Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dziewczyny w rajstopach

Co nas kręci, co nas podnieca.
OjTak69
Posty: 6

Dziewczyny w rajstopach

Post autor: OjTak69 » wt mar 17, 2020 1:09 pm

Mega mnie kręci gdy widzę łaskę w spódniczce w rajstopkach. A jakie fantazję zaraz w glowie😍

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt mar 17, 2020 6:59 pm

Jakie ? Opowiedz.

Jack19922
Posty: 6

Post autor: Jack19922 » śr mar 18, 2020 7:32 am

Mam dokladnie to samo :) a jeszcze jak ma szpilki to juz wogole odlot

LAjcikPL
Posty: 1

Post autor: LAjcikPL » ndz kwie 12, 2020 10:24 pm

tak a najlepiej jak czasem te szpilki jeszcze wezma na paluszkach tylko i machaja :D

Jan_Dlugosz_23cm
Posty: 38

Post autor: Jan_Dlugosz_23cm » ndz kwie 12, 2020 10:59 pm

Rajstopy są dla złamasów i maminsynków. Samce alfa gustują w pończochach ze szwem.

Jack19922
Posty: 6

Post autor: Jack19922 » pn kwie 13, 2020 5:24 pm

Oj tak nie ma nic lepszego od ponczoch fully fashioned ale rajstopy i inne ponczochy rowniez uwielbiam

uniewolnik
Posty: 2

Post autor: uniewolnik » pt kwie 17, 2020 3:48 am

... nogi w rajstopie, pończosze, ogólnie nylonie są uosobieniem sexabilu i kobiecości. Każdy facet je kocha!!!!

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » pt kwie 17, 2020 3:17 pm

uniewolnik pisze:
pt kwie 17, 2020 3:48 am
... nogi w rajstopie, pończosze, ogólnie nylonie są uosobieniem sexabilu i kobiecości. Każdy facet je kocha!!!!
Czy sexabil ma coś wspólnego z demobilem? Tak mi się jakoś skojarzyło. ;)

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pt kwie 17, 2020 3:50 pm

oko_rozwarte_szeroko pisze:
pt kwie 17, 2020 3:17 pm
Tak to się kończy, kiedy fony są "smart", klawiatura dotykowa na ekranie, a użytkownicy przez całą szkołę jechali na zaświadczeniach o dysleksji. Trzeba wykazywać większą tolerancję :) Łatwo się pisze używając normalnej klawiatury i dużego ekranu. Z drugiej strony chyba mamy też coraz więcej olewajstwa - ludziom nawet nie chce się przeczytać tego co naklepali.

A tak w temacie, pończoszki lubię na seksowej lasce, natomiast rajstopki są dla mnie jakieś aseksualne (prawie jak męskie gacie).
Może dlatego wolę pończochy, ponieważ od kiedy pojawiły się bardziej praktyczne rajstopy, niemal wszystkie kobiety przerzuciły się na nie, a przy pończoszkach zostały tylko te najbardziej seksy, którym zależy na oryginalności i kuszeniu.

Chyba najbardziej podobają mi się takie old school - beżowe na białych lub bezowych podwiązkach (niesamonośne), potem czarne, czerwone, białe. Inne kolory jakoś nie pasują mi do pończoch - słabo komponują się z prześwitującym ciałem (zwłaszcza niebieskie, zielone)

Dla mnie pończochy są jak Lamborghini, a rajstopy jak dostawczak wujka Janusza. ;)

Ale i tak najważniejsze, co jest w środku, pod pończochą :)

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » pt kwie 17, 2020 6:36 pm

LandLord pisze:
pt kwie 17, 2020 3:50 pm
A tak w temacie, pończoszki lubię na seksowej lasce, natomiast rajstopki są dla mnie jakieś aseksualne (prawie jak męskie gacie).
Może dlatego wolę pończochy, ponieważ od kiedy pojawiły się bardziej praktyczne rajstopy, niemal wszystkie kobiety przerzuciły się na nie, a przy pończoszkach zostały tylko te najbardziej seksy, którym zależy na oryginalności i kuszeniu.
Trudno mieć pretensje do faceta, że nie dostrzega praktycznego aspektu noszenia rajstop, zwłaszcza zimą. ;)

ODPOWIEDZ