Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Spróbuję czegoś nowego!

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Kasiunia87
Posty: 2

Spróbuję czegoś nowego!

Post autor: Kasiunia87 » sob cze 20, 2020 7:07 pm

Hej, tak jak napisałam w tytule, chciałabym spróbować czegoś nowego. Jeśli masz jakieś pokręcone fantazje, napisz do mnie na privie, postaram się odpisać jak najszybciej, co do ceny się umówimy tak, abyśmy razem byli zadowoleni. Póki co bawiłam się w przebieranki, striptiz, korki analne a raz spróbowałam nawet siusiania! Jestem gotowa na wszelkie propozycje, zaskocz mnie :P

AnonimowyTyp77
Posty: 3

Post autor: AnonimowyTyp77 » ndz cze 21, 2020 6:20 am

Odezwij sie do mnie na priv mam wiele pomyslow ;)

Asteroidaxd
Posty: 9

Post autor: Asteroidaxd » sob lip 04, 2020 11:27 pm

A spróbujesz trójkąta 2 k 1 M ?

Milku01
Posty: 2

Post autor: Milku01 » sob lip 04, 2020 11:35 pm

Cześć, napiszesz pw?

bonzo_torres
Posty: 5

Post autor: bonzo_torres » wt lip 07, 2020 1:09 am

Jedziemy z żonką na mały, luźny wypad do Czech, lubimy eksperymentować, może masz parę pomysłów?

xprzemoo001986x
Posty: 1

Post autor: xprzemoo001986x » śr lip 08, 2020 4:21 pm

siemanko :) skąd jesteś ?? chętnie spróbuję z Tobą czegoś nowego ;) odezwij się, może się poznamy ??

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 8:39 pm

Kasiunia87 pisze:
sob cze 20, 2020 7:07 pm
Hej, tak jak napisałam w tytule, chciałabym spróbować czegoś nowego. Jeśli masz jakieś pokręcone fantazje, napisz do mnie na privie, postaram się odpisać jak najszybciej, co do ceny się umówimy tak, abyśmy razem byli zadowoleni. Póki co bawiłam się w przebieranki, striptiz, korki analne a raz spróbowałam nawet siusiania! Jestem gotowa na wszelkie propozycje, zaskocz mnie :P
Witaj droga Kasiu super że lubisz wszystkiego próbować myślę że jestem idealnym kandydatem spełniającym wszystkie Twoje wymogi aby się super bawić i żebyś super zarobiła dosłownie super 🤩 570134475 napisz eska bo nie ma co się zastanawiać. Powiem Ci Księżniczko o ile się wzbogacisz dobrze się przy tym bawiąc. Napisałem w swoim profilu ogłoszenie że super kasa dla kobiety lecz która pierwsza ta lepsza zgarniajac całą pulę. Kasiu zobaczysz kwotę to tylko nie pomyśl że to błąd bo tak nie jest. Może być tego dla Ciebie jeszcze więcej ale porozmawiamy o tym później. Pozdrawiam serdecznie i całuję rączki 😘😘😘

Napalony20I
Posty: 3

Post autor: Napalony20I » ndz wrz 27, 2020 10:01 am

Czesc jeśli chcesz napisz

ODPOWIEDZ