Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zabawy Scat i Piss

Co nas kręci, co nas podnieca.
Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Re: Zabawy Scat i Piss

Post autor: LandLord » czw wrz 17, 2020 11:39 pm

LatexNylonLover pisze:
czw wrz 17, 2020 7:56 pm
Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum...

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pt wrz 18, 2020 2:21 pm

Nigdy wcześniej nie zgłębiałem tematyki tego wątku - w końcu postanowiłem się nieco doedukować w tej domenie.
Trafiłem na serwis scat.gold - koneserzy tematu zapewne to znają.
Co najbardziej mnie tam zaskoczyło, to jak daleko kobiety są w stanie posunąć się dla ka$y.
Zadziwiające.

A może to tylko kwestia kulturowego tabu?

W końcu psy często uwielbiają wytarzać się w gównie, a jeśli coś jeszcze zostanie, to resztę zjedzą...

A naukowcy ostatnio dowiedli, że dobra kupa nie jest zła - wprawdzie zabiegu nie nazwali "gównianą dietą", tylko przeszczepem stolca, ale sprowadza się do tego samego...
Pacjent wpierdala kupę od dawcy - tyle, że przez nos - rurką XD....

Więcej w tym interesującym artykule :
dw.com/en/stool-transplants-a-way-to-bring-gut-bacteria-back-to-health/a-54946345

Świat czasami jeszcze mnie zaskakuje :)

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 9:01 am

IzabellBDSM pisze:
pt cze 21, 2019 11:20 pm
zabawy dla wyjątkowych osób :) jak ma ktoś ochote zapraszam na takiego privka :)
Izuniu ja chętnie bym był w roli głównej tak jak to moja Pani jakiś czas temu zrobila utożsamiajac mnie z swoją toaleta pozbawiając jakiegokolwiek ruchu ciała jak również ustawiając głowę w idealnym bezruchu. Sukienka w górę majtusie w dol pupcia Pani na pysk odbycik idealnie objęty ustami nagle cieplutkie siusie mojej Pani są na całej twarzy, tyci baczus księżniczki prosto w usta i potężne uderzenie kupki mej Pani w gardlo napelniajac buzię w ułamku sekundy nie przestajac napierac coraz gwałtowniej przechodząc przez gardło rozpychajac przelyk do granic wytrzymałości czując jak laduje w brzuchu po czym przerwa Pani wciąż siedząc rozmawiając przez telefon zaczyna napierac 2 turę w szybszym tempie puszczając na koniec bączka po czym piękny widok pupci mej cudownej Pani zakładając majtusie po czym odchodząc nie zwracając uwagi na mnie. Cudowne przeżycie dane mi przez Panią😊

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt wrz 22, 2020 9:50 pm

przemek2209 pisze:
wt wrz 22, 2020 9:01 am
IzabellBDSM pisze:
pt cze 21, 2019 11:20 pm
zabawy dla wyjątkowych osób :) jak ma ktoś ochote zapraszam na takiego privka :)
Izuniu ja chętnie bym był w roli głównej tak jak to moja Pani jakiś czas temu zrobila utożsamiajac mnie z swoją toaleta pozbawiając jakiegokolwiek ruchu ciała jak również ustawiając głowę w idealnym bezruchu. Sukienka w górę majtusie w dol pupcia Pani na pysk odbycik idealnie objęty ustami nagle cieplutkie siusie mojej Pani są na całej twarzy, tyci baczus księżniczki prosto w usta i potężne uderzenie kupki mej Pani w gardlo napelniajac buzię w ułamku sekundy nie przestajac napierac coraz gwałtowniej przechodząc przez gardło rozpychajac przelyk do granic wytrzymałości czując jak laduje w brzuchu po czym przerwa Pani wciąż siedząc rozmawiając przez telefon zaczyna napierac 2 turę w szybszym tempie puszczając na koniec bączka po czym piękny widok pupci mej cudownej Pani zakładając majtusie po czym odchodząc nie zwracając uwagi na mnie. Cudowne przeżycie dane mi przez Panią😊
chyba zrobiłeś literówkę, literka ł wpadła przez pomyłkę...

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 9:55 pm

Pomyłka tak masz rację. Dzięki

benek321
Posty: 3

Post autor: benek321 » pt gru 04, 2020 3:45 pm

obsmarowywanie sie wlasna nutella to kiedys byla specjalnosc modlichy
https://showup.tv/Modliszkaaa21a
jak znacie jakies inne nicki to wpisujcie. Modlicha nawet zjadala to z apetytem ale dawno jej nie widzialem

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » sob gru 05, 2020 12:54 am

benek321 pisze:
pt gru 04, 2020 3:45 pm
obsmarowywanie sie wlasna nutella to kiedys byla specjalnosc modlichy
Modlicha nawet zjadala to z apetytem ale dawno jej nie widzialem
Modliszka już dawno przyznała się do inscenizacji (nieczystych zagrywek) przy użyciu Nutelli spożywczej.
Nie wiem jaki naiwniak mógł uwierzyć, że to był prawdziwy scat.
Dawno jej nie widziałeś, bo nie znasz aktualnego nicku. ;)

ragnarkloc
Posty: 4

Post autor: ragnarkloc » sob gru 05, 2020 7:57 am

kiepski_dowcip pisze:
sob gru 05, 2020 12:54 am
benek321 pisze:
pt gru 04, 2020 3:45 pm
obsmarowywanie sie wlasna nutella to kiedys byla specjalnosc modlichy
Modlicha nawet zjadala to z apetytem ale dawno jej nie widzialem
Modliszka już dawno przyznała się do inscenizacji (nieczystych zagrywek) przy użyciu Nutelli spożywczej.
Nie wiem jaki naiwniak mógł uwierzyć, że to był prawdziwy scat.
Dawno jej nie widziałeś, bo nie znasz aktualnego nicku. ;)
to może tobie coś inscenizowała, mi na priv normalnie stawiała kloca i sie nim smarowała jak nutellą

jaki ma nowy nick?

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » sob gru 05, 2020 3:24 pm

ragnarkloc pisze:
sob gru 05, 2020 7:57 am
to może tobie coś inscenizowała, mi na priv normalnie stawiała kloca i sie nim smarowała jak nutellą

jaki ma nowy nick?
Nic mi nie inscenizowała, bo nie byłem i nie jestem zainteresowany takimi fanaberiami.

Kto szuka, ten znajdzie...
"Albowiem napisane jest: szukajcie, a znajdziecie." ;)

Radomirek89
Posty: 6

Post autor: Radomirek89 » pn sty 18, 2021 4:32 pm

Szukam dziewczyny która zrobi coś z następującego zestawu:
- obfity piss w jeansy
- ślinka na piersi
- klapsy na tyłek
- duża kupa w majtki/kupa do kamerki
- rozsmarowanie po tyłku

Zainteresowane pisać na priv z podaniem ceny :)

ODPOWIEDZ