Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Facesitting

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
PozwoliszWylizac
Posty: 1

Facesitting

Post autor: PozwoliszWylizac » czw cze 13, 2019 6:37 pm

Witam
Która Pani lubi facesitting w kierunku partnera?
Lubisz w ten sposób być pieszczona?:>
Chętnie poznam;*

ciacho30
Posty: 3

Post autor: ciacho30 » ndz cze 16, 2019 6:19 am

a ja uwielbiam ten rodzaj pieszczot

alvado69
Posty: 11

Post autor: alvado69 » ndz wrz 06, 2020 6:04 am

Uwielbiasz? A jesteś kobieta w ogóle? Bo ja mam dziwne zboczenie żeby kobieta siadała mi na twarz cała dobę w pokoju kuchni czy też zasypiała że mną między nogami wciskając udami by mies usta na popieram. A gdy zaśnie delikatnie łechtac jej dupcie i pipi by nstarac się nie obudzić a gdy wstanie słońce wylizać ja aż dojdzie bez otwierania oczu... A im starsza tym bardziej podniecam się na sama myśl... Aszton głupio ale gdyby któraś 90letnia pani wdowa była tak dobra by mnie zatrudnić byłbym opiekunem za kilku godzinne lizanko jej dziurek. Aby ona też miała coś na te stare lata... Masakra co? A może nie miała orgazmu od 40 lat i pewnie już jej nie pozwoli natura to jechać jej psioszke jęzorem aż wreszcie wytnie się w mostek i będzie mokra...

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 9:12 am

Chciałbym przeżywać cały czas coś takiego gdy Dama pozbawia mnie możliwości wykonania ruchu po czym rozsiada się na moim pysku każac lizac swój odbyt pokazując swoją Kobiecą władzę i wyższość nad moja nędzną osoba przejmujac całkowicie kontrolę nad każda sekunda mojego bytu na ziemi odbierając mi wszystkie prawa człowieka ubezwłasnowalniajac utożsamia z przedmiotem bądź z zabawką np do minetki bądź poduszka pod pupcie czy tez fotelem gdzie mój pysk służy jako siedzisko A ręce robią za masażer cudownych stópek Pani

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 10:50 am

Czy znajdzie się chętna Pani by rozsiaść się na moim pysku wykorzystując go maksymalnie jak się da do sprawiania sobie przyjemności oraz do czego tylko chcesz, zależy tylko od Twej wyobraźni

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn wrz 21, 2020 4:46 pm

przemek2209 pisze:
pn wrz 21, 2020 10:50 am
Czy znajdzie się chętna Pani by rozsiaść się na moim pysku wykorzystując go maksymalnie jak się da do sprawiania sobie przyjemności oraz do czego tylko chcesz, zależy tylko od Twej wyobraźni
A na dentystę cię stać ?

ODPOWIEDZ