Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Femdom - Szczególnie JOI + CEI (instrukcja trzepania kutasa + spust i polyk na rozkaz kobiety dominy )

Co nas kręci, co nas podnieca.
spory987
Posty: 60

Femdom - Szczególnie JOI + CEI (instrukcja trzepania kutasa + spust i polyk na rozkaz kobiety dominy )

Post autor: spory987 » sob cze 15, 2019 4:56 am

Witam, wiem szalone to dla wiekszosci , ale mnie to strasznie kreci.Podnieca mnie swiadomosc patrzacej na mnie kobiety kiedy trzepie kutasa wedle jej instrukcji,dochodze a pozniej polykam wlasna sperme na jej rozkaz , za jej zdrowie !!! :)

abraman2
Posty: 5

Post autor: abraman2 » sob cze 15, 2019 7:58 am

@sporty987 która Panią do tego polecasz?

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » ndz cze 16, 2019 1:53 am

0Arogancka0 , Domina_Laura ,Mama_Stiflera , PaniElsa , SonyaBlack_hot , Szalona_czarnula . Polykalem dla kazdej z tych Pań !! Na sama mysl o tym jak sobie przypomne czuje rosnace podniecenie :)

abraman2
Posty: 5

Post autor: abraman2 » ndz cze 16, 2019 8:54 am

Dzięki, u części też byłem i polecam (SonyaBlack_hot, Szalona_czarnula, Mama_Stiflera), reszte muszę sprawdzić. Ja lubie gdy jeszcze w trakcie Pani zakłada strapona (niestety mało dziewczyn go ma)

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » pn cze 17, 2019 5:31 am

Dokladnie ... piekna dominujaca kobieta ze straponem to jest to :) Jeszcze bardziej poteguje swiadomosc uleglosci.

IzabellBDSM
Posty: 12

Post autor: IzabellBDSM » pt cze 21, 2019 11:18 pm

Lubię tak czasami urozmaićić priwka na instruktażu :) zazwyczaj panowie mówią nieeee :D a za drugim razem mówią tak "_

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » sob cze 22, 2019 6:10 am

Wiec musze Cie kiedys odwiedzic na priv i z apetytem dam Ci sie moja Pani nakarmic wlasna sperma :)

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » wt cze 25, 2019 8:51 pm

Witam :) nie wiem czy to powod do chwalenia sie :) ale wlasnie wrocilem od cudownej Dominy z sesji godzinnego dojenia kutasa :) Jeszcze mnie jaja bola hehe,. Sesja zakonczona pelnym powodzeniem ... 3-krotny spust ,kazdy zakonczony polykiem na rozkaz i kazdy w inny sposob ( zlizywanie ze szpilek, wzniesienie toastu z kieliszka a takze spust prosto do ust ) .Wiem ze wielu pomysli ze to takie hmm gejowskie, ale ja to odbieram inaczej. Wcale nie czuje sie gejem i nim nie jestem, a polykanie wlasnej spermy gejem mysle ze mnie nie czyni :) .Na koniec dodam ze nie ma to jak zaplacic 300 pln za godzinny trening polykania wlasnej spermy :) . Na koniec uslyszalem z ust swojej Pani pochwale " dobrze sie spisalas moja dziwko " .Podjaralem sie mega tak piekna pochwala.

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » czw cze 27, 2019 9:14 pm

Kolejny wieczor spedzony na ogladaniu filmikow z kategorii CEI i polknieciu wlasnego budyniu :) dzisiaj z dloni ... chyba to moje uzaleznienie :) eecchh te uczucie jak ja to mowie " cierpkosci w ustach " po polyczku :)

przystpjjnyy007
Posty: 1

Post autor: przystpjjnyy007 » ndz cze 30, 2019 10:07 pm

gdzie u tej dominy byłeś?? moje marzenie się o takiej wybrać choc trochę sie boje

ODPOWIEDZ