Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Sex na fazie

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Dyskretny_28
Posty: 5

Re: Sex na fazie

Post autor: Dyskretny_28 » ndz lis 01, 2020 3:53 am

Kobiety lubiące igraszyc i bawić się z dildo zapraszam na priv, porozmawiamy, foto priv, dyskrecja

Dzikusek464
Posty: 1

Post autor: Dzikusek464 » pn lis 02, 2020 7:22 am

Opowiedzcie jakie najleprze momety. Jakie miejsca na fazie zaliczyliscie 🙏🙈🙊

Wasyl008msz
Posty: 4

Post autor: Wasyl008msz » czw lis 12, 2020 12:04 pm

Na spotkaniu z parą, gdzie poszło trochę białego, kobieta nie namawiając nikogo, w bardzo uroczy i zachęcający sposób oznajmiła, że chciałaby żeby jej mąż zrobił przy niej facetowi laskę.. byłem tam, zaczeła mi robić, uśmiechneła się do niego, machneła ręką wołając, a on dołączył.

Poźniej robiła jemu i mi mówiła, żebym dołączył. Powiedziałem, że nie.. ale po chwili, nie chcąc jej rozczarować też dołączyłem..

Po białym jestem jeszcze bardziej otwarty na różne eksperymenty niż normalnie, a normalnie tych ograniczeń za bardzo nie mam, po białym to gdyby chciała, zeby mnie 10 facetów brało, to wydaje mi się, ze bym się zgodził. A faceci mnie nie kręcą, dla niej bym to zrobił

mietek87
Posty: 1

Post autor: mietek87 » ndz lis 15, 2020 2:45 pm

Mam małego co zrobić

Nicollas
Posty: 1

Post autor: Nicollas » wt lis 17, 2020 7:26 pm

No ciekawy wątek tutaj poruszyliście:)
Przyznaje również, że na fajnej fazie jest bardzo przyjemnie, odczucia dotyku i innych zmysłów podkręcone dość mocno, szczególnie po dobrym krążku;)
Głowa się otwiera, człowiek ma ochote na wiele i wcale się nie dziwie jednemu koledze , że nawet skusił się na zabawę bi, w zabawie w kilka osób nie powinno się czuć krępacji dotyku, bo czy nie jest podniecającym fakt chwycenia penisa innego gościa i posmerać nim cipkę kobiety swojej lub nie koniecznie swojej;)
My kiedyś z żoną mieliśmy ciekawą przygodę z inną parką, weszło trochę tego ten tego no i zrobiło się mega namiętnie i zmysłowo oraz sensualnie.
Mniami.. ach chciało by się to powtórzyć.. tylko krążków brak ;)

ZwariowaneMD2
Posty: 1

Post autor: ZwariowaneMD2 » śr gru 02, 2020 9:16 pm

Również jestem tego zdania ze na fazie ok, ale mo,e ktos minie czymś zaskoczyć w końcu? Dla mnie osobiście na fazie zaczyna wiac nudą, a może dlatego że z 1 partnerką. Niewiem.

Martinbi
Posty: 3

Post autor: Martinbi » pn gru 07, 2020 2:28 am

Fun na fazie ;) coś zajebistego ...człowiek aż ma ochotę na gruby fun bez organiczen...
i to lubię :)

gorzowianin
Posty: 1

Post autor: gorzowianin » czw gru 10, 2020 6:12 pm

Też z moja lubie wtedy jestem otwarty ona tez i pare razy rzniecie...ostatnio kolezanka z chlopakiem byli piwko cos walnelismy i juz cycki pokazywała. Ja sie nie czaję trzepie sie.. namawiam ja byśmy sie bzykali ale bez wymian..czekam jeszcze.. kiesys zjedlismy jakies prochy i w 3 sąsiadke walilismy masakra.. 4 godziny w pysk

belize
Posty: 2

Post autor: belize » czw gru 10, 2020 6:55 pm

Jestem w Holandii. Co znaczy po czymś mocniejszym ? 😈😂😎
Też bardzo lubię...

SinnerMan27
Posty: 1

Post autor: SinnerMan27 » sob gru 12, 2020 4:02 am

O tak! Po mef czy pixikach, cała noc zabawy na 100%!

ODPOWIEDZ