Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Priv ze spełnieniem fantazji...

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Priv ze spełnieniem fantazji...

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » pt lip 17, 2020 11:01 am

Wiele różnych osób odwiedza SU, każdy ma inne fantazje, czasami takie, których realizacja jest niemożliwa lub zbyt droga na privach.
Jakiś czas temu ogłosiłem konkurs, gdzie można było przesłać swój scenariusz na priva, a ja wybierałem jeden który mógł się odbyć za darmo.
Było kilka ciekawych opcji, stąd wiem, że macie różne fantazje a nie każdy lubi o nich pisać na transmisji publicznej.

Otwieram zatem zgłoszenia na drugą edycję - na pewno będzie tego więcej (wtedy nie pisałem o tym na tym forum).
Żeby nie dublować wklejam link z drugiego działu

https://forum.showup.tv/viewtopic.php?f=11&t=5122

Oczywiście proszę nie wrzucać zgłoszeń tutaj, bo chciałbym aby zarówno osoby jak i "zawartość" wygranego priva zostały między mną a zwyciężającą osobą.
Zapraszam do zabawy

Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » śr sie 26, 2020 11:53 am

Dla formalności - w drugiej edycji nie było zgłoszeń, widocznie zmiana zgłoszenia na prywatną wiadomość była zbyt dużym wyzwaniem w postaci 5 żetonów za wiadomość. Ktoś kto zgłosiłby się jako jedyny, byłby zwycięzcą. Szansa przepadła :)

Może kiedyś jeszcze zrobię edycję ostatniej szansy, jeśli będą o to pytania.

Radomirek89
Posty: 6

Post autor: Radomirek89 » pt wrz 04, 2020 2:22 pm

Hej, niestety dopiero teraz przeczytałem o tym konkursie. Chętnie bym Ci napisał na priv o fantazji, ale szczerze nie widzę tu na forum możliwości szybkiego przejścia na Twoje konto, żeby móc to zrobić. Musiałbym Cię "wyhaczyć" na transmisji albo wklej tu linka do swojego profilu :).

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 12:44 pm

Moja fantazja to zostać ubezwłasnowolnionym przez starsze siostry pozbawiajace mnie wszelkich praw człowieka utożsamiajac z kobieta tak jak robiły to gdy byłem dzieckiem przejmując pełną kontrolę nade mną sterujac mna jak postacią z gry mając całkowitą kontrolę pokazując ze jestem nic nie wartym smieciem którego miejsce jest pod ich bucikiem jakże cudownym i wspaniałym. Traktując mnie jak swoją niewolnice tzn szmacac, poniewierajac, gnebiac i wykorzystując jak swą prywatną suke. Wykorzystując mnie jako źródło dochodu odpłatnie wypożyczaja mnie innym Panią jako przedmiot np półka na buty czy jakaś zabawka do pieszczenia pipci bądź pupci jak również podporządkowania się wyobraźni Dam. Dziękując za możliwość służby staje się fotelem gdzie mój pysk służy jako siedzisko na którym rozsiadajac się siostrzyczki każą pieścić jezorem swój najcudowniejszy odbyt jednocześnie wykonując dłońmi masaż relaksacyjny cudownych kobiecych delikatnych jak aksamit stópek po czym zamieniając się w prywatną, żywą, przenośną toaletę.

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 12:45 pm

Wiele bym oddał mogąc spełnić ta jakże cudowną fantazje

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn wrz 21, 2020 4:44 pm

przemek2209 pisze:
pn wrz 21, 2020 12:45 pm
Wiele bym oddał mogąc spełnić ta jakże cudowną fantazje
Ale ty qrva nie masz czego oddać, skoro już 90% wypłaty oddajesz żonie XD

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak ja kocham to forum, co jakiś czas pojawia się ktoś taki jak przemek i zapewnia nam mega dawkę zdrowego uśmiechu po pachy
Przy nim nawet pijany rafatus wymięka.

Jezyczek136
Posty: 7

Post autor: Jezyczek136 » sob kwie 22, 2023 9:08 am

Też bym chciał żeby mnie kuzynki i siostry molestowały

ODPOWIEDZ