Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pytanie raczej skoerowane do Pań ;)

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
skoorviel
Posty: 3

Pytanie raczej skoerowane do Pań ;)

Post autor: skoorviel » wt wrz 15, 2020 9:24 pm

Witajcie. Na wstępie chciałbym przeprosić za to, ze pewnie sie rozpisze a jak wiadomo niektórzy tylko zobaczą duży tekst i od razu wychodzą ;) mam nadzieje ze co niektórzy dotrwają do końca ;)

Mianowicie zaczynając wszystko od początku, żeby wszystko mialo rece i nogi się przedstawie, skoorviel kierowca TIRa.

Nie bez powodu wytłuscilem te slowo, dziś bedac w trasie napotkal mnie korek na pewnej drodze oznaczenia S. Jako ze siedze wysoko to wg mnie korki i zatory maja plusy i minusy, o minusach wspominac nie bede bo kazdy wie jakie sa, ale od razu przejde do plusow - piekne kobiety, zgrabne nogi wystawione do popatrzenia jak na tacy (oczywiscie Panie z osobowek wtedy duzo widac ;)). Wtem zbliza sie Ona, szara Yariska a w niej taka w srednim wieku Pani niczego sobie w kwiecistej sukience. To wiadomo ja jako obserwator glowa czesciej spogladala mi w lewo niz do przodu az nagle BĘC! Pani juz wczesniej musiala mnie wylukac ze spogladam bo ni stad ni zowąd wychylila glowe i na mnie patrzy. Ja oczywiscie glowa w druga strone, taki odruch, ale... co najciekawsze pozniej wydawalo mi sie ze ta Pani chce sie ze mna zrównac! Po tym jak na mnie sie odwrocila widzac ze sie patrze, od tamtej pory spogladalem kątem oka ale co sie zblizalem ta pani ręka delikatnie podwijala sobie sukienke, na tamten czas myslalem ze przypadkiem ale po 3-4 razie ziechania sie sukienka byla coraz wyzej az odslonila piekne nirbieskie koronkowe majtki masujac sie po udzie(ozywoscie kawalek zeby nikt nie myslal ze cala sie rozebrala) wiedzac ze patrze.

Trwalo to parr dluzszych chwil, fajne doswiadczenie. Pytanie moje do Was drogie Panie czy Wy lubicie eksponowac swoje wdzieki w tym czasie jak wiecie ze ktos was obserwuje? lubicir pokazac deczko wiecej? Kreci was to?

Dla mnie sprawa fajna nie powiem, a teraz koncze a Wy bierzcie sie za czytanie i odpowiadanie ;)

ODPOWIEDZ