Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Damskie ciuszki;)

Co nas kręci, co nas podnieca.
koalmis
Posty: 15

Re: Damskie ciuszki;)

Post autor: koalmis » wt paź 06, 2020 12:06 am

Ja często podkradam swojej 2współlokatorce, czasem do nich wale,m czasem przymierze :D

alekcaryca
Posty: 4

Post autor: alekcaryca » czw sie 26, 2021 12:36 am

Mnie damska bielizna bardzo podnieca . Żałuję że takiego asortymentu nie ma dla mężczyzn

salaman
Posty: 4

Post autor: salaman » pt paź 22, 2021 5:04 pm

przemek2209 pisze:
pn wrz 21, 2020 11:59 am
piotrowskion pisze:
pn cze 24, 2019 12:12 pm
Hej, a któryś z was powiedział o tym swojej żonie? Że jak jej nie ma, to zakłada jej ciuchy?
Ja nie powiedziałem ale siostra mnie przyczaila jak przebieram się w jej stringi, ponczoszki, mini, szpileczki oraz biustonosz robiąc fotki z ukrycia. Teraz muszę wykonywać każde jej polecenie gdyż mówi że fb i instagram wszystkiego się dowie. Nasze relacje są złe także ma mnie w garsci i mną steruje jak postacią z gry. Nie lubię jak kaze się przebierać w kobiece ciuszki i iść w tym do pracy, oczywiście wierzchnia odzież jest moja ale muszę uważać żeby koledzy nie zauważyli że mam rajstopki, stringi i pomalowane paznokcie
Moja żona nie dźwignęła tematu. Pomimo tego że ja nie miałem nic przeciwko jej zabwie z kobietami.
Nie mogla zrozumieć że nie chodzi o facetów tylko o ubieranie pończoch czy szpilek. Nie jarają mnie faceci sami w sobie tylko przebrani lub ja ubrany w rajstopy i szpile. Ciężko jej było też uwieżyć że jak mnie bzyka sztucznym kutasem i mi dobrze to jestem gejem

Synthos
Posty: 1

Post autor: Synthos » wt lis 02, 2021 8:23 pm

Też lubię damskie stringi noszone

Hotvans
Posty: 5

Post autor: Hotvans » ndz lis 07, 2021 11:01 am

Uwielbiam zabawy noszoną damską bielizną jej zapach i widok bardzo mnie podnieca. Wielokrotnie zdarzyło mi się bawić bielizną koleżank... Zainteresowanych tym tematem zapraszm do kontaktu ;)

Panikan
Posty: 5

Post autor: Panikan » pn paź 23, 2023 1:39 pm

Ja uwielbiam damskie satynowe koszulki nocne, piżamki i szlafroczki .takie śliskie 🙂

Jelcyn1977
Posty: 4

Post autor: Jelcyn1977 » ndz lis 05, 2023 5:14 pm

Też uwielbiam zakładać damskie ciuszki

ODPOWIEDZ