Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Sex na fazie

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Madziasuka
Posty: 4

Re: Sex na fazie

Post autor: Madziasuka » śr lut 24, 2021 11:00 pm

Uwielbiam to robić wtedy i oglądać jak się suki szmaca

Fantazka
Posty: 5

Post autor: Fantazka » śr mar 03, 2021 10:19 am

Siema popieram jest mega z fazka te odczucie które promieniuje wtedy na całe ciało ta fantazja bez zahamowań ach aż mi stawać zaczol😜

samsunga5112271
Posty: 4

Post autor: samsunga5112271 » czw mar 18, 2021 10:25 am

SoniaTSlala pisze:
wt lut 02, 2021 5:29 am
Jak wchodzi mi faza, zaczynam się robic na seksowną kobiecą niunie...
A Na grubej fazie? Ide o krok na przód... Puszczają wszystkie hamulce...
Robię sie uległa, lubię ten stan..

Myślenie wtedy na drugi plan, ochote się puścić mam.
Szpilki, mocny makijaz, wulgarne ciuchy... Taka jestem na fazie, nie fazuje często, ale jak juz to hardkorowo.

Najlepsze przeżycie? Trójkąt ze mną w roli suki, dwoch starszych miłych panów... I wiele wiele więcej.. ;)
Mmmm już Cie kocham!! Uwielbiam seks na fazie, nie ma nic przyjemniejszego i bardziej podniecającego od tego!! Lubię gdy mojej partnerce puszczają hamulce i pokazuje swoją ciemniejszą, tą lepsza strone;) też taki jestem wtedy. Podoba mi sie gdy laska staje sie uległa, czuje że koja wtedy, czuje że moge z nią robić wszystko!! Mmmm
Mowisz ze podobał ci sie trojkacik z 2 facetami hmmm chetnie bym sprubował go z Tobą powtorzyc;))). I postarał sie zebyś miala jeszcze lepsze wspomnienia!!!
Dasz sie bliżej poznac??:) może po lepszym poznaniu skusisz sie kiedys na spotkanie.... czekam i całuje malenka

Angeladoruchania
Posty: 3

Post autor: Angeladoruchania » śr mar 31, 2021 1:11 am

Zapraszam do siebie była żona mnie wiele nauczyła a ja się uzależniłem od bycia czyjaś kurwą mój kochanek wyjechał moja była żona jest daleko a nawet ona by mnie zgwałciła ale cóż szukam Pana który mnie sobie weźmie w moim fajnym mieszkanku możesz ze mnie zrobić swoją dziwkę i zarobić na mojej dupci i ustach uwielbiam jak ktoś to nagrywa .Może wspólny live jestem zadbanym chłopakiem który kocha i wie jak być uległą suką i mam do tego warunki żona zostawiła mi troszkę ciuszków bielizny i wiele mi pokazała jak być nia.Zapraszam okolice Wrocławia. Buziaczki w kutaski Panowie

Angeladoruchania
Posty: 3

Post autor: Angeladoruchania » śr mar 31, 2021 2:05 am

HEJKA dasz się zaprosić na miły wieczór mieszkam samotnie już po rozwodzie ale żona była zostawiła mi to w czym uwielbiam być brana czyli sexy bieliznę. Ojjj uwielbiam klękać przed moimi gośćmi i na wejściu go brać w usta

Patryk9555x
Posty: 2

Post autor: Patryk9555x » ndz kwie 25, 2021 12:35 pm

to jest piękne uczucie :) Długi sex i rozkosz nie do opisania <3 Chętnie popiszę i poznam młodą dziewczynę może któraś chętna? :* :)

Czerwonaxxx
Posty: 2

Post autor: Czerwonaxxx » wt maja 18, 2021 7:40 pm

Ja wszystkie szalone rzeczy robię na fazie. Można by mnie nawet na gang bang namówić xD

Wish669
Posty: 2

Post autor: Wish669 » wt maja 18, 2021 7:45 pm

Czerwonaxxx pisze:
wt maja 18, 2021 7:40 pm
Ja wszystkie szalone rzeczy robię na fazie. Można by mnie nawet na gang bang namówić xD
Chętnie bym do Ciebie dołączyła :)
Dwie laseczki na fazie i... :D

aro9200
Posty: 3

Post autor: aro9200 » pt maja 21, 2021 7:29 pm

Witam Panie ja też lubię być na fazie...😁 może 3😊

aro9200
Posty: 3

Post autor: aro9200 » pt maja 21, 2021 7:35 pm

Witam Panie ja też lubię być na fazie...😁 może 3😊

ODPOWIEDZ