kupy, no tego już nie da się zrobić, żeby było smaczne (a może jest hahah nie wiem :p ), ale nie pachnie zbyt zachęcająco :p ale może to jak z wątróbką 🤣
Mamut, to nie troll, Mamut, to "osobowość". ;)
Kupa śmierdzi, wręcz cuchnie!
Pachnieć niezbyt zachęcająco, dla nie amatora podrobów, może wątróbka.

Mlody_LoveLickPussy
Posty: 3

Post autor: Mlody_LoveLickPussy » pt lut 12, 2021 9:08 am

Ja uwielbiam jak kobieta jest nademna sika mi na twarz i wtedy liże jej cipeczkę

ODPOWIEDZ